coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2016
aurora

Akcesoria łazienkowe w ofercie Andex

data aktualizacji: 05-11-2015, 10:11

Firma ANDEX zajmuje się produkcją akcesoriów łazienkowych od 1995 r. W ofercie firma posiada sześć kolekcji: CLASSIC, SANIBELLA, MODERN, BEZ BARIER oraz TECHNIC, które oferują zróżnicowany asortyment gotowych produktów.

Akcesoria łazienkowe w ofercie Andex

ANDEX prowadzi także działalność produkcyjną świadcząc usługi wykonania dowolnego elementu wyposażenia łazienki wg projektu klienta. Dzięki długoletniemu doświadczeniu firma gwarantuje produkty atrakcyjne nie tylko pod względem wzornictwa, ale także jakości i ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy ANDEX.

 

Serie akcesoriów łazienkowych

 

  • ANDEX CLASSIC

To kolekcja produkowana od początku istnienia firmy. Cechuje ją ponadczasowy wzór połączony z wysoką jakością wykonania. Różnorodność produktów oraz ciągłość produkcji umożliwia uzupełnienie już posiadanego wyposażenia o nowe elementy - co zostało docenione przez klientów firmy wyposażających zarówno łazienki domowe jak i hotelowe.
Kolekcja ANDEX CLASSIC występuje w kilku wersjach kolorystycznych.

Andex - akcesoria łazienkowe z serii Classic
 

  • ANDEX SANIBELLA


ANDEX SANIBELLA to kolekcja, którą charakteryzuje prosty kształt i forma. Stylistyka elementów sprawia, że produkty z naszej kolekcji sprawdzą się z powodzeniem w dużych jak i niewielkich łazienkach, komponując się z innymi detalami minimalistycznego wnętrza. Kolekcja ANDEX SANIBELLA zaspokoi potrzeby większości klientów naszej firmy.

Andex - akcesoria łazienkowe z serii Sanibella
 

  • ANDEX NOVEL

Kolekcja ANDEX NOVEL w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej, nazywanej także INOX lub popularnie „nierdzewką”. Jest to metal charakteryzujący się specyficznymi właściwościami fizykochemicznymi, odporny zarówno na korozję powodowaną przez ciecze, jak i korozję gazową - powodowaną czynnikami atmosferycznymi. Dzięki swoim własnościom, stal nierdzewna coraz częściej wykorzystywana jest w elementach elewacji budynków oraz dodatkach do łazienek i kuchni. Wyroby serii ANDEX Novel występują w dwóch wersjach wykończenia: polerowanej (błyszczącej) lub szczotkowanej (matowej).


 

  • ANDEX TECHNIC


Kolekcja ANDEX TECHNIC łączy maksymalną prostotę z funkcjonalnością. Poszczególne elementy kolekcji zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta - gwarantując wysoką jakość produktu idącą w parze z atrakcyjną ceną.
ANDEX TECHNIC wykonany jest ze stali nierdzewnej, zwanej także INOXEM. Popularna „nierdzewka” ze względu na specyficzne właściwości fizykochemiczne jest materiałem całkowicie odpornym na korozję. W razie zarysowań czy uszkodzeń materiału możliwe jest wypolerowanie go w warunkach domowych.

Andex Technic

 

  • ANDEX MODERN

ANDEX MODERN to produkty wykonane z mosiądzu, charakteryzujące się wysoką jakością. Dzięki swojej kwadratowej formie dopasowują się do nowoczesnych łazienek wyposażonych w elementy oparte o kształt prostokąta. Kolekcja ANDEX MODERN dostępna jest w trzech wersjach wykończeniowych (chrom, chrom z wstawką z drewna Wenge oraz chrom z wstawką satynowaną ). Daje to możliwość indywidualnego wyboru detali pasujących do wystroju łazienki.

Andex - akcesoria łazienkowe z serii Modern

 

  • ANDEX BEZ BARIER

ANDEX Bez Barier to kolekcja, która pomaga pokonać przeszkody i ułatwia swobodne korzystanie z łazienki. Nasze produkty cechuje wytrzymałość, łatwość utrzymania czystości oraz stabilny montaż wszystkich elementów. Do produkcji kolekcji ANDEX BEZ BARIER została użyta wysokiej jakości stal nierdzewna - całkowicie odporna na korozję, która doskonale sprawdza się w trudnych warunkach panujących w łazienkach.  Uchwyty ANDEX Bez Barier mają budowę modułową. Składają się z elementów o różnych długościach, które można dowolnie konfigurować, co sprawia, że pasują zarówno do małych jak i dużych łazienek.

Andex - akcesoria łazienkowe z serii Bez barier

 

Konsole

Konsole, oferowane przez firmę ANDEX, wykonywane według pomysłu klienta. Mogą to być dowolnie zaprojektowane konsole pasujące kształtem do blatu czy umywalki. W zależności od potrzeb mogą być mocowane do ściany, blatu lub umywalki.

Andex - konsole

Konsole to nowy sposób wykorzystania przestrzeni pod umywalką, które w łazience będą eleganckim elementem dekoracyjnym, funkcjonalnym uchwytem na ręcznik, uniwersalną półką pod umywalką, ciekawym elementem konstrukcyjnym.


Ponadto firma może wykonać dowolne elementy wyposażenia łazienki według pomysłu klienta.

Zobacz zdjęcia produktów firmy Andex...


 

Kontakt w sprawie produktów:

Andex Pawłowscy
ul. Czerwona 14
96-100 Skierniewice
tel. (46) 833 98 27
fax. (46) 834 99 19
www: www.andex.pl
mail: wyślij wiadomośćakcesoria łazienkowe półki mydelniczki wieszaki regały lustra kinkiety konsole  kolekcje Modern Sanibella Classic  Bez Barier Novel


Zobacz zdjęcia w galerii Andex


Patron sekcji " Meble i akcesoria"__________________________________________________________

Meble ElitaPodobne artykuły
Meble Antado - nowości 2015

meble i akcesoria

Meble Antado - nowości 2015

Firma Antado poszerza swoją bogatą ofertę o siedem nowych wyjątkowych kolekcji. Polski producent stawia na nowoczesność... więcej...

Wentylacja w łazience - wentylatory łazienkowe

meble i akcesoria

Wentylacja w łazience - wentylatory łazienkowe

Wentylacja w łazience jest bardzo ważną kwestią ze względu na ilość różnych zanieczyszczeń powietrza,... więcej...

Eleganckie i ponadczasowe drewniane meble łazienkowe

meble i akcesoria

Eleganckie i ponadczasowe drewniane meble...

Naturalne drewno od zawsze kojarzy się z ponadczasowością i niezwykłą elegancją. Oprócz tego ociepla wnętrze... więcej...