Baterie termostatyczne Ferro

data aktualizacji: 10-09-2015, 10:06 – artykuł promocyjny

Komfort, funkcjonalność, ekonomia i estetyka - oto, czego oczekuje dziś wymagający klient, użytkownik domowej armatury. Dlatego producenci nie tylko prześcigają się w pogoni za nowinkami technicznymi, ale także proponują odbiorcy kompleksowo wyposażone serie baterii o specjalistycznym przeznaczeniu, łączące w sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne, promujące zdrowy styl życia, zapewniające oszczędność wody i energii oraz, co nie pozostaje bez znaczenia, świetnie zaprojektowane.

Baterie termostatyczne Ferro

Dobrą ilustracją takiej strategii dywersyfikacji produktowej są działania firmy FERRO - jednego z krajowych liderów w branży - firmy, która konsekwentnie stawiając na jakość systematycznie rozwija swoją ofertę. Produkty pod względem cenowym mogą śmiało konkurować z wyrobami segmentu ekonomicznego. I tak do klasy premium możemy zaliczyć linie baterii: Modena, Parma, Venezia, Monza, Bari, Torino VerdeLine. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza ta ostatnia, gdyż oprócz doskonalej stylistyki prostej formy, Torino VerdeLine charakteryzuje się wyposażeniem pozwalającym na 50% redukcję zużycia wody i oszczędności w skali roku w wysokości nawet kilkuset złotych! Zastosowanie takich rozwiązań jak: perlator najnowszej generacji FERROAirMix z funkcją łatwego usuwania kamienia wapiennego EasyClean, głowica z blokadą FERROClick, czy ogranicznik wypływu wody FERROEcoSave sprawiło, iż firma znalazła się w gronie przedsiębiorstw dbających o środowisko, mówiących „stop” marnotrawstwu najcenniejszego z zasobów naszej Planety - wody.

 

Bateria natryskowa, termostatyczna Terni

 

Ferro - bateria termostatyczna Terni

 

Naturalną konsekwencją obranego przez FERRO kursu proekologicznego jest poszerzenie asortymentu baterii termostatycznych, czyli takich, w których możliwe jest uzyskanie wody o stałej, zadanej przez użytkownika temperaturze.

 

Najwięcej wody marnujemy próbując uzyskać strumień o wybranej temperaturze. Trochę ciepłej, parę kropli zimnej, albo jeszcze ciepłej... i znowu trochę zimnej... Woda leci, a my czekając na odpowiednią temperaturę, zużywamy jej więcej niż podczas samego mycia! Doskonałym rozwiązaniem tego problemu jest bateria z termostatem. Wystarczy wybrać na pokrętle temperaturę, by specjalna blokada powstrzymała strumień, aż do momentu, gdy woda osiągnie ustawioną wartość. Nawet wówczas, kiedy w instalacji wystąpią skoki ciśnienia, będące zapowiedzią niespodziewanego gorącego lub lodowatego strumienia wody, termostaty zagwarantują utrzymanie stabilnej temperatury. Baterie termostatyczne to nie tylko oszczędność ale i bezpieczeństwo, idealne rozwiązanie dla domów, w których znajdują się małe dzieci. Wystarczy ustawić wcześniej temperaturę i malec nie poparzy się podczas mycia, nawet wtedy gdy będzie sam zakręcał i odkręcał wodę. Z wylewki zawsze popłynie strumień o temperaturze „zaprogramowanej” przez rodziców.

 

Bateria natryskowa, termostatyczna Lazio

 

Ferro - bateria termostatyczna Lazio

 

FERRO przygotowało bogaty zestaw baterii termostatycznych. W to tak funkcjonalne urządzenie zostały wyposażone natryskowe baterie termostatyczne z najnowszej kolekcji: Terni, Varese i Lazio. Ich wysokie parametry takie jak: pełny zakres płynnie regulowanej temperatury od 0ºC do 50ºC, blokada na poziomie optymalnej do kąpieli temperatury wody o wartości 38ºC, krótki czas, około 10 sekund, uzyskania żądanej temperatury, wyposażenie w filtry siatkowe chroniące wnętrze baterii przed zanieczyszczeniami, a także dobra izolacja akustyczna ograniczająca szum powodowany przepływem wody oraz rewelacyjnie niska cena, oscylująca w zależności od typu od 200 do 400 zł, zaliczają produkt do grona najbardziej ekonomicznych, funkcjonalnych i bezpiecznych. Terni, Varese i Lazio to baterie niezwykle starannie dopracowane wzorniczo, o prostych, minimalistycznych, obłych kształtach, pokryte lśniącą powłoką wykonaną z najwyższej jakości chromu. Ich stylistyka zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta oraz, co bardzo ważne i niezwykle praktyczne, patrząc na nie będziemy mieć wrażenie jednolitej, harmonijnej, czystej formy. Perfekcyjny dizajn, lekki, opływowy kształt i prosta konstrukcja pozwolą również na łatwe utrzymanie baterii w czystości.

 

Varese set:


bateria natryskowa termostatyczna Varese + zestaw natryskowy Torino


Ferro - Varese set

 

 

Producent w trosce o maksymalny komfort i satysfakcję z uroków kąpieli proponuje baterie termostatyczne Terni, Vareze i Lazio w zestawach z najnowszymi natryskami.

Jednym z nich jest Varese Set, zaliczany do najbogatszych zestawów promocyjnych FERRO. W jego skład wchodzą: natryskowy zestaw przesuwny Torino oraz bateria termostatyczna Varese. Elegancki, funkcjonalny i niedrogi, został wyposażony w system easy clean, metalowy drążek przesuwny o średnicy 900 mm, wąż natryskowy PCV Silver o średnicy 1500 mm, a także mydelniczkę. Doskonały efekt prysznica zapewni pięciofunkcyjna rączka natrysku o średnicy 100 mm, z której dosłownie popłynie różnorodny strumień wrażeń. Pozwoli ona ustawić strumień wody na lekki lub mieszany, otuli mgiełką, skropi obficie deszczem, rozmasuje zmęczone stresem ciało. Bateria termostatyczna Varese zapewni natomiast utrzymanie stałej temperatury i bezpieczeństwo.

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomośćbaterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

            

Podobne artykuły
Czarny brodzik Olympic Plus - mocny akcent w łazience

armatura łazienkowa

Czarny brodzik Olympic Plus - mocny akcent w łazience

Olympic Plus to niezwykle elegancki, czarny, matowy brodzik z efektem antracytu, który z pewnością zainteresuje... więcej...

Jaka bateria do umywalki nablatowej

armatura łazienkowa

Jaka bateria do umywalki nablatowej

Modelem umywalki, który w ostatnim czasie jest bardzo chętnie wybierany przez osoby urządzające swoje łazienki,... więcej...

Jak wybrać ekologiczny kran - klasy ekologiczne armatury

armatura łazienkowa

Jak wybrać ekologiczny kran - klasy ekologiczne armatury

Sprzęt AGD wybieramy kierując się klasą energetyczną danego urządzenia. Patrzymy, który jest bardziej ekonomiczny.... więcej...


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj