Forum Budowlane Strona Główna Forum Budowlane
Instalacje, Łazienki, Wentylacja, Budowa, Remont

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co można zrobić z taką małą łazienką?
Autor Wiadomość
norman

Wysłany: 2010-04-06, 12:44   Co można zrobić z taką małą łazienką?

Kupuję mieszkanie, które jest już wyposażone. W zasadzie wszystko jest w porządku - całość mi się podoba oprócz łazienki. Jest dość monotonna i z chęcią bym ją ożywiła. Łazienka jest jednak mała i nie wiem co w takim przypadku możńa zrobić...Tutaj jest zdjęcie
Ostatnio zmieniony przez piotr 2010-04-07, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  

alexa

Wysłany: 2010-04-07, 21:43   

proponuję zacząć od dodatków. Przy tym układzie kolorów możesz zastosować różne mocne kolory ręczników i wazoników oraz przyborów. Proponuję pomarańcz, bordo jeśli chcesz delikatniej to oliwka.

Moja córunia ma już roczek !!!

norman

Wysłany: 2010-04-12, 22:17   

Tylko co tu może być dodatkiem? Ręcznik? Dywanik łązienkowy?:) Mydło?

alexa

Wysłany: 2010-04-19, 07:24   

Oczywiście - możesz tez wybrać się do Natury i pochodzić po stoiskach ze SPA. Są całe półki wazoników w konkretnych kolorach. Wszystko można dobrać.

Moja córunia ma już roczek !!!

Sanimex

Wysłany: 2010-05-20, 10:32   

Każdy z tych wymienionych elementów moze byc fajnym dodatkiem do łazienki?? A co z niewielkimi mebelkami do łazienki?? Zmieszczą się?

Kran.Tychy.pl 

Wysłany: 2011-10-03, 10:48   

Poszukaj ciekawych dodatków w sklepach internetowych,może wymiana płytek na inny kolor i błękit na ścianach? Z pewnością łazienka nabrałaby lepszej jakości.

waldek

Wysłany: 2011-10-05, 08:24   mała łazienka

Wyburz ścianę to będzie większa :) nie no żartuję spróbuj z dodatkami tak jak mówili poprzednicy. Choć w tej np. nie ma ich prawie wcale i jest w porządku :)

[ Dodano: 2011-10-05, 09:26 ]
Wyburz ścianę to będzie większa :) nie no żartuję spróbuj z dodatkami tak jak mówili poprzednicy jednak i bez dodatków może być w porządku

Kran.Tychy.pl 

Wysłany: 2011-11-02, 13:13   

Darowałbym sobie tylko meble,bo czasem są po prostu zbędne w łazience. Daj znac na co ostatecznie się zdecydowaliście.

kinia22

Wysłany: 2011-11-08, 13:16   

Mała łazienka też może być praktyczna u jest przede wszystkim przytulniejsza niż duża. W małej łazience jest cieplej to proste. Jedyne co mogę powiedzieć to trzeba ograniczyć troszeczkę wstawianie mebli, aby jej jeszcze bardziej nie zacieśnić. Dodatkowo odradzam wieszanie w niej prania. Sama mam małą łazienkę i powiem szczerze jestem z niej bardzo zadowolona :) pozdrawiam kinia

GlazuraStrzelin 

Wysłany: 2011-12-06, 18:27   

Zgadza się,w małej łazience liczy się tylko jedno,a mianowicie kwestia odpowiedniego ustawienia. Wszystkie niezbędne akcesoria oraz ceramikę znajdziesz w naszym sklepie GlazuraStrzelin.pl gdzie zapraszam.

WWW.SKLEP.GLAZURASTRZELIN.PL

Home-More 

Wysłany: 2012-08-02, 22:06   

zacznij od jakichś dodatków, np. wyimaginowanego, kolorowego lustra, ładnych kolorowych ręczników czy po prostu chodniczka. Dodatki naprawdę potrafią zdziałać cuda!

Mortor 

Wysłany: 2012-08-07, 10:24   

Zależy ile się chcę wydać po pierwsze, przy pierwszym generalnym remoncie, rozejrzyjcie się za seriami dedykowanymi małym łazienkom, są to często niebanalne rozwiązania pozwalające zaoszczędzić naprawdę dużo miejsca, przykład z serii nano:

MORDIMER 

Wysłany: 2012-08-19, 12:27   

Masz dwa wyjścia. Całkowita przebudowa-zrobisz to tak jak chcesz-duży koszt, czasochłonne. Zostawisz na razie tak jak jest uzupełniając wystrój np.kwiatami, akcesoriami łazienkowymi czy może obrazem.
Szukając "mniejszych" rozwiązań warto zapoznać się z ofertą Cersanitu, Koła czy Ravaka np. na megastore.pl

Home-More 

Wysłany: 2012-09-21, 08:15   

Możesz też postawić na zupełnie inne kolory płytek,bo te faktycznie są dosyć mdłe. Proponuję ożywić wnętrze,wiecej kontrastu i zamiast tej bieli,dać np czerwone płytki lub mozaike. Do tego nowa elegancka umywalka i lustro.

aniag1 

Wysłany: 2012-10-24, 01:25   

Ja na Twoim miejscu zrobiłabym mozaikę z małych plytek. To może dobrze wyglądać:)

Odpowiedz do tematu