Forum Budowlane Strona Główna Forum Budowlane
Instalacje, Łazienki, Wentylacja, Budowa, Remont

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Oryginalna łazienka
Autor Wiadomość
GlazuraStrzelin 

Wysłany: 2012-02-29, 12:38   

Mi też do gustu zdecydowanie najbardziej przypadał łazienka z pierwszego zdjęcia. Ma piękne,morskie kolory które dodają jej klimatu.

WWW.SKLEP.GLAZURASTRZELIN.PL

MORDIMER 

Wysłany: 2012-09-20, 22:55   

ogranicza nas tylko wyobraźnia, bo resztę to można teraz już kupić. Także trochę własnej inwencji i pomysłowości, nie zaszkodzi kilka dobrych rad od innych. Dostępne wyposażenie łazienki:http://megastore.pl/1,317712,Artykuly-sanitarne.html

Home-More 

Wysłany: 2012-09-21, 08:06   

Sklepów internetowych z artykułami do wyposażenia i aranżacji łazienki nie brakuje. Wystarczy wybrać ten dobry i godny zaufania. Poza tym zgadzam się,że trochę własnej pomysłowości,kreatywności nigdy nie zaszkodzi,może wręcz pomóc.

Glazurniczka
Ekspert Rotberg

Wysłany: 2012-09-29, 14:08   

A pozwolę sobie zapytać, korzystacie Państwo z pomocy projektantów czy aranżacje tworzycie sami?

aniag1 

Wysłany: 2012-10-24, 01:18   

Wow na prawdę świetny pomysł na łazienkę:)

Nawigator-24_pl 

Wysłany: 2013-01-09, 11:56   

To zależy,bo moim zdaniem jeżeli ktoś nie ma żadnej koncepcji na aranżację swojej łazienki lub też nie ma czasu,to dobrym pomysłem byłoby skorzystać z usług właśnie projektantów wnętrz. W innych przypadkach liczy się kreatywność i po własnej aranżacji mamy tym większą satysfakcję.

kasiapokala 

Wysłany: 2014-10-20, 20:25   

mi się podobają łazienki w dawnym stylu, stylizowane na lata 20. XX wieku. odpowiednia armatura, drewniane meble oraz mozaiki pozwolą stworzyć naprawdę niepowtarzalne i eleganckie wnętrze.

Victori_pl

Wysłany: 2014-10-27, 11:31   

W takim razie wstaw tutaj przykładowe zdjęcie i też chętnie zobaczymy jaki dokładnie styl,kolorystykę masz na myśli. Szeroki wybór różnych ciekawych wzorów i modeli płytek znajdziecie także u nas na Victori.pl warto zajrzeć i przekonać się o tym samemu:)

heniomajster 

Wysłany: 2014-11-07, 13:12   

Glazurniczka napisał/a:
A pozwolę sobie zapytać, korzystacie Państwo z pomocy projektantów czy aranżacje tworzycie sami?

Wystarczy wpisać w gogle i wywala tyle zdjć że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i żaden projektant nie jest potrzebny

tomaszbialogors 

Wysłany: 2014-11-09, 14:06   

No nie wiem, ja też byłem sceptycznie nastawiony do pomocy architekta przy mieszkaniu, ale dałem się namówić i nie żałuję. Pierwsza kwestia to taka, że lepiej konsultuje się niektóre sprawy z kimś obcym. Druga sprawa -> parę niby drobnych rozwiązań w mieszkaniu, ale w sumie w 90% przeważyły w pozytywnej mojej opinii na temat pani architekt. Także jak kogoś stać to polecam, a dobry architekt czasami nawet pomoże zaoszczędzić trochę pieniędzy przy projekcie.

Odpowiedz do tematu