Forum Budowlane Strona Główna Forum Budowlane
Instalacje, Łazienki, Wentylacja, Budowa, Remont

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
bidet
Autor Wiadomość
pani domu

Wysłany: 2010-09-10, 00:21   bidet

Witam,
prosze o pomoc w znalezieniu bidetu.
W dziecinstwie (to juz chwile temu...) mialam bidet, ladnie wyprofilowany, z przewezeniem posrodku, siedzialo sie wygodnie, w dodatku mial na srodku taka "fontanne" umozliwiajaca umycie sobie w biezacej wodzie, nie trzeba bylo napelniac od razu calej miski. Niestety w katalogach znajduje tylko same kolubryny w ksztalcie muszli ustepowej i z bateria jak do umywalki.
Moze ktos mi pomoze znalezc, albo chociaz podpowie, jak nazywaja sie ww. cechy.
Z gory dziekuje

marcel 2010

Wysłany: 2010-09-10, 08:31   

Ja Ci polecam urządzenie WC z funkcją podmywania Geberit. Za namową żony zdecydowaliśmy się to urządzenie kupić i jak na razie sprawuje się bardzo dobrze. Wprawdzie nie jest to typowy bidet ale trzeba iść z duchem nowoczesności. Takie sedesy są na prawdę na czasie. Warto poczytać o tym w necie.

pani domu

Wysłany: 2010-09-10, 11:46   

Dziekuje, widzialam i mialam okazje uzywac, ale to nie to. Szukam bidetu.

Agaaaa1

Wysłany: 2014-12-16, 20:16   Aquapurit świetne rozwiązanie wc+bidet w jednym

Jak już gdzieś pisałam , znalazłam świetne rozwiązanie dla zainteresowanych bidetem https://aquapurit.pl/ ja jestem zachwycona, po co montować dwie muszle, skoro można mieć w jednym urządzeniu i wc i bidet, mam kod rabatowy, który dostałam po zakupie , mi już sie nie przyda , zainteresowanych zniżką zapraszam na priv.

Victori_pl

Wysłany: 2015-07-24, 08:28   

A moim zdaniem bidet czasem się przydaje,szczególnie jeżeli w domu jest kilka osób,zawsze to wygodniej i estetyczniej. Koszty kupna bidetu wcale nie są wysokie,wręcz przeciwnie- zamawiając przez internet będzie znacznie taniej.

piotr 

Root Admin

Wysłany: 2015-08-07, 12:31   

Bidet w obecnych czasach staje się standardem. W każdej nowej łazience warto zainstalować takie urządzenie. Jest bardzo przydatny. Z bidetem w łazience kwestia higieny osobistej wkracza na inny poziom.

Piotr
www.instalacjebudowlane.pl

pani domu

Wysłany: 2016-03-19, 23:30   

Swieta racja. No to moze ktos widzial taki bidet, jakiego szukam?

jagna 

Wysłany: 2016-05-16, 13:10   

Chyba wiem o jaki rodzaj bidetu Ci chodzi, ale wydaje mi się, że teraz po prostu zmieniły się kryteria i produkują bidety, które tak jak to określiłaś mają zamontowaną baterię bidetową.

W zeszłym roku przy remoncie też zainstalowaliśmy bidet od Grupy Armatura i jest to taki model własnie klasyczny z baterią. Korzysta się z niego całkiem sprawnie :)
Ostatnio zmieniony przez piotr 2016-05-17, 08:41, w całości zmieniany 1 raz  

wnacka 

Wysłany: 2016-05-19, 19:21   

Oj chyba ciężko będzie już teraz coś takiego znaleźć. Jest wiele rodzajów ale na taki nie wiem czy się uda gdzieś wpaść.

essen 

Wysłany: 2016-11-20, 21:17   

Obawiam się, że nie ma takich bidetów o których piszesz. Ale może przejrzyj oferty dużych firm łazienkowych typu Roca itp to znajdziesz coś podobnego. Bo ja niestety nie kojarzę podobnej formy bidetu. Pozdrawiam.

Bosin 

Wysłany: 2016-12-15, 09:39   

Ciężko jest znaleźć taki bidet o jakim mówisz. Trzeba poprzeglądaćoferty największych sklepów internetowych, a pewnie coś by się znalazło. Ja u siebie w łazience nie mam bidetu, nad czym ogromnie ubolewam.

Endroo40 

Wysłany: 2016-12-21, 12:17   

Myślę, że będzie Ci bardzo ciężko bo producenci mają linie produkcyjne i jeden kształt, który się sprzedaje i do tego wszyscy ten sam.

Odpowiedz do tematu