Forum Budowlane Strona Główna Forum Budowlane
Instalacje, Łazienki, Wentylacja, Budowa, Remont

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowoczesne trendy
Autor Wiadomość
marble 

Wysłany: 2016-02-26, 14:47   Nowoczesne trendy

Co będzie a może już jest modne i na czasie w stylizacjach łazienek? Jakie płytki najchętniej wybierają i co nowego pojawiło się w ofercie?
Po wielkim bumie na szarość, mamy chyba powrót do kolorów. Co prawda naturalnych ale jednak zaczynają pojawiać się inne kolory. Nadal króluje beton, kamień i ostatnio cegła. A was co ostatnio inspiruje?

Susana 

Wysłany: 2016-03-22, 06:02   

ja jestem tradycjonalistką i podobają mi się aranżacje w stylu klasycznym.

Victori_pl

Wysłany: 2016-03-22, 07:32   

Akurat tutaj moim zdaniem jest to kwestia gustu,np: zawsze panuje moda na stylowe i eleganckie płytki w dobrej kolorystyce oraz wysokiej jakości wykonania. Kamień czy mozaika to równie ciekawe opcje,nie podoba mi się natomiast beton w łazience,nie przemawia do mnie.

Motyles 

Wysłany: 2016-03-29, 08:22   

Jakoś beton również mnie nie przekonuje, mam wrażenie że wszystko tak ciężko musi wyglądać. Ja wolę proste rozwiązania, żeby nie było żadnych oczopląsów :)

Victori_pl

Wysłany: 2016-03-30, 06:35   

W przypadku betonu architektonicznego może nie ma oczopląsu,ale wtedy mamy wrażenie,że cała łazienka jest dosyć chłodna,w surowym stanie,dlatego też dobre płytki w fajnym,ciekawym kolorze to wg mnie lepsza opcja.
Ostatnio zmieniony przez piotr 2016-04-06, 08:42, w całości zmieniany 1 raz  

emson 

Wysłany: 2016-04-11, 06:57   

Beton a raczej płytki imitujące beton nie muszą być ani nudne, ani chłodne - dla przykładu zerknij na płytki Barcelo, Loft, czy sześciokątkne Hexon.
I podkreślam jestem za łączeniem szarości z kolorami, bo jest to świeże, ma swój charakter i masz szeroką gamę kolorów które do betonu pasują.

kuku.pills 

Wysłany: 2016-06-27, 05:42   

Mnie te betonowe klimaty w łazience jakoś strasznie odpychają, moi znajomi właśnie zrobili sobie coś takiego w łazience, byłem, widziałem, do mnie to absolutnie nie trafia. W łazience lubię jednak klasyczne, tradycyjne motywy i połączenia kolorów. Dla mnie najlepiej wygląda połączenie beżu z ciemnym brązem, ewentualnie bieli z czernią, do tego drewniane wstawki. Kilka fajnie zrobionych aranżacji widziałem może ktoś tez najdzie coś dla siebie.
A wracając do 'betonu' w łazience zastanawia mnie jak się go czyści? Nie ma problemu z utrzymaniem go w dobrym stanie?
Ostatnio zmieniony przez piotr 2016-09-15, 10:12, w całości zmieniany 1 raz  

torin

Wysłany: 2016-07-07, 22:05   

U mnie remont lazienki dochodzi prawie konca. Ostatni mial miejsce ponad 10lat temu, wiec teraz wyglada w miare nowoczesnie. Zastanawiam sie nad dodaniem jakiegos efektu, typu druk na szkle cos takiego jak na zdjeciach. Widzieliscie moze na zywo gdzies ten efekt? Interesuje mnie jak to wyglada, bo na zdjeciach calkiem spoko. Dzieki za opinie.
Ostatnio zmieniony przez piotr 2016-09-15, 10:12, w całości zmieniany 1 raz  

marble 

Wysłany: 2016-09-14, 18:57   

Mnie druki na płytkach jakoś szczególnie się nie podobają, może zrób sobie panel szklany i zdjęcie pod nim? Co do betonu, to nie wiem ale płytki nawiązujące do niego całkiem fajnie wyglądają. Jak szukasz czegoś innego to może płytki ze strukturą? Fajna płytka to Structural.

essen 

Wysłany: 2016-09-27, 19:12   

kuku.pills napisał/a:
Mnie te betonowe klimaty w łazience jakoś strasznie odpychają, moi znajomi właśnie zrobili sobie coś takiego w łazience, byłem, widziałem, do mnie to absolutnie nie trafia. W łazience lubię jednak klasyczne, tradycyjne motywy i połączenia kolorów. Dla mnie najlepiej wygląda połączenie beżu z ciemnym brązem, ewentualnie bieli z czernią, do tego drewniane wstawki. Kilka fajnie zrobionych aranżacji widziałem może ktoś tez najdzie coś dla siebie.
A wracając do 'betonu' w łazience zastanawia mnie jak się go czyści? Nie ma problemu z utrzymaniem go w dobrym stanie?

Wiesz, np. Roca ma bardzo dużo produktów i praktycznie wszystkie reprezentują nowoczesny design. A beton łączy się dobrze z minimalizmem, więc jeśli betonowa ściana nie znajduje się w łazience na siłę, bo taka moda, tylko na skutek przemyślanej aranżacji to moim zdaniem czemu nie. :)

emson 

Wysłany: 2016-10-19, 18:24   

Ale beton to jest minimalizm. Poza tym mówisz o betonie architektonicznym czy płytkach, które udają ten materiał. To drugie to prostsze i tańsze rozwiązanie dla tych co chcą mieć namiastkę tego stylu. Taka płytka fajnie komponuje się np. z płytką imitującą drewno.

maciejko 

Wysłany: 2016-10-20, 10:23   

Ciekawe trendy prezentuje na swoim blogu Elements, http://blog.elements-show.pl/, może komuś z Was się spodoba i coś znajdziecie dla siebie? :)

emson 

Wysłany: 2016-11-29, 19:57   

Coś konkretnego podpowiadasz?
Wracając do nowoczesnych trendów, to jak myślicie wiele się zmieni w nadchodzącym sezonie? Według mnie to chyba nadal wszystko zmierza w kierunku naturalnych wzorów, kamieni etc.
Z tego co się pojawia to nadal biel będzie obowiązywać w różnych odsłonach. Zauważyliście może nową propozycję - kolekcję ARMONIA?

Grechu 

Wysłany: 2016-12-02, 09:28   

Zauważyłem, że coraz więcej łazienek jest wyposażanych w podświetlenie ledowe. Średnio to wygląda, nie podoba mi się za bardzo :/

Frodo1988 

Wysłany: 2016-12-06, 06:55   

Mi średnio się podoba takie podświetlenie.

Odpowiedz do tematu