Forum Budowlane Strona Główna Forum Budowlane
Instalacje, Łazienki, Wentylacja, Budowa, Remont

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowoczesne trendy
Autor Wiadomość
paluch66 

Wysłany: 2017-01-11, 11:37   

Podświetlenie ledowe w łazience to fajny bajer, ale np na suficie i pod wanną. Więcej bym go nie dodawał, bo przytłoczyłoby wszystko. Jeśli chodzi o trendy łazienkowe, to często widzę ostatnio płytki 3D w łazienkach. Zaczęła się ta moda jeszcze w 2016r i trwa chyba nadal w najlepsze. Co sądzicie o płytkach trójwymiarowych do łazienki? Jak z ich czyszczeniem?

besia.ferenc 

Wysłany: 2017-03-06, 12:13   

A ja mam fototapetę za plexi ;) Fajny klimat zrobiła ona w łazience. chyba teraz robi się to modne.

MarekWojciech 

Wysłany: 2017-03-28, 09:40   

Tak, podświetlenie ledowe to świetna rzecz, nadaje fajny klimat łazience. Zrobiłem sobie takie oświetlenie na suficie i we wnękach półek za namową pana z MasterKraft, który remontował razem z drugim moją łazienkę. Generalnie byłem sceptycznie nastawiony, ale wyszło ładnie. Zarówno z tego rozwiązania, jak i z położenia glazury.

besia.ferenc 

Wysłany: 2017-04-07, 10:59   

emson napisał/a:
Beton a raczej płytki imitujące beton nie muszą być ani nudne, ani chłodne - dla przykładu zerknij na płytki Barcelo, Loft, czy sześciokątkne Hexon.
I podkreślam jestem za łączeniem szarości z kolorami, bo jest to świeże, ma swój charakter i masz szeroką gamę kolorów które do betonu pasują.

Zgodzę się z Tobą. Beton jest bardzo uniwersalny, tylko brzmi tak surowo. Sama mam w planach użycie tego materiału w połączeniu z jakimś kolorem - morskim/błękitnym, białym i jakimś drewnem może. Marzy mi się też postawienie jakiejś żywej zieleni (bo mam okno w łazience), a do kontrastu jakieś takie mocno designerskie, kanciaste baterie, np. takie jak ma w jednej z kolekcji Blue Water.

A co myślcie o drewnie/płytna imitujących drewno i matowych bateriach, takie jak na przykłąd ta: https://goo.gl/OnWMfd ?

matador

Wysłany: 2017-04-27, 09:13   

A myślicie, że wydruki na szkle takie jak widziałem w sklepie fototapetka przyjmą się w trendach łazienkowych? Bo to jest fajne rozwiązanie i tak się zastanawiam czy to zagości na stałe czy po prostu chwilowa moda. co sądzicie ?
Ostatnio zmieniony przez piotr 2017-06-08, 09:12, w całości zmieniany 1 raz  

stefan565

Wysłany: 2017-11-20, 07:15   

Wszystko się zmienia z roku na rok, tak wygląda moda ;) Jedno i to samo w kółko !

Odpowiedz do tematu