Forum Budowlane Strona Główna Forum Budowlane
Instalacje, Łazienki, Wentylacja, Budowa, Remont

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
oświetlenie salonu
Autor Wiadomość
zgrywus

Wysłany: 2011-10-19, 07:18   oświetlenie salonu

zależy mi na ciekawym a zarazem w miarę oszczędnym oświetleniu salonu, mianowicie swiatło górne, kinkiet przy kanapie, no i najważniejsze - podświetlone obrazy, półki...czy może ktoś polecić mi jakieś fajne rozwiązanie, może aranżacje salonu..szukam inspiracji

cytrynka 

Wysłany: 2013-03-20, 11:29   

ja tego typu inspiracji zawsze szukam na stronach firm projektujących wnętrza, maja na nich portfolio i mozna podpatrzeć ciekawe idee

Nawigator-24_pl 

Wysłany: 2013-04-25, 12:56   

Co do podświetlanych obrazów,pólek- proponuję oświetlenia typu LED lub też taśm,dzięki czemu salon zyska dodatkowo na stylu. Możesz zrobić wstępną aranżację w odpowiednim programie i zobaczysz jak Ci to wyjdzie.

Mortor 

Wysłany: 2013-05-02, 14:23   

W meblach można od biedy wiercić i wstawiać oprawy LED, ale to inwazyjna (nawet bardzo metoda) taśmy LED są tańsze http://megastore.pl/100636,Whitenergy-Tasma-LED-5m-60szt-m-3528-48W-m-bez-konektora-cieply-bialy.html ale też nie wszędzie będą ładnie wyglądać.

1lazienka_pl 
www.1lazienka.pl

Wysłany: 2013-05-11, 12:30   

Ja także mam u siebie tego typu rozwiązanie,czyli diody Led i jestem bardzo zadowolony. efekt robi wrażenie na każdym.a do tego jest właśnie taniej.

Janus 

Wysłany: 2013-07-22, 20:24   

Najlepiej poszukaj jakiś dobrych pomysłów w sklepach internetowych, wujek Google też może wiele podpowiedzieć.

oliwiamilska 

Wysłany: 2013-10-14, 22:20   

Może na stronach zagranicznych będą jakieś ciekawe propozycje?

Victori_pl

Wysłany: 2013-11-04, 10:01   

Jest wiele sposobów oraz możliwości oświetlenia salonu,żyrandol,kinkiet,diody led- wszystko tak na dobrą sprawę będzie również kwestią tego jaki posiadamy gust oraz budżet. Oczywiście warto szukać w sklepach internetowych.

Mortor 

Wysłany: 2013-11-13, 15:31   

oliwiamilska napisał/a:

Zakup oświetlenia za granica? Zły pomysł zdecydowanie zły :) ewentualna reklamacja czy wymiana to koszmar tym bardziej, że w sklepach jest ofert od zatrzęsienia w megastore w kategorii oświetlenie jest kilkadziesiąt tysięcy pozycji...

jkow 

Wysłany: 2013-11-15, 08:58   

Mortor napisał/a:
oliwiamilska napisał/a:

Zakup oświetlenia za granica? Zły pomysł zdecydowanie zły :) ewentualna reklamacja czy wymiana to koszmar tym bardziej, że w sklepach jest ofert od zatrzęsienia w megastore w kategorii oświetlenie jest kilkadziesiąt tysięcy pozycji...

W sumie to zależy kto jaki ma budżet i czego oczekuje. Często przeglądam np. różne aranżacje na houzz.com (setki tysięcy różnych wnętrz). Fajne jest bo wiele aranżacji ma od razu podanych producentów z tymi produktami to wiele "odjechanych" rzeczy w Polsce nie sposób znaleźć jak tam :) (tylko trzeba wtedy trochę grosza wyłożyć na to jak ktoś chciałby kupować)

WikiMeble_pl

Wysłany: 2014-02-04, 12:40   

Zgadza się,tutaj wybór oświetlenia to indywidualna kwestia-w głównej mierze tego jaki budżet posiadamy na ten cel,a poza tym ja proponuję żyrandol lub lampę podłogową- moim zdaniem w pełni oddadzą klimat pokoju.

eranet

Wysłany: 2014-06-03, 23:14   

jkow napisał/a:

W sumie to zależy kto jaki ma budżet i czego oczekuje. Często przeglądam np. różne aranżacje na houzz.com (setki tysięcy różnych wnętrz). Fajne jest bo wiele aranżacji ma od razu podanych producentów z tymi produktami to wiele "odjechanych" rzeczy w Polsce nie sposób znaleźć jak tam :) (tylko trzeba wtedy trochę grosza wyłożyć na to jak ktoś chciałby kupować)

świetna strona, ilość zdjęc rewelacyjna, a pomysły cudne. Dzieki

Erazz 

Wysłany: 2014-06-21, 10:21   

teraz stawia się na oszczędność i prostotę oświetlenia.

Victori_pl

Wysłany: 2014-07-14, 18:38   

Niekoniecznie- z tego co widze to niektórzy w ogóle nie zwracają na to uwagi i nie oszczędzają. Ważne aby efekt końcowy był dla nas zadowalający,ja np bardzo lubię lampy podłogowe. do salonu będą w sam raz.

maxinek

Wysłany: 2014-07-15, 11:17   

Osobiście polecam diody LED. Ale to już jest kwestia gustu i budżetu jaki ktoś chce przeznaczyć na oświetlenie salonu.

Odpowiedz do tematu