Forum Budowlane Strona Główna Forum Budowlane
Instalacje, Łazienki, Wentylacja, Budowa, Remont

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kotły na eko groszek i nie tylko - co polecacie ?
Autor Wiadomość
Tomek11 
Tomek11

Wysłany: 2012-08-26, 19:53   Kotły na eko groszek i nie tylko - co polecacie ?

Chcę kupić kocioł w którym można palić eko groszkiem i nie tylko . Zależy mi by była możliwość palenia też innymi paliwami .Jak wiadomo niektóre paliwa idą w górę i dlatego chciałbym mieć wybór . Jakie macie kotły ?Czy jesteście zadowoleni ?

Klara 
Klara99

Wysłany: 2012-08-28, 19:05   

Zgadzam się z Tobą ,lepiej wybrać kocioł na kilka paliw .To duże ułatwienie .Sama mam kocioł z podajnikiem ślimakowym Ares Lux . Palę eko groszkiem ,ale można też miałem węglowym . Ma też dodatkowe palenisko w formie rusztu wodnego . Dobrze wykonany , nie sprawia problemów . Jeśli będziesz miał pytania co do kotła to pisz .

MORDIMER 

Wysłany: 2012-09-13, 16:22   

Ja bym polecał dwie firmy: Galmet i Zębiec. Bardziej tę pierwszą, wykonują naprawdę porządne kotły. Dobra blacha i nowoczesne sterowanie i ewentualnie serwis na terenie całego kraju. Przykład:http://megastore.pl/5313,5190,5245,Urzadzenia-i-systemy-grzewcze_Kotly-na-paliwo-stale.html?

julia 

Wysłany: 2012-09-24, 20:01   

Mój znajomy ma kocioł Ekowitt i bardzo chwali go . Mówił ,że łatwy w obsłudze , żadnych problemów nie ma . Sama zastanawiam się nad wyborem kotła tej firmy .

Morph

Wysłany: 2012-12-22, 21:41   

Korzystam z kotłów Kordas Heating (www.kordas-heating.pl), które mają możliwość palenia innymi paliwami niż tylko groszek, ale przyznam, że nigdy z tej możliwości nie korzystałem. Mimo to mogę bardzo polecić ten kocioł, bo działa u mnie ponad rok i jest bezawaryjnie;)

latika22

Wysłany: 2014-01-28, 12:26   zapytanie

witajcie, mieliście może piece z tej firmy? http://ogrzewanie.sklep.pl/

WikiMeble_pl

Wysłany: 2014-02-25, 12:20   

Może podaj jaki budżet posiadasz na zakup kotła na ekogroszek i wtedy doradzimy coś odpowiedniego zgodnie z ceną,bo te będą bardzo rozbieżna i zależne od kilku czynników.

maciej809

Wysłany: 2014-03-28, 17:17   

Ja do ogrzania 170 mkw mam kocioł KJ G z Piecbudu - kocioł solidny, polski producent, wszystko działa sprawnie od ponad 3 lat. No i można palić nie tylko eko groszkiem, a to ogromne ułatwienie, nigdy bym się nie zdecydował na kocioł, w którym można spalać tylko jeden rodzaj opału.

smerfetka753 

Wysłany: 2014-07-13, 11:19   

Powiedz jaki masz budżet

thajduk 
thajduk

Wysłany: 2015-11-18, 11:03   

Kocioł na ekogroszek to bardzo praktyczne rozwiązanie. Nie tylko tanie i wydajne, ale przy tym jest szeroki dostęp do właśnie tego typu materiału.
Kocioł na ekogroszek może być stosowany zarówno w domach o dużej powierzchni, jak i w miejscach czy konkretnych pomieszczeniach, gdzie ta powierzchnia nie jest za duża (domki letniskowe, mniejsze obiekty mieszkalne).

Elando_pl 

Wysłany: 2016-03-15, 09:25   

W kwestii wyboru dobrego oraz wydajnego kotła grzewczego,to warto zerknąć także na nasza stronę Elando,gdzie znajdziecie ich szeroki wybór,a miła i fachowa obsługa zawsze chętnie doradzi.

Odpowiedz do tematu