aurora

Akcesoria łazienkowe w ofercie Andex

data aktualizacji: 29-10-2014, 08:38

Przedsiębiorstwo ANDEX jest polskim producentem elementów wyposażenia łazienek istniejącym na rynku od 1995 roku. Do produkcji galanterii łazienkowej firma używa materiałów odpornych na korozję (mosiądz, aluminium, ZnAl, stal nierdzewna).

Akcesoria łazienkowe w ofercie Andex

Wyroby firmy Andex pokrywane są galwanicznie powłoką chromu, satyny (chrom matowy) lub złota. Występują też wersje malowane proszkowo w różnych kolorach np. w kolorze starego złota (dostępne na indywidualne zamówienie klienta). Ponadto klient może stworzyć dowolne kombinacje łącząc kolory dostępne w ofercie.

 

 

Serie akcesoriów łazienkowych

 

  • ANDEX Classic

Najstarszą kolekcja produkowana od początku istnienia firmy, która cieszy się największą popularnością. W jej skład wchodzi ponad 70 różnych elementów w wielu wersjach kolorystycznych.
 

Andex - akcesoria łazienkowe z serii Classic

 

  • ANDEX Sanibella

Kolekcja o delikatnych kształtach i prostej formie opartej o kształt walca. Przeznaczona głównie do mniejszych łazienek. W kolekcji jest ponad 35 elementów.
 

Andex - akcesoria łazienkowe z serii Sanibella

 

  • ANDEX Modern

Kolekcja oparta o kształt prostokąta. Jej elementy zgodnie z obowiązującym trendem wzbogacone zostały wstawką z drewna Wenge lub mosiężną satynowaną. Kolekcja ta jest wciąż rozwijana i dostosowywana do potrzeb klientów.
 

Andex - akcesoria łazienkowe z serii Modern

 

  • ANDEX Bez Barier

Seria, która ułatwia swobodne korzystanie z łazienki osobom starszym lub niepełnosprawnym. Uchwyty BEZ BARIER mają budowę modułową. Składają się z elementów o różnych długościach, które można dowolnie konfigurować, co sprawia, że pasują zarówno do małych jak i dużych łazienek. Wykonane są z materiałów odpornych na korozję- sprawdzają się w warunkach, jakie panują w łazienkach. Seria ANDEX  Bez Barier stylistycznie pasuje do kolekcji ANDEX Classic.
 

Andex - akcesoria łazienkowe z serii Bez barier
 

 

  • ANDEX Novel

ANDEX Novel to kolekcja wykonana ze stali nierdzewnej. Elementy występują w dwóch wersjach wykończenia: polerowanej (błyszczącej) lub szczotkowanej (matowej).

 

Konsole


Najnowszą propozycja naszej firmy są konsole wykonywane według pomysłu klienta. Mogą to być dowolnie zaprojektowane konsole pasujące kształtem do blatu czy umywalki. W zależności od potrzeb mogą być mocowane do ściany, blatu lub umywalki.

Andex - konsole

Konsole to nowy sposób wykorzystania przestrzeni pod umywalką, które w łazience będą eleganckim elementem dekoracyjnym, funkcjonalnym uchwytem na ręcznik, uniwersalną półką pod umywalką, ciekawym elementem konstrukcyjnym.


Ponadto firma może wykonać dowolne elementy wyposażenia łazienki według pomysłu klienta.

Zobacz wszystkie kolekcje z oferty firmy Andex

Zobacz zdjęcia produktów firmy Andex...


 

Kontakt w sprawie produktów:

Andex Pawłowscy
ul. Czerwona 14
Skierniewice 96-100
tel. (46) 833 98 27
fax. (46) 834 99 19
www: www.andex.pl
mail: wyślij wiadomośćakcesoria łazienkowe półki mydelniczki wieszaki regały lustra kinkiety konsole  kolekcje Modern Sanibella Classic  Bez Barier Novel


Zobacz zdjęcia w galerii Andex