coram
aurora

Zasłony prysznicowe Sealskin - akcent na różnorodność

data aktualizacji: 08-07-2015, 05:33 – artykuł promocyjny

Zasłony prysznicowe Sealskin - akcent na różnorodność

Określeniem, które najlepiej charakteryzuje tegoroczną ofertę zasłon prysznicowych firmy Sealskin jest różnorodność. Holenderski producent swobodnie czuje się w każdej stylistyce: retro, nowoczesnej, awangardowej, a nawet...dziecięcej.

Czym charakteryzuje się elegancka zasłona prysznicowa? Na pewno: dobrej jakości materiałem, atrakcyjnym wzorem oraz właściwym przygotowaniem tkaniny do montażu. Dobrze dobrane mocowanie sprawia, że zasłona układa się miękko i swobodnie, a to już część sukcesu. Wśród eleganckich zasłon firmy Sealskin na sezon 2009/2010 warto zwrócić uwagę m.in. na Kader –- zasłonę tekstylną o wymiarach 180x200 cm dedykowaną do wnętrz utrzymanych w stylu retro. Ciekawą propozycją jest także zasłona Orchid, której wzór lekko prześwietlonego kwiatu sprawdzi się w łazienkach utrzymanych w stylu romantycznym. Natomiast szarość, jak pokazuje zasłona Madeira, to kolor, który niezależnie od sytuacji będzie wyglądał elegancko.

Sealskin - zasłona Orchid
Sealskin - zasłona Madeira

Statystycznie rzecz biorąc większość polskich łazienek utrzymanych jest w stylu nowoczesnym. W takiej przestrzeni świetnie odnajdą się na przykład tekstylia z serii Littera (poliestrowa zasłona i bawełniany dywanik z napisem „Bath” w kolorze niebieskim, szarym lub ecru) oraz zasłony z serii Linje. Proponowane są one w dwóch kontrastowych połączeniach: bieli z czernią oraz bieli z granatem. Poliestrowa tkanina w grube pionowe pasy nie tylko ochroni łazienkę przed pochlapaniem, ale też zdynamizuje przestrzeń natrysku.

Sealskin - zasłona Littera
Sealskin - zasłona Linje

Łazienka przystosowana wyposażeniem i stylistyką dla dzieci niesie ze sobą wiele ograniczeń, głównie finansowych. Dzieci szybko rosną, a ulubione postacie z bajek po pewnym czasie zastąpione zostają przez innych bohaterów. Jeśli jednak zdecydujemy się zastosować takie elementy jak zasłona, dywanik, czy akcesoria, koszty nie będą duże. Liderem tegorocznej oferty „dziecięcych” dodatków Sealskin jest postać małego, sympatycznego pirata (seria Captain Kid) obecna na zasłonie prysznicowej, dywaniku, macie łazienkowej, akcesoriach oraz na szlafrokach. Najmłodszym użytkownikom łazienki może także spodobać się kolorowa zasłona Baloon Friends.

Sealskin - zasłona Captain Kid
Sealskin - zasłona Baloon friends

Większość zasłon Sealskin oferowana jest w komplecie z dywanikami, dzięki czemu w prosty sposób można skompletować oba elementy. Znaczna część tekstyliów może być prana w pralce, w temperaturze nie wyższej niż 30 stopni oraz delikatnie wirowana. Taka pielęgnacja pozwoli zachować w dobrym stanie zarówno tkaninę, jak i kolory. Zasłony tekstylne można też prasować.

Dystrybutorem zasłon prysznicowych, dywaników i akcesoriów łazienkowych marki Sealskin jest firma Coram Poland. Więcej informacji na temat oferty: www.coram.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: www.coram.pl
mail: wyślij wiadomość
Coram Poland Sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » natryski » wanny » parawany nawannowe » kabiny prysznicowe » brodziki » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » płytki

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 


Podobne artykuły
Nowoczesne lampy z kryształkami do łazienki

meble i akcesoria

Nowoczesne lampy z kryształkami do łazienki

Modna i komfortowa łazienka wymaga odpowiedniego oświetlenia, za pomocą którego będziemy mogli również... więcej...

Kwadro Slim - kwintesencja minimalizmu

meble i akcesoria

Kwadro Slim - kwintesencja minimalizmu

Kwadro Slim to kolekcja mebli łazienkowych, które wyróżnia lekka, a zarazem trwała konstrukcja. Propozycja... więcej...

Jak światło wpływa na człowieka?

meble i akcesoria

Jak światło wpływa na człowieka?

Światło (a także jego brak) ma ogromny wpływ na człowieka. Światło słoneczne reguluje nasz dobowy rytm, wpływa... więcej...