konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Grzejniki żeliwne

artykuł promocyjny

Grzejniki żeliwne charakteryzują się większą objętość wody oraz większą bezwładnością w porównaniu do modeli stalowych. Ich żywotność również jest znacznie dłuższa. Nagrzewają się powoli, ale i powoli stygną, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w dużych pomieszczeniach, zwłaszcza w kamienicach o grubych ścianach. Ich zalety ekonomiczne idą w parze z estetyką. To modele wyjątkowe, o ciekawym wyglądzie, godnym królewskich pomieszczeń. Z pewnością mogą być ozdobą wnętrz w stylu klasycznym, czy retro.

Grzejniki żeliwne

model DAISY

 

Grzejniki żeliwne Art Déco

 

Art déco to styl o ciekawych korzeniach, który w aranżacji wnętrz stawia na rozwiązania bardzo dekoracyjne, bogato zdobione o wyrazistym charakterze. I takie właśnie są grzejniki Vetto. Kwieciste tłoczenia na powierzchni grzejnika dowodzą kunsztu tego wyrobu i podnoszą rangę pomieszczenia.

SCROLL wysoki, cienki, kwadratowy grzejnik z pięknym kwiecistym wykończeniem

model SCROLL

Grzejnik jest dopełnieniem każdego pomieszczenia, a wiele stylizacji wymaga zastosowania produktów nie seryjnych, wychodzących poza standardy i wówczas modele żeliwne świetnie sprawdzają się w takiej roli. Wyglądem nawiązują do minionych epok, ale to właśnie sekret ich uroku.

Grzejnik żeliwny Daisy

model DAISY

Takie grzejniki można dodatkowo rozbudować o dekoracyjne zawory, rurki, rozety. Wszystko po to, by jeszcze lepiej wpisać się w klimat wnętrza. Grzejniki Vetto dostępne są również w zróżnicowanej kolorystyce z miedzią i złotem włącznie.

model WILSFORDmodel WILSFORD

model WILSFORD

 

 

Klasyczne grzejniki żeliwne

 

Żeliwne grzejniki doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie do wystroju użyte zostały klasyczne materiały. To coraz bardziej powszechny trend, gdy do naszych wnętrz zapraszamy klasykę i powrót do tradycji, rzeczy piękne i mało oczywiste. Z grzejnikami Vetto nie trzeba zasłaniać szarości typowego elementu grzewczego. Wręcz przeciwnie, warto go eksponować, a dodatkowo zyskamy lepsze dogrzanie pomieszczenia poprzez promieniowanie cieplne.

Grzejnik żeliwny Victorian

model VICTORIAN

model CROMWELLmodel ETON

model CROMWELL i ETON

 

 

Grzejniki żeliwne retro

 

Grzejniki wykonane z żeliwa zapewniają również ciekawe efekty wizualne. Poza wyjątkowymi motywami ozdobnymi możliwe są zróżnicowania w kolorystyce, np. efekt patynowania, który jeszcze lepiej podkreśla wykorzystane ornamenty. Dostępne są również grzejnik żeliwny bez wzoru. Malowane na szaro i pokryte lakierem zabezpieczającym z możliwością dokupienia malowania na jeden z 12 dostępnych odcieni lub w opcji do samodzielnego malowania.

model DECO

model DECO

Grzejnik żeliwny dostępne są w różnych kształtach i wymiarach - grzejnik o danej pojemności może występuje w kilkudziesięciu opcjach. Dlatego doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, w pomieszczeniach, gdzie np. są niskie parapety.

model ORNATE

model ORNATE

model LIBERTY

model LIBERTY

Kontakt w sprawie produktów:

VETTO Italy Direct
ul. Branickiego 12/U3
02-972 Warszawa
tel. Salon tel (22) 300 4668, Doradztwo techniczne (22)219 6462
www: www.vetto.eu
mail: wyślij wiadomość
VETTO Italy Direct

Grzejniki: Żeliwne Retro - ANTICO » Łazienkowe Retro - BATHICO » Żeberkowe - CLASSICO » Grzejniki Design Inox - SIRIO » Grzejniki Członowe - MAXRAD Plus » Grzejniki Łazienkowe Inox - XONI » Grzejniki Łazienkowe - OUTLET Elektryczne Grzejniki Szklane
Zawory i Akcesoria: Retro » DesignPodobne artykuły
Biel i grafit - klasyczne kolory grzejnika Retto

ogrzewanie łazienki

Biel i grafit - klasyczne kolory grzejnika Retto

Retto to grzejnik centralnego ogrzewania, którego uniwersalny design sprawia, że doskonale pasuje do większości... więcej...

Grzejnik do małej łazienki

ogrzewanie łazienki

Grzejnik do małej łazienki

Jednym z kluczowych elementów w łazience wpływającym na jej wygląd oraz komfort korzystania jest grzejnik.... więcej...

Nowoczesne i minimalistyczne grzejniki Brem

ogrzewanie łazienki

Nowoczesne i minimalistyczne grzejniki Brem

Firma Brem producent ekskluzywnych grzejników pokojowych oraz grzejników łazienkowych z grupy premium... więcej...


Facebook
Instagram