coram

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Geberit Monolith - nowy pomysł na aranżację łazienki

data aktualizacji: 25-10-2018, 03:47 – artykuł promocyjny

Geberit Monolith - nowy pomysł na aranżację łazienki

Geberit Monolith to zupełnie nowy pomysł na aranżację łazienki. W istocie jest to elegancki moduł z wbudowaną spłuczką natynkową, która może pełnić funkcję rezerwuaru dla toalety stojącej, jak również stelaża ze spłuczką do miski podwieszanej. Czysta forma i wysoka jakość łączą harmonijnie miskę z łazienką.

Geberit Monolith - moduł z wbudowaną spłuczką natynkowąGeberit Monolith - nowy pomysł na aranżację łazienki

Moduł sanitarny Geberit Monolith

Produkt jest dedykowany dla klientów, którzy oczekują ogromnej zmiany estetycznej w łazience bez konieczności wykonywania kosztownych i długotrwałych prac remontowych. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom technicznym moduł można łatwo podłączyć do istniejącej instalacji. Bez kucia, bez uzupełniania glazury, bez gruzu. Instalacja wykonywana jest w jednym cyklu, przez jednego montera, a toaleta jest gotowa po zaledwie kilku godzinach. Nowoczesny wygląd Monolith’a skłania do zastosowania go w designerskich rozwiązaniach. Produkt jest wykonany w kilku wykończeniach kolorystycznych: białym, czarnym i umbra i sand.

Geberit Monolith w kolorze czarnymGeberit Monolith w kolorze białymGeberit Monolith w kolorze mint

 

Najwyższa jakość

Moduł jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, jak szkło hartowane i aluminium. Wszystkie elementy są wykończone w najwyższym standardzie, jakiego klient może oczekiwać od firmy Geberit.

Geberit Monolith - nowy pomysł na aranżację łazienki

 

Łatwa obsługa

Łatwy dostęp do zaworów zapewnia bezproblemową obsługę. Wszystkie części odznaczają się jakością Geberit i obowiązuje je wieloletnia gwarancja dostępności części zamiennych.

 

Funkcjonalność

Moduł sanitarny Geberit Monolith Plus do WC to prawdziwy multitalent wykorzystujący inteligentną technikę czujników. Zawiera wiele wbudowanych udognień, wśród których warto wspomnieć o:

  • Światło orientacyjne Geberit Monolith
  • Uruchamianie spłukiwania w module sanitarnym Geberit Monolith
  • Odsysanie zanieczyszczonego powietrza Geberit Monolith

Moduł sanitarny Geberit Monolith Plus do WC Moduł sanitarny Geberit Monolith Plus do WC Moduł sanitarny Geberit Monolith Plus do WC

 

Wszechstronność

Geberit Monolith może być łączony z wieloma rodzajami misek ceramicznych - stojących i wiszących, a także misek Geberit AquaClean 8000/8000plus. Moduł występuje również w wersji dla bidetów.

Geberit Monolith - nowy pomysł na aranżację łazienki

Monolith to moduł WC, który został doceniony na międzynarodowym rynku za wybitne wzornictwo. Geberit Monolith otrzymał wyróżnienie za wysoką jakość wzornictwa. 


 

Kontakt w sprawie produktów:

Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel. (22) 843 06 96
www: www.geberit.pl
mail: wyślij wiadomość
Geberit Sp. z o.o.

toalety: Geberit AquaClean » Geberit Monolith » spłuczki podtynkowe » przyciski spłukujące » spłuczki nadtynkowe » podłączenia wodne i elektryczne » pisuary: przyciski spłukujące » syfony » prysznice: ścienny zestaw odpływowy » odpływ liniowy » odpływ podłogowy » umywalki: syfony » Geberit Monolith » baterie umywalkowe » wanny bidety: Geberit Monolith » ceramika

Zobacz zdjęcia w galerii Geberit:
Podobne artykuły
Szklane umywalki - oryginalnie i bezpiecznie

ceramika sanitarna

Szklane umywalki - oryginalnie i bezpiecznie

Szklana umywalka to jeden z największych hitów w urządzaniu łazienek. Najczęściej występującym na rynku... więcej...

Trendy w łazience - umywalki 2018

ceramika sanitarna

Trendy w łazience - umywalki 2018

Umywalka w łazience to nie tylko najbardziej praktyczna i niezbędna część wyposażenia. Często postrzegana jest... więcej...

Nowe produkty w serii Koło MODO

ceramika sanitarna

Nowe produkty w serii Koło MODO

Seria łazienkowa Koło MODO znana jest ze swojej elegancji i uniwersalnego charakteru. Kolekcja właśnie powiększyła... więcej...