konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021
aurora

Keuco Collection Elegance - podwójna podstawa umywalkowa

data aktualizacji: 13-08-2014, 11:07 – artykuł promocyjny

Keuco Collection Elegance - podwójna podstawa umywalkowa

Nowa podwójna podstawa pod umywalkę z Keuco Collection Elegance wprowadza atmosferę luksusu. Jako ekskluzywny element przyciągający wzrok, przyczynia się do polepszenia samopoczucia zarówno dla ciała, jak i ducha. Dużo miejsca oraz klasycznie nowoczesne wzornictwo powodują, że poranna toaleta staje się prawdziwa przyjemnością - zarówno samemu, jak i we dwoje. Duże wymiary wynoszące 130 cm oraz dwa otwory na dwie baterie nablatowe pozwalają na wygodne, jednoczesne wykorzystanie przez dwie osoby. Perfekcyjna alternatywa dla łazienek, w których nie ma miejsca na dwie oddzielne podstawy pod umywalki.

 

Kształt podwójnej podstawy Elegance orientuje się konsekwentnie na wzornictwie dostępnych już w szerokościach 70 cm i 95 cm podstaw umywalkowych Elegance: zewnętrznie prostokątny kształt przechodzi łagodnie w owalnie zaokrąglony otwór umywalkowy. Jednocześnie podstawa umywalkowa oferuje wystarczającą ilość miejsca do odkładania rzeczy. Tak, jak w przypadku pojedynczych podstaw pod umywalkę Elegance do wyboru są alternatywy materiału takie jak odlew mineralny lub szkło. Pomalowane od dołu na biało szkło o grubości 15 mm cechuje się szczególnie błyszczącą, jak i bardzo twardą i łatwą w pielęgnacji powierzchnią.

 

Kueco Collection Elegance - ekskluzywna podwójna podstawa umywalkowa

 

Tworząc jedność z podwójną podstawą umywalkową Elegance pasujący korpus podstawy pod umywalkę oferuje praktyczną szufladę z frontem i amortyzacją zamykania oraz dużą ilość miejsca. Uwagę na siebie zwracają zaokrąglone narożniki, wypukłe fronty oraz wysokiej jakości białe powierzchnie na wysoki połysk, różne odmiany prawdziwego drewna lub matowe lakiery strukturalne. Do wyboru, całkowicie według osobistego gustu, dostępne są forniry z prawdziwego drewna w wersjach klon, ebano, oliwka i makassar na wysoki połysk lub matowe lakiery w kolorze białym, antracyt i sahara. Różne kolory korpusów można łączyć w indywidualny sposób, co nadaje pomieszczeniom osobistego wymiaru. Mistrzowskie egzemplarze w wykończeniu i precyzji sztuki meblarskiej. 

 

Kueco Collection Elegance - ekskluzywna podwójna podstawa umywalkowa

 

Konsekwencja we wzornictwie o zaokrąglonych narożnikach przekonuje do siebie również w nowej, pasującej szafce lustrzanej Elegance o szerokości 130 cm, skonstruowanej specjalnie dla dwóch osób. I tak drzwiczki zewnętrzne są większe niż drzwiczki środkowe, aby zaoferować obu użytkownikom maksymalny komfort: duże powierzchnie luster, dużo miejsca za nimi oraz optymalne oświetlenie lampami halogenowymi nad wszystkimi trzema lustrzanymi drzwiczkami. Kryształowe podwójne lustro, lustra ścianek bocznych i ścianki tylnej, jak i obiegające uszczelki służące optymalnej ochronie przed wilgocią i kurzem cechują się dużą wartością użytkową. Do wyposażenia należą dwa gniazda elektryczne i sześć regulowanych na wysokość szklanych półek. Znajdujące się wewnątrz szuflady i zintegrowane radio z Rds o szklanej powierzchni z panelem dotykowym oferują wygodę w dobieraniu wariantu wyposażenia. Nowa podwójna podstawa umywalkowa z korpusem pod umywalkę oraz pasującą szafką lustrzaną uzupełniają Collection Elegance, która oferuje jako kompletne wyposażenie łazienki szeroki asortyment - zaczynając od podstawy umywalkowej przez armaturę i akcesoria kończąc na szafce lustrzanej, podświetlanym lustrze oraz meblach łazienkowych. Wszechstronne alternatywy kolekcji oferują dla każdego gustu i indywidualnego stylu odpowiednie rozwiązanie. Konsekwencja w jednolitym wzornictwie, która w delikatny sposób łączy ze sobą zaokrąglone narożniki i wypukłe fronty z jasnymi formami geometrycznymi. Wysoka jakość dobranych materiałów oraz wykończenia, innowacyjność w możliwościach aranżacji oraz funkcjonalności, ekstrawagancja detalu.

Opracowanie: Redakcja
Żródło: KeucoMeble Elita

Podobne artykuły
Wybieramy przewijaki do toalet publicznych

meble i akcesoria

Wybieramy przewijaki do toalet publicznych

Rodzice często stoją przed dylematem, gdzie przewinąć swoją pociechę w trakcie pobytu poza domem. Zmiana pieluszki... więcej...

Akcesoria do łazienek hotelowych

meble i akcesoria

Akcesoria do łazienek hotelowych

Goście podczas pobytu w hotelu chcą czuć się wyjątkowo i zwracają szczególną uwagę nawet na najdrobniejsze... więcej...

Ambio - funkcjonalne i estetyczne meble łazienkowe

meble i akcesoria

Ambio - funkcjonalne i estetyczne meble łazienkowe

Meble łazienkowe z kolekcji Ambio są dowodem na to, że design, indywidualizm i bardzo dobra jakość mogą iść... więcej...