Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Pojemnik na kostki higieniczne - innowacja Geberit

artykuł promocyjny

Pojemnik na kostki higieniczne - innowacja Geberit
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Pojemnik na kostki higieniczne firmy Geberit to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie. Po wrzuceniu kostki toaletowej i spłukaniu efekt odświeżenia jest natychmiastowy i w przeciwieństwie do zawieszanych kostek muszla jest obmywana już przy obrzeżu.

W sprzedaży dostępne są dwa rodzaje kostek higienicznych: zawieszane bezpośrednio na muszli toaletowej oraz zatapiane we wnętrzu spłuczki. W przypadku kostki umieszczanej wewnątrz spłuczki istotne jest, aby kostka higieniczna nie spowodowała zacięcia zaworu spustowego. Powinna być zatem umieszczona w specjalnym pojemniku.

Pojemnik może być w bardzo łatwy sposób zainstalowany pod istniejącym już przyciskiem z eleganckiej serii Sigma (Sigma 10, Sigma 20 i Sigma 50) bez użycia narzędzi. Wystarczy jedynie wymienić ramkę przycisku na ramkę zintegrowaną z pojemnikiem na kostki i gotowe! Obsługa pojemnika jest również prosta i obejmuje trzy ruchy – odchylenie przycisku, wrzucenie odpowiedniej kostki higienicznej i zamknięcie. Zamknięty przycisk wygląda tak samo, jak przycisk zamontowany bez pojemnika na kostki higieniczne i całkowicie przylega do ściany. Można stosować większość kostek higienicznych dostępnych w handlu. 


 

Kontakt w sprawie produktów:

Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel. (22) 843 06 96
www.geberit.pl    geberit.pl@geberit.com
Geberit Sp. z o.o.

toalety: Geberit AquaClean » Geberit Monolith » spłuczki podtynkowe » przyciski spłukujące » spłuczki nadtynkowe » podłączenia wodne i elektryczne » pisuary: przyciski spłukujące » syfony » prysznice: ścienny zestaw odpływowy » odpływ liniowy » odpływ podłogowy » umywalki: syfony » Geberit Monolith » baterie umywalkowe » wanny bidety: Geberit Monolith » ceramika

Zobacz zdjęcia w galerii Geberit:
Polecamy

 

Umywalki z efektem marmuru - przegląd modeli ceramika sanitarna

Umywalki z marmuru - przegląd

 
Wybieramy umywalkę ceramika sanitarna

Wybieramy umywalkę

 
Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości armatura łazienkowa

Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości

 
Bidet w małej łazience armatura łazienkowa

Bidet w małej łazience

 
Szklane wnętrza Glasimo armatura łazienkowa

Szklane wnętrza Glasimo

 
Partnerzy

CerramedBesco
 

LuxumCristalstone

 Invenalogo Coram

AKCJUM

Riho  Sapho


logo Piramida
Werit

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni
Facebook
Instagram