coram

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Pojemnik na kostki higieniczne - innowacja Geberit

data aktualizacji: 27-05-2019, 04:51 – artykuł promocyjny

Pojemnik na kostki higieniczne - innowacja Geberit

Pojemnik na kostki higieniczne firmy Geberit to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie. Po wrzuceniu kostki toaletowej i spłukaniu efekt odświeżenia jest natychmiastowy i w przeciwieństwie do zawieszanych kostek muszla jest obmywana już przy obrzeżu.

W sprzedaży dostępne są dwa rodzaje kostek higienicznych: zawieszane bezpośrednio na muszli toaletowej oraz zatapiane we wnętrzu spłuczki. W przypadku kostki umieszczanej wewnątrz spłuczki istotne jest, aby kostka higieniczna nie spowodowała zacięcia zaworu spustowego. Powinna być zatem umieszczona w specjalnym pojemniku.

Pojemnik może być w bardzo łatwy sposób zainstalowany pod istniejącym już przyciskiem z eleganckiej serii Sigma (Sigma 10, Sigma 20 i Sigma 50) bez użycia narzędzi. Wystarczy jedynie wymienić ramkę przycisku na ramkę zintegrowaną z pojemnikiem na kostki i gotowe! Obsługa pojemnika jest również prosta i obejmuje trzy ruchy – odchylenie przycisku, wrzucenie odpowiedniej kostki higienicznej i zamknięcie. Zamknięty przycisk wygląda tak samo, jak przycisk zamontowany bez pojemnika na kostki higieniczne i całkowicie przylega do ściany. Można stosować większość kostek higienicznych dostępnych w handlu. 


 

Kontakt w sprawie produktów:

Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel. (22) 843 06 96
www: www.geberit.pl
mail: wyślij wiadomość
Geberit Sp. z o.o.

toalety: Geberit AquaClean » Geberit Monolith » spłuczki podtynkowe » przyciski spłukujące » spłuczki nadtynkowe » podłączenia wodne i elektryczne » pisuary: przyciski spłukujące » syfony » prysznice: ścienny zestaw odpływowy » odpływ liniowy » odpływ podłogowy » umywalki: syfony » Geberit Monolith » baterie umywalkowe » wanny bidety: Geberit Monolith » ceramika

Zobacz zdjęcia w galerii Geberit:
Podobne artykuły
Umywalki w nowoczesnej odsłonie - Cristalstone

ceramika sanitarna

Umywalki w nowoczesnej odsłonie - Cristalstone

Inspiracje do tworzenia wnętrz znajduje się współcześnie w niemal każdej dziedzinie życia. Tworzony przez... więcej...

Łazienkowa moda

ceramika sanitarna

Łazienkowa moda

Współczesne postrzeganie i rola łazienki jest znacznie szersze niż było to dawniej. Niegdyś łazienka była... więcej...

Płytki uruchamiające do WC na podczerwień

ceramika sanitarna

Płytki uruchamiające do WC na podczerwień

Bezdotykowe spłukiwanie misek ustępowych staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem w sektorze publicznym. Aby... więcej...