konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Riho - wanny, kabiny, brodziki

Montaż kabiny prysznicowej i parawanów nawannowych bez śrub i wkrętów

data aktualizacji: 15-05-2012, 07:50 – artykuł promocyjny

Montaż kabiny prysznicowej i parawanów nawannowych bez śrub i wkrętów

Aquaform, jeden z czołowych producentów wyposażenia łazienek, wprowadza na rynek rewolucyjne profile przyścienne FIXPRO do montażu swoich wybranych kabin prysznicowych i parawanów nawannowych. Nowoczesna technologia zastępuje skomplikowany i czasochłonny montaż przy użyciu wielu śrub.

 

FIXPRO to pomysłowy i sprawdzony system montażu, umożliwiający proste i błyskawiczne zamocowanie produktu bez nadmiaru śrub i wkrętów.  Firma Aquaform gwarantuje, że to nowoczesne rozwiązanie jest nie tylko wygodne i precyzyjne, ale również bardzo trwałe. Obecnie w ofercie Aquaform znajdują się: 2 modele kabin Solitare i kabina Soul, oraz 1 model parawanu nawannowego Horizon, w których zastosowano profil szybkiego montażu FIXPRO.

 

Aquaform - kabina walk-in Solitare z systemem Fixpro
fot.: Aquaform - kabina walk-in Solitare z systemem Fixpro


Dzięki nowoczesnej technologii FIXPRO zamocowanie kabiny prysznicowej, czy oryginalnego parawanu nawannowego jest tak proste, że z powodzeniem poradzi sobie z nim nawet niezbyt doświadczony majsterkowicz - mówi Anna Grodzka – Główny Technolog Aquaform Jestem przekonana, że w najbliższym czasie ten innowacyjny system całkowicie zrewolucjonizuje dotychczasowe techniki montażu, wyznaczając przy tym zupełnie nowe standardy w produkcji funkcjonalnych rozwiązań łazienkowych – dodaje Anna Grodzka.

 

 

Łatwy i szybki montaż

 

Dzięki FIXPRO kabina lub parawan nie ma widocznych, nieestetycznych wkrętów od wewnątrz, a co za tym idzie nie osadza się w tych miejscach kamień i bakterie. Całkowity, poprawnie przeprowadzony montaż kabiny prysznicowej lub parawanu, w którym wykorzystano system FIXPRO nie trwa dłużej niż 30 minut. Na stronie internetowej www.aquaform.com.pl można obejrzeć 6-minutowy film instruktażowy, w którym  specjaliści Aquaform prezentują samodzielny montaż profili FIXPRO krok po kroku.
 

Aquaform - Parawan nawannowy Horizon zamontowany nowoczesną techniką Fixpro
fot.: Aquaform - Parawan nawannowy Horizon zamontowany nowoczesną techniką Fixpro

 

 

Instrukcja montażu kabiny z systemem FIXPRO

 

  1. Profil przyścienny przykręca się do  ściany za pomocą 4 wkrętów. Następnie z profilu przyściennego usuwa się czerwoną folię zabezpieczającą specjalną taśmę, do której przykleimy szybę.
  2. Szybę kabiny spryskaną wcześniej płynem Fixpro Liquid nastawiamy w żądanym położeniu, aby szkło uzyskało swoją ostateczną pozycję na całej długości w profilu przyściennym.
  3. Gdy ustawimy szybę w odpowiednim położeniu, blokujemy ją  profilem dociskającym, otrzymując trwałe połączenie szyby z profilem.

 

Aquaform - montaż kabiny z systemem FIXPRO

Aquaform - montaż kabiny z systemem FIXPRO

Aquaform - montaż kabiny z systemem FIXPRO
fot.: montaż kabiny z systemem FIXPRO

 

  

Opracowanie: Redakcja
Żródło: Aquaform
Podobne artykuły
Komplet podtynkowy - masaż pod prysznicem

armatura łazienkowa

Komplet podtynkowy - masaż pod prysznicem

Zwykłą kąpiel pod prysznicem można zamienić w zabieg, który ma dobroczynny wpływ na nasze ciało i umysł.... więcej...

Kolekcja Temisto - inspirująca, olśniewająca, wyjątkowa

armatura łazienkowa

Kolekcja Temisto - inspirująca, olśniewająca, wyjątkowa

Pierwsze skojarzenie z kolekcją Temisto marki Deante to styl loftowy. Im dłużej się przyglądamy bateriom i deszczowniom,... więcej...

Prysznic z przyciskiem klik-klak

armatura łazienkowa

Prysznic z przyciskiem klik-klak

Prysznic obecnie to niemal obowiązkowy element wyposażenia każdej łazienki. Może on występować w różnych... więcej...