konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Kolorowa ceramika łazienkowa WEG

artykuł promocyjny

Kolorowa ceramika łazienkowa WEG

Nowy sposób barwienia oraz sześć nowych kolorów – to zmiany w kolekcji ceramiki sanitarnej Weg wprowadzone przez producenta, włoską firmę Disegno Ceramica.  Przygotowana w ten sposób ceramika jest delikatna w wyrazie, a jednocześnie zwraca na siebie uwagę.

Kolekcja ceramiki sanitarnej Weg to jedna z ubiegłorocznych propozycji firmy Disegno Ceramica.  Przez kilka miesięcy obecności na rynku kolekcja zyskała uznanie w oczach klientów. Doceniona została jej nowoczesna forma, funkcjonalność oraz delikatność ceramicznej bryły. Projektant ceramiki, Paolo Schianchi, pozbywając się nadmiaru nadbudowy stylistycznej, postawił akcent na przeznaczenie produktu. W jego rozumieniu ceramika sanitarna musi być nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale też powinna tworzyć uniwersalne, harmonijne tło dla pozostałego wyposażenia łazienki.

W kolekcji Weg dostępne są dwie umywalki – naścienna o wymiarach 61x50,5x20 cm, model 110x50,5x20 cm z blatem po lewej stronie oraz bidet i miska w.c o wymiarach 37,5x53,5 cm. Serię uzupełniają deski sedesowe wykonane z duroplastu: klasyczna oraz z systemem wolnego opadania. Uniwersalny charakter serii podkreślają zaproponowane przez producenta wersje – bidet i miska w.c. oferowane są w formie stojącej oraz podwieszanej.

Standardowo ceramika Weg dostępna jest w kolorze białym. Za dopłatą producent może ją przygotować w kolorze czarnym, a teraz także w wersji dwukolorowej. W czarnym wydaniu  ceramiczne elementy pokryte są kolorem w całości – wewnątrz i na zewnątrz. W wersji dwubarwnej (nowość) kolor nanoszony jest wyłącznie na zewnętrzną części ceramicznego elementu, środek zaś pozostaje biały. Taki sposób dekoracji podkreśla bryłę ceramiki i w delikatny sposób akcentuje jej obecność we wnętrzu.

Coram - tortora
fot.: tortora

Coram - lilla
fot.: lilla

Coram - avio
fot.: avio

Nowe są także kolory używane do dwubarwnej dekoracji. Są to: avio (błękitny), salvia (zgaszony żółty z domieszką brązu), tortora (ciemny grafit), blu cobalto (głęboki niebieski z domieszką srebra), giallo intenso (zdecydowany żółty), lilla (różowo-fioletowy), negro (czarny).

Coram - giallo intenso
fot.: giallo intenso

Coram - salvia
fot.: salvia

Coram - negro
fot.: negro

Podczas nowego sposobu dekoracji, podobnie jak wtedy, gdy ceramika jest wybarwiana w całości, kolor nanoszony jest na elementy ręcznie, jeszcze przed procesem wypału. Warunkuje to jego trwałość oraz zapewnia ceramice niepowtarzalny charakter.

Kolorowa ceramika to propozycja dla osób, które chcą podkreślić swoją indywidualność i nadać łazience nowoczesnego wyrazu. Barwny element zawsze zwróci na siebie uwagę w przestrzeni  - mówi Mikołaj Michalski, dyrektor handlowy firmy Coram Poland, dystrybutora marki Disegno Ceramica na polskim rynku.

Zobacz więcej informacji na temat ceramiki sanitarnej Weg na stronie internetowej firmy Coram Poland pod adresem www.coram.pl

Firma Coram Poland zaprasza także do salonu ekspozycyjnego w Warszawie przy ul. Bełdan 4.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: coram.pl
mail: wyślij wiadomość
Coram Poland Sp. z o.o.

zestawy prysznicowe » kabiny prysznicowe » deski WC » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » zasłony prysznicowe » oświetlenie » maty łazienkowe » dywaniki łazienkowe » stojaki łazienkowe » drążki prysznicowe » Tigerfix » parawany nawannowe »

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 Podobne artykuły
Umywalka nablatowa - między wyrazistą formą a wygodą

ceramika sanitarna

Umywalka nablatowa - między wyrazistą formą a wygodą

Łazienka to pomieszczenie, które urządzamy na przysłowiowe lata. W związku z tym powinna być to dobrze przemyślana,... więcej...

Bidet i WC w jednym

ceramika sanitarna

Bidet i WC w jednym

Elektroniczne deski myjące z bidetem Xime i XARAM Energy pozwalają nam dbać o higienę osobistą oraz czystość... więcej...

Zwykły - niezwykły, uniwersalny korek umywalkowy Up&Down

ceramika sanitarna

Zwykły - niezwykły, uniwersalny korek umywalkowy Up&Down

Montując umywalkę musimy zadbać również o odpływ, ważne jest by był trwały i nieawaryjny. Rynek oferuje... więcej...
Facebook
Instagram