Patron sekcji - SFA Poland

Ecolift - inteligentna alternatywa dla przepompowni

artykuł promocyjny

Ecolift - inteligentna alternatywa dla przepompowni

Nowe urządzenie Ecolift® w normalnym trybie wykorzystuje spadek do kanału. Pompa załączana jest tylko podczas przepływu zwrotnego, podczas którego urządzenie tłoczy ścieki poprzez pętle przeciwzalewową. W ten sposób zużycie energii zostaje zredukowane do minimum.

 

Kessel - Ecolift
fot.: Ecolift

 

Ponieważ urządzenie wykorzystuje spadek do kanału, nie dochodzi do przestojów w pracy w razie braku prądu (rozwiązanie idealne dla zakładów przemysłowych) oraz nie powstaje stały i uciążliwy hałas. Tym samym wzrasta komfort przebywania w pomieszczeniach mieszkalnych w suterenach. Dzięki zintegrowanej funkcji wpustu urządzenie nieprzerwanie odprowadza ścieki także w przypadku zalania. Pompa znajduje się poza strumieniem ścieków, co wpływa na większą wydajność pompowania.

 

Podobnie jak zawory zwrotne urządzenie Ecolift® dostępne jest zarówno w wersji do zabudowy w płycie podłogowej jak i na swobodnym przewodzie kanalizacyjnym. Dostępne jest z szafką sterowniczą Komfort z wyświetlaczem stanu i wskazówkami konserwacyjnymi oraz opcją podłączenia do urządzeń centralnego sterowania budynkiem. Zdejmowane króćce (od DN100/150/200) można dowolnie łączyć w celu uzyskania różnych wielkości dopływu i odpływu.

 


Kessel - swobodny przepływ dzięki otwartej klapie w stanie normalnymfot.: swobodny przepływ dzięki otwartej klapie w stanie normalnym

Kontakt w sprawie produktów:

Kessel Sp. z o.o.
Biskupice Podgórne, ul. Innowacyjna 2
55-040 Kobierzyce
tel. (71) 774 67 60
www: www.kessel.pl
mail: wyślij wiadomość
Kessel Sp. z o.o.

instalacje wod-kan w budynkach » odpływy prysznicowe » wpusty łazienkowe » wpusty podłogowe » odpływy ścienne » wpusty dachowe » wpusty podwórzowe i parkingowe » wpusty piwniczne » kratki ściekowe » separatory tłuszczu » zasuwy burzowe Staufix » zawory zwrotne » klapy końcowe » przepompownie » system kanalizacji zewnętrznej » odwodnienia liniowe zewnętrzne » studzienki kanalizacyjne » separatory substancji ropopochodnych » małe przepompownie

Facebook Kessel   Instagram Kessel   Youtube Kessel   linkedin Kessel   Tik tok KesselPartnerzy

Werit

Ferdom   

Invena   Sfa

nVent   Ferro


FENIX  
Grupa Armatura

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram