konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Biała łazienka z bateriami Retro Classic Grupy Armatura

artykuł promocyjny

Biel jest ponadczasowa i nigdy nie wychodzi z mody. Jak żaden inny kolor daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dobrze prezentuje się w zestawieniu zarówno z kamieniem, szkłem i metalem. Śnieżna kolorystyka łazienki w połączeniu z bateriami z serii Retro Classic Grupy Armatura sprawi, że w  nowoczesnym salonie kąpielowym zagości nowy, odświeżony styl z elementami retro.

Biała łazienka z bateriami Retro Classic Grupy Armatura

W projektach nowoczesnych łazienek coraz częściej biel stanowi główną tonację kolorystyczną we wnętrzu. Jest to barwa, która stała się synonimem wysokiej klasy i jakości. Wprowadza do pomieszczeń lekkość i świeżość. Biel jest idealnym tłem, wówczas gdy urządzamy małą łazienkę. Sprawia, że wnętrze zostaje optycznie powiększone. W połączeniu z odpowiednio dobranym oświetleniem i akcesoriami umożliwia aranżację przestrzeni zgodnie z określonym stylem i upodobaniami domowników. Jeśli do nowoczesnej łazienki wprowadzimy armaturę o charakterystycznych kształtach, w stylu vintage nabierze ona stylowej elegancji. Wysmakowana linia baterii Retro Classic Grupy Armatura, z wystylizowanymi pokrętłami doda wnętrzu szyku z lat 20. poprzedniego stulecia. Chcąc wzmocnić ten efekt zdecydujmy się na bogato zdobione lustra w pozłacanej ramie oraz stylowy dodatek w postaci srebrnej mydelniczki.

 

Nowe horyzonty bieli

Śnieżna kolorystyka sprawia, że wnętrze zyskuje na elegancji i ponadczasowej estetyce. Jest to również rozwiązanie, które daje nam stuprocentową gwarancję uzyskania zharmonizowanego efektu wizualnego. Biel stanowi doskonałe tło dla łazienki urządzonej zarówno w stylu retro jak i nowoczesnym. Odpowiednio dobierając armaturę łazienkową będziemy mogli zestawić ze sobą te dwa trendy. Zastosowane w bateriach z kolekcji Retro Classic Grupy Armatura porcelanowe dodatki, w odcieniu kości słoniowej w połączeniu z subtelną bielą ceramiki sanitarnej, wprowadzą do wnętrza świeży pomysł aranżacyjny.
 

Grupa Armatura - bateria wannowa Retro Classic z podłączeniem do posadzki
fot.: bateria wannowa z podłączeniem do posadzki

Na szczególną uwagę zasługuje bateria wannowa stojąca Retro Classic z podłączeniem do posadzki i centralnie umieszczoną rączką natryskową. Stylowe wygięcie pozwala na dopasowanie jej do wanny wolnostojącej. Metalowa rączka natryskowa, z porcelanowym uchwytem przeniesie nas w klimat „małej czarnej” Coco Chanel, sznurów pereł i czarnobiałych filmów z Marleną Dietrich. Jeśli aranżujemy małą łazienkę, wybierzmy baterię wannową ścienną lub baterię natryskową ścienną z natryskiem przesuwnym z kolekcji Retro Classic.

Grupa Armatura - bateria umywalkowa stojąca Retro Classic
fot: bateria umywalkowa stojąca

Grupa Armatura - bateria bidet Retro Classic

fot.: bateria bidet

Ponadczasowy styl vintage dopełni bateria umywalkowa stojąca Retro Classic, z delikatnie zaokrąglonym korpusem. Porcelanowe elementy pokręteł zdobi ręczna sygnatura temperatury wody, w odcieniu czerwonego i niebieskiego atramentu.

Ponieważ urządzanie łazienki inspirowanej buduarem sprzed ponad 80 lat wymaga konsekwencji aranżacyjnej Grupa Armatura oferuje również baterie bidetowe stojące Retro Classic. Ich zastosowanie pozwoli nam połączyć walory artystyczne stylowego wzornictwa z codzienną wygodą użytkowania.
 

Kontakt w sprawie produktów:

KFA Armatura
ul. Zakopiańska 72
30-418 Kraków
tel. (12) 25 44 200
www: www.kfa.pl www.facebook.com/KFAArmatura
mail: wyślij wiadomość
KFA Armatura

baterie łazienkowe » baterie kuchenne » grzejniki aluminiowe » zawory


Zobacz zdjęcia w galerii Armatura Kraków

 


Podobne artykuły
Ekologiczne baterie w Twoim domu - konieczność czy wymysł

armatura łazienkowa

Ekologiczne baterie w Twoim domu - konieczność czy wymysł

Zgodnie z hasłem "myśl globalnie, działaj lokalnie" oszczędzanie wody powinno wejść nam w nawyk,... więcej...

Wanna w łazience z efektem WOW

armatura łazienkowa

Wanna w łazience z efektem WOW

Efekt WOW w łazience, czyli rozwiązanie aranżacyjne, które robi ogromne wrażenie, jest oryginalne i warte... więcej...

Wanna z parawanem

armatura łazienkowa

Wanna z parawanem

Wanna z parawanem jest alternatywą i pozwala rozstrzygnąć spór – wanna czy prysznic – bez rezygnacji... więcej...Facebook
Instagram