konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Mini umywalka szklana z podestem

artykuł promocyjny

Mini umywalka szklana z podestem

Mini umywalka szklana z podestem Z107/Z108 to idealne rozwiązanie tam, gdzie nie ma miejsca na tradycyjną umywalkę. Mała łazienka, WC, salon kosmetyczny, salon... wszędzie tam gdzie jest ona potrzebna, jednak metraż nie powala na zastosowanie tradycyjnej misy.

Wymiar podestu to tylko 40 x 24 cm (tylko o 10 cm dłuższa od kartki a4), a można na niej zamontować umywalkę o średnicy 27 lub 30 cm.

Podest wykonany jest z inox, czyli stali nierdzewnej polerowanej, dzięki czemu jest łatwy do utrzymania w czystości i bardzo trwały. Dodatkowym atutem podestu jest zaprojektowany, po prawej stronie, dyskretny relig na ręcznik.

Umywalki dostępne są w kolorze czarnym, białym, żółtym, czerwonym lub srebrnym; tak duży wybór pozwala dobrać zestaw do każdego wnętrza.

Poza aspektami czysto praktycznymi, należy wspomnieć, że zestaw ten jest rozwiązaniem zarówno praktycznym, jak i bardzo nowoczesnym, wpisującym się w najnowsze trendy stosowania metalu i szkła w minimalistycznych aranżacjach.

Cena zestawu 799 zł obejmuje podest, mocowania, umywalkę, odpływ klik klak i pierścień stabilizacyjny. Aby skompletować całość potrzebna jest dodatkowo jedynie bateria i syfon.

Zobacz koniecznie galerię Zovo

Kontakt w sprawie produktów:

ITALYDIRECT
al.Rzeczypospolitej 27 lokal 3
02-972 Warszawa
tel. 22 219 6462; 22 300 4668
www: www.ItalyDirect.pl
mail: wyślij wiadomość
ITALYDIRECT

designerska armatura, ceramika łazienkowa, akcesoria do łazienki od czołowych producentów z Włoch: Effepi, Daniel, Kellertaps, Vitruvit, Althea Ceramica, DAS Radiatori, Remer Rubinetterie, Margaroli, IBB Bonomi


Zobacz zdjęcia w galerii ItalyDirect.pl:

                
Podobne artykuły
Ceramika sanitarna Waverley - stylowe retro od Ideal Standard

ceramika sanitarna

Ceramika sanitarna Waverley - stylowe retro od Ideal Standard

Ideal Standard wprowadza na rynek kolekcję ceramiki sanitarnej inspirowaną elegancją wiktoriańskiej łazienki i... więcej...

Ceramika sanitarna Weg - włoski styl w łazience

ceramika sanitarna

Ceramika sanitarna Weg - włoski styl w łazience

Ceramika sanitarna WEG marki Disegno to nowa propozycja w ofercie firmy Coram Poland. Włoski producent postawił na... więcej...

Pomysły na stylową aranżację łazienki

ceramika sanitarna

Pomysły na stylową aranżację łazienki

Urządzanie łazienki często sprawia najwięcej problemów aranżacyjnych. Trudno znaleźć rozwiązania, dzięki... więcej...
Facebook
Instagram