coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Szklane dekoracyjne umywalki i armatura ZOVO

data aktualizacji: 27-02-2017, 09:07 – artykuł promocyjny

Angielska firma ZOVO jest producentem umywalek i armatury łazienkowej. Umywalki i armatura ZOVO są bardzo uniwersalne i ponadczasowe, przy jednoczesnym zachowaniu ciekawego wzornictwa wpisującego się w najnowsze trendy. Szkło, które jest stosowane w produktach ZOVO pozwala na utrzymanie każdej misy w czystości przy minimalnym wysiłku i bez potrzeby pielęgnacji ich w jakiś wyjątkowy sposób, co bardzo ułatwia higienę.

Szklane dekoracyjne umywalki i armatura ZOVO

Zespół projektantów ZOVO na bieżąco poszukuje najnowszych trendów w światowym wzornictwie. Czerpie swoje inspiracje z włoskiego, cenionego na świecie wzornictwa, niemieckiej niezawodności, angielskiej tradycji, skandynawskiej prostoty, a nawet japońskiej innowacyjności.

Firma ZOVO stawia sobie za cel stworzenie każdego wnętrza jeszcze piękniejszym i bardziej praktycznym, zachowując przy tym atrakcyjne ceny i wysoką jakość wykonania. Cała linia produktów ZOVO jest projektowana tak, aby można było je zastosować w każdym wnętrzu, spełniając oczekiwania klientów  względem praktyczności rozwiązań, jak i ciekawemu wzornictwu. Dlatego też idealnie sprawdzają się w łazienkach domowych, w salonach kosmetycznych, gabinetach stomatologicznych i lekarskich oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest lekka, dekoracyjna umywalka.

ZOVO - szklana umywalka ZOVO S913 ZOVO - umywalka artystyczna ZOVO S184

      fot.: szklana umywalka ZOVO S913                  fot.: umywalka artystyczna ZOVO S184


Natomiast idąc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma ZOVO  już w poprzedniej kolekcji wprowadziła linię mini, która jest świetnym rozwiązaniem do bardzo małych pomieszczeń, gdzie nie ma miejsca na tradycyjną umywalkę. Umywalki te są naprawdę małe i są dostępne w dwóch wariantach - średnicy 27 i 30 cm i kilku wersjach kolorystycznych.

ZOVO -umywalka szklana ZOVO D243ZOVO - umywalka szklana S304

fot.: umywalka szklana ZOVO D243                    fot.: umywalka szklana ZOVO S304


Wachlarz wzorów produktów ZOVO jest bardzo szeroki, dzięki czemu można bez najmniejszego problemu wybrać kolor, poprzez wzory transparentne, barwienia i niecodzienne dekory i kształty poszczególnych modeli. Jednocześnie można dobrać armaturę zaprojektowaną tak, aby idealnie pasowała do umywalek, a także podesty wiszące i stojące, które ułatwia aranżację każdej łazienki.

Te wszystkie zalety pozwalają stwierdzić ponad wszelką wątpliwość, że produkty firmy ZOVO są produkowane z myślą o pięknie, trwałości i nowoczesności, z zachowaniem nuty tradycji.

Zobacz koniecznie galerię Zovo

Kontakt w sprawie produktów:

ITALYDIRECT
al.Rzeczypospolitej 27 lokal 3
02-972 Warszawa
tel. 22 219 6462; 22 300 4668
www: www.ItalyDirect.pl
mail: wyślij wiadomość
ITALYDIRECT

designerska armatura, ceramika łazienkowa, akcesoria do łazienki od czołowych producentów z Włoch: Effepi, Daniel, Kellertaps, Vitruvit, Althea Ceramica, DAS Radiatori, Remer Rubinetterie, Margaroli, IBB Bonomi


Zobacz zdjęcia w galerii ItalyDirect.pl:

                
Podobne artykuły
Łazienkowy duet - umywalka plus konsola

ceramika sanitarna

Łazienkowy duet - umywalka plus konsola

Na czym postawić umywalkę? To pytanie zadaje sobie niejedna osoba urządzająca swoją łazienkę. Zanim podejmiemy... więcej...

Toaleta myjąca Geberit AquaClean - realna potrzeba?

ceramika sanitarna

Toaleta myjąca Geberit AquaClean - realna potrzeba?

Innowacyjne funkcje, łatwa instalacja, wyjątkowe wzornictwo. To tylko początek zalet toalet myjących Geberit AquaClean.... więcej...

Łazienki publiczne z klasą

ceramika sanitarna

Łazienki publiczne z klasą

Łazienki publiczne w dzisiejszych czasach to wymóg i norma. Muszą one znajdować się w każdym obiekcie użyteczności... więcej...