konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Relingi, wieszaki i haczyki do grzejników drabinkowych

data aktualizacji: 22-03-2021, 10:58 – artykuł promocyjny

Relingi, wieszaki i haczyki do grzejników drabinkowych

Obecnie w niemal każdej łazience obowiązkowym elementem wyposażenia jest grzejnik drabinkowy, który jest wygodny i poręczny. Może on służyć nie tylko do suszenie ręczników. Dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom, takim jak: wieszaki, haczyki, uchwyty, relingi oraz półki, grzejniki mogą pełnić dodatkowe funkcje.

 

Akcesoria do grzejników łazienkowych

 Kształt grzejników drabinkowych świetnie sprawdza się w łazience. Dlaczego? Ponieważ nie montuje się ich w jednym, odgórnie określonym i utrudniającym dostęp miejscu. Modele te pozostają niejako „w zasięgu ręki”, stąd też są często wykorzystywane do suszenia np. mokrych ręczników. Rozwiązaniem pozwalającym przekształcić codzienne, grzejnikowe suszenie w zaprowadzanie porządku w łazience jest użycie specjalnie zaprojektowanych wieszaków. Zostały one pomyślane tak, by wykorzystać konstrukcję grzejnika i stanowić jego uzupełnienie. Instal-Projekt wprowadził do swojej oferty akcesoria, które pozwolą lepiej spożytkować przestrzeń łazienki - a tej, jak wiemy, nigdy za wiele.

INstal-Projekt - wieszak w formie guzika do grzejników drabinkowychINstal-Projekt - kolorwy haczyk do grzejników drabinkowych

 

Wieszaki i haczyki

Pomysłowość projektantów w zakresie wykorzystania konstrukcji grzejnika jest bardzo duża: do większości grzejników idealnie dopasuje się wieszak w formie niedużego i dyskretnego „guzika”. Z kolei przy modelu o kwadratowym przekroju rury możemy użyć wyprofilowanego haczyka w wybranym przez nas kolorze. Te drobne elementy rozwiązują problem odwieszania i odkładania tekstyliów w łazience, pozwalają także uniknąć konieczności nie zawsze praktycznego i estetycznego montowania wieszaków na drzwiach. Dodatkowy uchwyt na grzejniku to idealne miejsce np. na ręczniki lub szlafrok. Elegancko ukryte, wpasowane w formę grzejnika wieszaki stają się integralną częścią łazienki.

INstal-Projekt - reling w kolorze fioletowym do grzejników drabinkowychINstal-Projekt - reling w kolorze zielonym do grzejników drabinkowych

 

Relingi

Jeśli wolimy większe i bardziej designerskie rozwiązania, warto pomyśleć o coraz modniejszych relingach. Łatwość montażu i bogata oferta kolorystyczna to dodatkowy atut. Poza tym, nie są montowane na stałe i w razie zmiany koncepcji zawsze możemy je usunąć.

 

Półka do grzejników drabinkowych

Oprócz wymienionych elementów do odwieszania ręczników i ubrań, dodatkowo firma Instal-Projekt wprowadziła do swojej oferty... półkę. To pomysł dla tych, którym zawsze brakuje miejsca. Półka swoją formą idealnie współgra z „drabinką”, ponieważ jest zbudowana z elementów nawiązujących stylistyką do tego modelu grzejnika. Dzięki bezproblemowemu montażowi mamy pełną dowolność, jeśli chodzi o wysokość, na której ją zamocujemy.

Dzięki pomysłowym akcesoriom grzejnik niejako „włącza” się do życia łazienki i - oprócz swojej podstawowej funkcji dostarczania ciepła - otwiera nowe możliwości aranżacyjne. Warto zatem przyjrzeć się jeszcze raz swojemu grzejnikowi i pomyśleć, czy na pewno korzystamy z niego w 100 procentach.
 

Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
ul. Jana Pawła II 12 A
87-853 Kruszyn
tel. 054 235 59 05
www: www.niezawodny.pl
mail: wyślij wiadomość
INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.

grzejniki dekoracyjne  grzejniki łazienkowe  grzejniki pokojowe  suszarki i grzałki  akcesoria


Zobacz zdjęcia w galerii Instal-Projekt


               Podobne artykuły
Jak wybrać grzejnik do łazienki

ogrzewanie łazienki

Jak wybrać grzejnik do łazienki

Bez względu na to, czy mamy dużą czy małą łazienkę, odpowiednio dopasowany grzejnik łazienkowy rozwiąże nasze... więcej...

Grzejniki retro

ogrzewanie łazienki

Grzejniki retro

Styl retro cieszy się niesłabnącą popularnością. Doskonałą propozycję dla wnętrz utrzymanych w tej stylistyce... więcej...

Design w mieszkaniu - jak go podkreślić za pomocą grzejnika

ogrzewanie łazienki

Design w mieszkaniu - jak go podkreślić za pomocą...

Mieszkamy w kraju, w którym klimat ma ogromny wpływ na budowanie domów. Mroźne zimy, choć ostatnio... więcej...