konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Nowatorskie wzornictwo grzejników Das

data aktualizacji: 27-02-2017, 09:03 – artykuł promocyjny

DAS jako ceniony i znany na rynku grzewczym producent charakteryzuje się przede wszystkim nowatorskimi rozwiązaniami grzewczymi i awangardowym wzornictwem. Do jego kluczowych produktów można zaliczyć trzy podstawowe grzejniki. Jest to model SIRIO, ABBRACI oraz system DADA.

Nowatorskie wzornictwo grzejników Das

Rozpoczynając od najbardziej klasycznego rozwiązania, jakie proponuje DAS, należy wspomnieć o bardzo ciekawym grzejniki z serii SIRIO. Cechuje go przede wszystkim prostota i uniwersalny design, który w bardzo łatwy sposób komponuje się z każdym wnętrzem. Jest to zasługa prostego wzornictwa, a także możliwości wyboru koloru z palety DAS. Dodatkowym, ciekawym, rozwiązaniem zastosowanym w grzejnikach SIRIO, jest stal polerowana w tak zaawansowany sposób, że idealnie imituje lustro. Daje to możliwość łączenia paneli lustrzanych z satynowymi lub kolorowymi, dzięki czemu możemy uzyskać bardzo interesujący efekt, dzięki czemu swietnie się sprawdza w holach, korytarzach czy łazienkach.
 

DAS - grzejnik SIRIO


Drugą, wartą uwagi grupą produktów jest system DADA, w którym poza kolorystyką opartą o paletę RAL, oferuje także szeroki wachlarz wykończeń metalicznych, marmurowych, szklanych, żywicznych, a nawet z wykorzystaniem światła LED, które można ze sobą dowolnie konfigurować. Daje to możliwość dopasowania grzejnika do każdego pomieszczenia, według bardzo indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten system, producent daje możliwość zestawiania ze sobą różnych elementów i wariantów dekoracyjnych, które można zastosować ze sobą w trzech opcjach - „Piena” (znaczy pełna), „Vota” (znaczy pusta) i „Riempita” (znaczy wypełniona) - umożliwia to nie tylko zindywidualizowanie produktu, ale też wyrażenie treści emocjonalnych, dzięki czemu idealnie sprawdzą się one nie tylko w łazience czy kuchni, ale także w salonie, holu, gabinecie, sali konferencyjnej czy biurze dodając każdemu wnętrzu charakteru.
 

DAS - system DADA lustro LED

Ostatnim, wyjątkowo awangardowym grzejnikiem jest niewątpliwie model ABBRACCI. Niespotykane i zaskakujące wzornictwo nie pozwala przejść obojętnie obok tego grzejnika. Zaprojektowany przez znanego, włoskiego projektanta, Marco Polettiego może być traktowany jako forma sztuki współczesnej. Zmontowany z 16,20 lub 24 elementów, o kształcie 1/4 okręgu, o średnicy 30 cm. Umożliwia  to „tworzenie” grzejnika w sposób niemal dowolny zarówno przed montażem, jak i po. Także miejsce montażu może być dowolne, może to być ściana, ale także podłoga czy nawet sufit. Daje to niesamowite pole do aranżacji.
 

Das - grzejnik ABBRACCI


Jak widać firma Das stawia na wyjątkowe wzornictwo, tak aby grzejniki pełniły nie tylko funkcję użytkową, ale także dekoracyjną w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego przeznaczenia, nie tracąc swoich właściwości praktycznych.   

        

Zobacz koniecznie galerię DAS

        

Kontakt w sprawie produktów:

ITALYDIRECT
al.Rzeczypospolitej 27 lokal 3
02-972 Warszawa
tel. 22 219 6462; 22 300 4668
www: www.ItalyDirect.pl
mail: wyślij wiadomość
ITALYDIRECT

designerska armatura, ceramika łazienkowa, akcesoria do łazienki od czołowych producentów z Włoch: Effepi, Daniel, Kellertaps, Vitruvit, Althea Ceramica, DAS Radiatori, Remer Rubinetterie, Margaroli, IBB Bonomi


Zobacz zdjęcia w galerii ItalyDirect.pl:

                Podobne artykuły
Grzejniki łazienkowe w różnych stylach

ogrzewanie łazienki

Grzejniki łazienkowe w różnych stylach

Łazienki w naszych mieszkaniach mogą być urządzone w różnych stylach, w zależności od gustów i... więcej...

Termowentylatory łazienkowe

ogrzewanie łazienki

Termowentylatory łazienkowe

Firma Elektrotermia oferuje elektryczne elementy grzejne standardowe i wykonywane na indywidualne zamówienia.... więcej...

Suszarka elektryczna SUSHI

ogrzewanie łazienki

Suszarka elektryczna SUSHI

SUSHI design Karolina Rybarczyk i Adam Pulwicki stworzyli suszarkę elektryczną o minimalistycznym wyglądzie, która... więcej...