coram

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Umywalki w kolorach armatury i akcesoriów łazienkowych

data aktualizacji: 27-02-2017, 09:06 – artykuł promocyjny

Projektanci ZOVO postanowili wprowadzić do oferty umywalki, które można dopasować kolorystycznie do armatury i akcesoriów łazienkowych. Tak powstała seria mis metalizowanych, w 3 podstawowych kolorach - srebrnym, miedzianym i złotym.

Umywalki w kolorach armatury i akcesoriów łazienkowych

Niewątpliwie najbardziej popularny jest model umywalki w odcieniach srebra i chromu - S914. Przy  tym modelu  została zastosowana specjalna powłoka, która na zewnątrz jest jasnosrebrna, dzięki czemu dobrze komponuje się z armaturą zarówno w wersji chromowej, jak i satynowej, natomiast od wewnętrznej strony ma widoczne pręgi w odcieniach srebra i ciemnego grafitu. Umywalka ta świetnie sprawdza się w chłodnych łazienkach, gdzie zastosowano beton, szkło i surowe i minimalistyczne wykończenia.
 

Zovo - umywalka szklana S-913


Umywalka S913 została utrzymana w tonacji miedzianej, a kształtem przypomina wazę. Świetnie sprawdza się w stylowych i eleganckich łazienkach, a armatura w stylu retro idealnie się z nią kompunuje.
 

Zovo - umywalka szklana S-913

Zovo - umywalka S-913


Umywalki S915 i S916 są natomiast utrzymane w tonacji złotej, w dwóch odcieniach - ciemnym i bardziej świetlistym i jasnym. Obie są bardzo uniwersalne i pasują zarówno do łazienek bardzo nowoczesnych jak i bardzo stylowych lub utrzymanych w stylizacji glamour.

Wszystkie umywalki są pokryte bardzo efektowną warstwą folii koloryzującej, która przypomina w swojej fakturze metaliczne płatki, dzięki czemu efekt końcowy jest bardzo niepowtarzalny i efektowny.

Zobacz koniecznie galerię Zovo

Kontakt w sprawie produktów:

ITALYDIRECT
al.Rzeczypospolitej 27 lokal 3
02-972 Warszawa
tel. 22 219 6462; 22 300 4668
www: www.ItalyDirect.pl
mail: wyślij wiadomość
ITALYDIRECT

designerska armatura, ceramika łazienkowa, akcesoria do łazienki od czołowych producentów z Włoch: Effepi, Daniel, Kellertaps, Vitruvit, Althea Ceramica, DAS Radiatori, Remer Rubinetterie, Margaroli, IBB Bonomi


Zobacz zdjęcia w galerii ItalyDirect.pl:

                


Podobne artykuły
Nietypowe formy umywalek na indywidualne zamówienie

ceramika sanitarna

Nietypowe formy umywalek na indywidualne zamówienie

Elementy ukośne w sztukach plastycznych odczytuje się jako ruchome, dlatego dynamiczna kompozycja wydaje się najlepszym... więcej...

Ceramika łazienkowa Koło do zadań specjalnych

ceramika sanitarna

Ceramika łazienkowa Koło do zadań specjalnych

Toaleta publiczna powinna spełniać najwyższe wymagania, biorąc pod uwagę względy higieny i funkcjonalności. Może... więcej...

Kupujemy miskę WC - przegląd oferty rynkowej

ceramika sanitarna

Kupujemy miskę WC - przegląd oferty rynkowej

Miska WC może być wolnostojąca lub podwieszana na stelażu. W sprzedaży dostępne są również coraz bardziej... więcej...