coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Umywalki w kolorach armatury i akcesoriów łazienkowych

data aktualizacji: 27-02-2017, 09:06 – artykuł promocyjny

Projektanci ZOVO postanowili wprowadzić do oferty umywalki, które można dopasować kolorystycznie do armatury i akcesoriów łazienkowych. Tak powstała seria mis metalizowanych, w 3 podstawowych kolorach - srebrnym, miedzianym i złotym.

Umywalki w kolorach armatury i akcesoriów łazienkowych

Niewątpliwie najbardziej popularny jest model umywalki w odcieniach srebra i chromu - S914. Przy  tym modelu  została zastosowana specjalna powłoka, która na zewnątrz jest jasnosrebrna, dzięki czemu dobrze komponuje się z armaturą zarówno w wersji chromowej, jak i satynowej, natomiast od wewnętrznej strony ma widoczne pręgi w odcieniach srebra i ciemnego grafitu. Umywalka ta świetnie sprawdza się w chłodnych łazienkach, gdzie zastosowano beton, szkło i surowe i minimalistyczne wykończenia.
 

Zovo - umywalka szklana S-913


Umywalka S913 została utrzymana w tonacji miedzianej, a kształtem przypomina wazę. Świetnie sprawdza się w stylowych i eleganckich łazienkach, a armatura w stylu retro idealnie się z nią kompunuje.
 

Zovo - umywalka szklana S-913

Zovo - umywalka S-913


Umywalki S915 i S916 są natomiast utrzymane w tonacji złotej, w dwóch odcieniach - ciemnym i bardziej świetlistym i jasnym. Obie są bardzo uniwersalne i pasują zarówno do łazienek bardzo nowoczesnych jak i bardzo stylowych lub utrzymanych w stylizacji glamour.

Wszystkie umywalki są pokryte bardzo efektowną warstwą folii koloryzującej, która przypomina w swojej fakturze metaliczne płatki, dzięki czemu efekt końcowy jest bardzo niepowtarzalny i efektowny.

Zobacz koniecznie galerię Zovo

Kontakt w sprawie produktów:

ITALYDIRECT
al.Rzeczypospolitej 27 lokal 3
02-972 Warszawa
tel. 22 219 6462; 22 300 4668
www: www.ItalyDirect.pl
mail: wyślij wiadomość
ITALYDIRECT

designerska armatura, ceramika łazienkowa, akcesoria do łazienki od czołowych producentów z Włoch: Effepi, Daniel, Kellertaps, Vitruvit, Althea Ceramica, DAS Radiatori, Remer Rubinetterie, Margaroli, IBB Bonomi


Zobacz zdjęcia w galerii ItalyDirect.pl:

                
Podobne artykuły
Umywalki LIVIT – You’ll LOVE IT

ceramika sanitarna

Umywalki LIVIT – You’ll LOVE IT

Umywalki używamy każdego dnia. Często nie zwracamy na nią zbytniej uwagi. Kolekcja umywalek LIVIT zachwyca swoim... więcej...

Umywalki w nowoczesnej odsłonie - Cristalstone

ceramika sanitarna

Umywalki w nowoczesnej odsłonie - Cristalstone

Inspiracje do tworzenia wnętrz znajduje się współcześnie w niemal każdej dziedzinie życia. Tworzony przez... więcej...