Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Baterie łazienkowe w stylu retro

artykuł promocyjny

Producent włoskiej armatury łazienkowej Effepi posiada w swojej ofercie bardzo bogatą paletę baterii w bardzo różnorodnym stylu. Jednak na szczególne zainteresowanie zasługuje cała gama produktów nawiązujących do stylistyki klasycznej i retro. Produkty te cechuje nie tylko niespotykane wzornictwo, ale także duża dbałość o szczegóły w wykonaniu i szlachetność widoczna już na pierwszy rzut oka.

Baterie łazienkowe w stylu retro

Są to baterie zarówno delikatnie nawiązujące do tego stylu, tak jak baterie z serii Belinda czy Quick, które mają bardzo proste, klasyczne wzornictwo, a jedynie fantazyjna wylewka czy rączka nawiązuje do tej stylistyki, a także bardzo efektowne, bogato zdobione baterie.

Bateria EFFEPI ArtexBateria EFFEPI Belinda

                    fot.: Artex                                                           fot.: Belinda       

Seria Artex to baterie utrzymane w stylu modułowym, baterie są jakby łączone kolankami, które są bardzo dekoracyjne, a dodatkowa opcja wyboru koloru wykończenia dodaje im niespotykanego charakteru.

Bateria EFFEPI Chic7Cento

fot.:  Chic7Cento

Natomiast baterie serii Chic7Cento to linia nieco mocniej stylizowana, z ciekawymi, krzyżykowymi pokrętłami i rączkami z białej ceramiki. Jest to niewątpliwie mocny ukłon w stronę tradycyjnej armatury angielskiej, ale z  nutką nowoczesności.

Bateria EFFEPI CrystalBateria EFFEPI Artex

                            fot.: Crystal                                                      fot.: Crystal light

Na zakończenie baterie wyjątkowe - Crystal i Crystal light - niecodzienne wzornictwo, bardzo bogate i efektowne, przykuwające wzrok nawet najbardziej wytrawnego znawcy piękna.

Zobacz koniecznie galerię Effepi

Kontakt w sprawie produktów:

ITALYDIRECT
al.Rzeczypospolitej 27 lokal 3
02-972 Warszawa
tel. 22 219 6462; 22 300 4668
www: www.ItalyDirect.pl
mail: wyślij wiadomość
ITALYDIRECT

designerska armatura, ceramika łazienkowa, akcesoria do łazienki od czołowych producentów z Włoch: Effepi, Daniel, Kellertaps, Vitruvit, Althea Ceramica, DAS Radiatori, Remer Rubinetterie, Margaroli, IBB Bonomi


Zobacz zdjęcia w galerii ItalyDirect.pl:

                


Podobne artykuły
Panele prysznicowe - przegląd

armatura łazienkowa

Panele prysznicowe - przegląd

Panele prysznicowe są alternatywą dla kabin prysznicowych z funkcją hydromasażu. Bardzo często wykorzystuje się... więcej...

Wanna akrylowa czy stalowa - właściwości i zalety

armatura łazienkowa

Wanna akrylowa czy stalowa - właściwości i zalety

Wybierając wannę do wymarzonej łazienki, musimy podjąć wiele decyzji. Począwszy od wymiarów, przez kształt... więcej...Facebook
Instagram