Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Remont łazienki - wymiana starego grzejnika

data aktualizacji: 10-11-2015, 09:21 – artykuł promocyjny

Łazienka, jak każde wnętrze w naszych domach i mieszkaniach, co jakiś czas wymaga remontu, dzięki któremu możemy odmienić jej wnętrze i stworzyć nowy wystrój. Remontując łazienkę warto także pomyśleć o wymianie grzejnika, co przyniesie zarówno korzyści estetyczne, jak i praktyczne.

Remont łazienki - wymiana starego grzejnika

Jednym z pomysłów na odświeżenie wystroju i unowocześnienie łazienki jest wymiana starego grzejnika. Nowoczesna forma grzejników drabinkowych, a także szeroki wybór kolorów pozwolą nam odmienić łazienkę nie do poznania. Skorzystamy na tym podwójnie, ponieważ nowy grzejnik łazienkowy o konstrukcji drabinki można wykorzystywać do suszenia prania, a dzięki specjalnie przystosowanym akcesoriom zyskujemy dodatkową przestrzeń do wieszania ręczników i szlafroków. Praktycznym i ekonomicznym powodem do wymiany tego elementu jest poprawa regulacji temperatury w pomieszczeniu. Nowoczesne i sprawne termostaty są nieocenione w zarządzaniu ciepłem, a tym samym przekładają się na rachunki, które przychodzi płacić jesienią i zimą.

Instal-Projekt - grzejnik Stick black

fot.: grzejnik Stick black

O czym trzeba pamiętać podczas wymiany starego grzejnika na nowy? „W grzejnikach żeliwnych, często spotykanych w starych instalacjach, woda doprowadzana jest z boku, a króćce przyłączeniowe są rozstawione w odległości 50 cm. Żeby nie przysparzać sobie dodatkowych problemów związanych z przebudową instalacji, powinniśmy wybrać grzejnik z podłączeniem bocznym, o takim samym rozstawie przyłączy” - radzi inż. Piotr Polachowski, Konstruktor technolog z firmy Instal-Projekt.

Okres letni to idealny czas na demontaż, ponieważ instalacja centralnego ogrzewania jest wyłączona. Wymianę grzejnika powinniśmy powierzyć instalatorowi, który pomoże wybrać odpowiednią moc potrzebną do ogrzania łazienki, a także profesjonalnie zajmie się robocizną.

Instal-Projekt - grzejnik StickInstal-Projekt - grzejnik StandardInstal-Projekt - grzejnik Sahara

           model STICK                          model STANDARD                        model SAHARA

W ofercie Instal-Projektu znajduje się kilka modeli grzejników z podłączeniem bocznym - w zależności od stylu łazienki i potrzeb domowników, można wybrać model STANDARD lub SAHARA z wysuniętymi rurkami, które zwiększą efektywność suszenia. Jeśli szukamy czegoś, co nada łazience niepowtarzalności, warto rozważyć model STICK. Dzięki swojej awangardowej, kwadratowej formie sprawi, że łazienka nabierze nowoczesnego, designerskiego charakteru. Każdy z tych modeli dostępny jest w palecie 37 kolorów, co pozwala przełamać schemat „białego montażu” i ożywić wnętrze zdecydowanym kolorem.

Wokół jednego kolorowego elementu, niedużym kosztem można zbudować ciekawą kolorystycznie aranżację. Odpowiednio dobrane dodatki: ręczniki, gadżety, akcesoria łazienkowe sprawią, że wystrój nabierze całkiem nowego, energetycznego wyrazu, który wynagrodzi trud wakacyjnego remontu podczas jesiennych i zimowych miesięcy.
 

Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
ul. Jana Pawła II 12 A
87-853 Kruszyn
tel. 054 235 59 05
www: www.instalprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomość
INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.

grzejniki dekoracyjne  grzejniki łazienkowe  grzejniki pokojowe  suszarki i grzałki  akcesoria


Zobacz zdjęcia w galerii Instal-Projekt


               Podobne artykuły
Płaszczyznowe ogrzewanie elektryczne - idealne ciepło

ogrzewanie łazienki

Płaszczyznowe ogrzewanie elektryczne - idealne ciepło

Decydując się na ogrzewanie płaszczyznowe możemy dzisiaj skorzystać z dwóch głównych rozwiązań:... więcej...

Komfortowe rozwiązanie - grzanie w paski

ogrzewanie łazienki

Komfortowe rozwiązanie - grzanie w paski

Grzejniki firmy INSTAL - PROJEKT wchodzące w skład grupy TRENDY oferują ciekawe rozwiązania w zakresie formy i funkcjonalności.... więcej...

Elektryczne ogrzewanie podłogowe nVent Raychem

ogrzewanie łazienki

Elektryczne ogrzewanie podłogowe nVent Raychem

Zima jest porą kiedy pojawiają się kłopoty związane z częstymi awariami instalacji w domach, budynkach komercyjnych... więcej...