konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Urządzenia Electrolux z linii Inspiration

data aktualizacji: 21-02-2020, 12:41 – artykuł promocyjny

Elegancja i minimalizm to to wyznaczniki stylistyczne urządzeń z linii Electrolux Inspiration. W ramach linii Inspiration oferowane są urządzenia zarówno wolnostojące jak i do zabudowy. Solidność i precyzja wykonania artykułów gospodarstwa domowego Electrolux pozwala osiągnąć profesjonalne rezultaty kulinarne we własnej domowego kuchni.

Urządzenia Electrolux z linii Inspiration

Linia Inspiration pod szyldem Electrolux - jedynej firmy w Europie oferującej pełną gamę sprzętów zarówno profesjonalnych jak i domowych, została stworzona na bazie doświadczeń zdobytych w ramach współpracy z profesjonalistami. Wśród specjalistycznych rozwiązań technicznych dostępnych dla każdego znalazły się pola grzejne, które  dostosowane są do naczyń o dowolnej wielkości i kształcie oraz strefy stałych temperatur w płycie indukcyjnej InfinitePro, zastosowanie pary i gorącego powietrza w piekarniku CombiSteam Deluxe czy samoczynny dobór parametrów pieczenia w piekarniku Inspiro.

 

Nowoczesny wygląd

 

Prace projektowe linii Inspiration opierały się na stworzeniu interesujących kształtów zewnętrznych urządzeń, które charakteryzują się czystością formy wzorowana na wzornictwie skandynawskim. Szczególną uwagę zwrócono również na wysoką jakość wykończenia zaznaczającego się w doskonale gładkich powierzchniach płyt indukcyjnych, czy choćby nawiązania do kolorów pór roku urządzeń typu chłodziarko-zamrażarek. Do produkcji użyto najlepszych materiałów: szkło, stal nierdzewną oraz anodowane aluminium.

“Z naszych badań wynika, że aż 78% konsumentów woli jednorodny wystrój kuchni, w którym wszystkie elementy tworzą harmonijną całość.” - mówi Katarzyna Holcman, Dyrektor Marketingu Electrolux Polska - “Projektując urządzenia Inspiration sprawdzaliśmy wiele różnych rozwiązań. W końcu zdecydowaliśmy, że nowe urządzenia będą miał bardzo prosty, ale wyraźny i czysty wygląd. Wyeliminowaliśmy zbędne dodatki, ponieważ właśnie prostota formy kojarzy się z elegancją i profesjonalizmem.”

„Chcieliśmy zaprojektować takie urządzenia, z których nasi konsumenci będą dumni i które jednocześnie będą pasowały do różnorodnych wnętrz.” - dodaje Katarzyna Holcman.

 

Electrolux - Pralka ładowana od frontu pełnogabarytowa EWF1408WDLElectrolux - Suszarka kondensacyjna EDH13487RW

 

 

Panele sterowania LED o prostej obsłudze

 

Nowa linia Inspiration posiada proste w obsłudze panele sterowania o ujednoliconej grafice z uproszczonymi ikonami wykonane w technice LED. Wyświetlacze te są w kolorze białym lub żółtym umieszczonym za czarnym szkłem, a w wyższych modelach zamontowane zostały białe wyświetlacze z białym szkłem. Zaletą tego rozwiązania jest intuicyjna obsługa.   

Uproszczono również sposób obsługi urządzeń. We wszystkich kategoriach produktów wbudowano taki sam panel obsługi. Ma to za zadanie ułatwić i przyśpieszyć dostęp do wszystkich funkcji. Jeśli nauczymy się obsługi jednego z urządzeń, na pozostałych wystarczy powielić zakres czynności. Obsługa urządzeń marki Electrolux stała się prosta i przystępna.   

 

Profesjonalny sprzęt w Twoim domu
 

Firma Electrolux, jako jedyny producent sprzętu AGD na świecie, dostarcza kompleksowych rozwiązań wykorzystywanych w profesjonalnych kuchniach i pralniach. Urządzenia te zatem muszą być pewne i niezawodne. Taki sam standard zapewniamy indywidualnym konsumentom. Electrolux wykorzystał swoja wiedzę i doświadczenie ugruntowane przez lata, aby stworzyć innowacyjne urządzenia dla każdego gospodarstwa domowego.

 

Mocne strony firmy Electrolux
 

 • W Europie Electrolux jest największym dostawcą profesjonalnego wyposażenia pralni i restauracji.
 • Electrolux jako jedyny producent na świecie oferuje pełny zakres usług (produkty i serwis) dla profesjonalnych kuchni i pralni pod jedną marką.
 • 1/3 sieci hotelowych na świecie wybiera Electrolux jako dostawcę wyposażenia do kuchni i pralni.
 • Połowa Szefów Kuchni w Europie wymienionych w przewodnikach Michelin, korzysta na co dzień ze sprzętu Electrolux.
 • We wszystkich urządzeniach Electrolux znaleźć można funkcje i rozwiązania, które zostały sprawdzone w sprzęcie profesjonalnym.

 

Electrolux - Suszarka kondensacyjna EDH13487RW

 

 

Cechy i funkcje urządzeń domowych zaczerpnięte z urządzeń profesjonalnych:

 

 • W piekarniku CombiSteam Deluxe wykorzystano połączenie pary z gorącym powietrzem. Ta metoda gotowania została stworzona najpierw dla profesjonalistów. Najnowszy model piekarnika ma pojemność 74 l i 9 poziomów pieczenia, co umożliwia przyrządzanie kilku potraw w tym samym czasie. W przedniej części obudowy znajduje się gniazdo termosondy, z której profesjonaliści korzystają bardzo często.
 • Piekarnik Inspiro® został zaprojektowany zgodnie z wiedzą uzyskaną od profesjonalistów. Sam określa wagę produktu i odpowiednio dobiera parametry pieczenia, umożliwiając tym samym osiąganie wyjątkowych rezultatów.
 • Szeroka gama piekarników wyposażona jest w rozwiązania przetestowane przez profesjonalistów: termosondę, dzięki której pieczenie mięs staje się niezwykle łatwe i efektywne oraz systemy wspomagania czyszczenia.
 • Nowa płyta indukcyjnaInfinitePro™ ma łączone pola grzejne i strefy stałych temperatur, aby umożliwić gotowanie kilku potraw w tym samym czasie, jak to się dzieje w profesjonalnych kuchniach.
 • Nowa płyta indukcyjna InfinitePure™ ma dotykowe, podświetlane, okrągłe sterowniki suwakowe „Slider”, które profesjonalistom ułatwiają precyzyjną kontrolę poziomu ciepła.
 • GemLine™ to seria płyt typu Domino, która składa się z kilku różnych modułów i pozwala na komponowanie zestawów zależnie od potrzeb.
 • W niektórych płytach gazowych płomień skierowany jest pionowo, co ogranicza straty energii i zapewnia bardziej efektywne grzanie.
 • Zmywarki RealLife®  zaprojektowano zgodnie z filozofią profesjonalistów „załaduj wszystko na raz”. W świecie profesjonalnych kuchni, wszystko dzieje się bardzo szybko. Nie ma czasu na staranne i dokładne układanie naczyń w zmywarce, aby się zmieściły i zostały właściwie wymyte. Zmywarki RealLife® wyposażono również w system automatycznego doboru poziomu zużycia wody i energii.
 • Szefowie kuchni zawsze wykorzystują najświeższe składniki. W nowych chłodziarko-zamrażarkach produkty dłużej pozostają świeże. Zastosowana w nich technologia TwinTech™Frost Free, to oddzielnie chłodzenie komór chłodziarki i zamrażarki. Dzięki temu w chłodziarce jest zachowany odpowiedni poziom wilgotności, a zamrażarce nie powstaje szron. System MultiFlow utrzymuje w chłodziarce równomierną temperaturę i wilgotność.
 • Okapy, zmywarki, chłodziarko-zamrażarki, niektóre pralki i suszarki są wyposażane w cichy, efektywny, bezszczotkowy silnik elektryczny.
 • Wybrane modele pralek i suszarek wykorzystują parę, która usuwa zagniecenia i odświeża ubrania. Niektóre modele mają również certyfikat Woolmark Gold, co oznacza, że nawet najdelikatniejszych ubrań nie trzeba oddawać do profesjonalnej pralni.

 


Zobacz koniecznie: Urządzenia wolnostojące z linii Electrolux Inspiration


 

Kontakt w sprawie produktów:

Electrolux Poland Sp. z o.o.
ul. Karolkowa 30
01-207 Warszawa
tel. 801-444-800
www: www.electrolux.pl
mail: wyślij wiadomość
Electrolux Poland Sp. z o.o.

Zobacz informacje o firmie


sprzątanie
: odkurzacze odkurzacze centralne odkurzacze przyjazne dla środowiska gotowanie: kuchenki mikrofalowe kuchnie okapy piekarniki płyty do zabudowy urządzenia kompaktowe do zabudowy pralnictwo: pralki pralko-suszarki suszarki zmywanie naczyń: zmywarki do zabudowy zmywarki wolnostojące chłodnictwo: chłodnictwo do zabudowy chłodnictwo wolnostojące drobne urządzenia: ekspresy do kawy gotowanie przygotowywanie jedzenia żelazka parowe zestawy śniadaniowe urządzenia profesjonalne


Zobacz zdjęcia w galerii Electrolux

 
Podobne artykuły
Electrolux - producent AGD i urządzeń profesjonalnych

sprzęt AGD

Electrolux - producent AGD i urządzeń profesjonalnych

Electrolux jest wiodącym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych. W ponad... więcej...

Technologia soniczna w szczoteczkach elektrycznych

sprzęt AGD

Technologia soniczna w szczoteczkach elektrycznych

Piękny uśmiech zjednuje ludzi a zdrowe i białe zęby dodają uroku i pewności siebie. Na co dzień staramy się... więcej...