Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Grzejniki glamour

artykuł promocyjny

Grzejniki bardzo często są postrzegane jako element odpowiedzialny za dostarczenie ciepła do pomieszczeń. Pomija się wartość estetyczną grzejników, które najczęściej montuje się pod parapetami i ukrywa za firankami. Jednak grzejnik nie musi wcale być chowany, a wręcz przeciwnie może służyć jako dekoracja pomieszczeń. Nowoczesne grzejniki są eleganckie i pasują do pomieszczeń urządzonych w niemal każdum stylu.

Grzejniki glamour

Grzejniki dekoracyjne Instal-Projekt


Instal-Projekt pokazuje, że w ofercie da się stworzyć grzejniki dla każdego. Nowoczesne wzornictwo przemysłowe nastawione jest na dostarczenie ciekawych i inspirujących rozwiązań w każdej dziedzinie życia. Zmiany nie ominęły także branży grzewczej. W ofercie Instal-Projektu znajduje się grupa ELEGANTE DESIGN, w której możemy znaleźć grzejniki dekoracyjne. Niektóre modele zaskakują swoją formą, która jest na tyle wyrafinowana i finezyjna, ze można pokusićsię o użycie określenia "glamour".

 

Grzejniki INVENTIO


Grzejnik INVENTIO to model z grupy ELEGANTE DESIGN. Grzejnik z ekranem grzewczym. Jednolita, płaska powierzchnia sprawia, ze grzejnik przypomina obraz, a na pewno nie przypomina grzejnika. Elegancko wtopiony w aranżację grzeje i dyskretnie dekoruje. Dostępny w nowej, rozszerzonej liczbie rozmiarów - 12 i w dwóch wersjach: nadrukowanej (dwa wzory ekranów) oraz lakierowanej. Do wyboru jest także 37 kolorów z palety Instal-Projektu. W procesie produkcji wykorzystywana jest nowoczesna technologia LASERCUT, dzięki czemu grzejniki cechuje najwyższa jakość i precyzja wykonania. Grzejniki INVENTIO posiadają 8 lat gwarancji.

Dodatkowo modele posiadają specjalnie dedykowane akcesoria, które zwiększają ich funkcjonalność. Grzejnik INVENTIO to także zdobywca tytułu DOBRY DESIGN 2012.

Kobieco i glamour? Ekran Chill out doda wnętrzu lekkości i uroku.

  • Wymiary:

Szerokości: 38, 48, 57 cm
Wysokości: 120, 160, 180, 200 cm

  • Ceny brutto: od  1 292 - 2 200 PLN brutto
  • Moc grzewcza: 474 – 1 223 W

Instal-Projekt - Grzejnik dekoracyjny PulsInstal-Projekt - Grzejnik dekoracyjny Puls
grzejniki INVENTIO
 

Wersja grzejnika z ekranem foto:

  • Wymiary:

Szerokości: 65 cm
Wysokości: 180 cm

  • Ceny brutto: 3 197 PLN brutto
  • Moc grzewcza: 1 223 W

 


Grzejniki PULS

PULS - geometria na dużą skalę. Model z grupy ELEGANTE DESIGN, który łamie wszystkie schematy - pod kątem prostym. Trzy rzędy równoległych profili o kwadratowym przekroju wygięte w sposób, który pozwala w rytmiczny sposób uporządkować przestrzeń grzewczą tak, że powstaje symetryczny wzór. I w zależności od wysokości grzejnika - od dwóch do trzech praktycznych półek.

Instal-Projekt - Grzejnik dekoracyjny Puls

  • Wymiary:

Szerokość: 48 cm
Wysokości: 140, 180 cm

  • Ceny brutto: 3 526 i 3 797 PLN brutto
  • Moc grzewcza: 570 – 733 W

Kontakt w sprawie produktów:

Instal Projekt Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II 12 A
87-853 Kruszyn
tel. 054 235 59 05
www: www.niezawodny.pl
mail: wyślij wiadomość
Instal Projekt Sp. z o.o.

grzejniki dekoracyjne  grzejniki łazienkowe  grzejniki pokojowe  suszarki i grzałki  akcesoria


Zobacz zdjęcia w galerii Instal Projekt


               

Facebook Instal Projekt   Instagram Instal Projekt   Linkedin Instal Projekt 
Facebook
Instagram