Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Łazienka na błysk - grzejniki chromowane

data aktualizacji: 10-11-2015, 09:27 – artykuł promocyjny

Dla osób poszukujących ciekawych pomysłów aranżacyjnych do swojej łazienki, ciekawą propozycję stanowi grzejnik chromowany. Ten typ grzejnika świetnie sprawdza się w nowoczesnych łazienkach. Grzejniki chromowane idealnie wkomponowują się i uzupełniają wystrój w łazienkach z dużymi lustrami. Ponadto dzięki swojej chromowanej powłoce idealnie współgrają z armaturą łazienkową, która zazwyczaj także występuje w chromowanej wersji.

Łazienka na błysk - grzejniki chromowane

Zastosowanie powłoki chromowanej w grzejnikach centralnego ogrzewania jest przedmiotem dyskusji wśród kupujących. Z jednej strony powłoka chromowana sprawia, że grzejnik zyskuje większą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Z drugiej jednak, dodatkowa powłoka galwaniczna wpływa na zmianę parametrów oddawania ciepła. Wydajność grzewcza grzejników chromowanych jest o 30% niższa, w stosunku do tych samych wersji grzejnika nie posiadających dodatkowej powłoki galwanicznej. Pamiętajmy jednak, ze wydajność grzewcza uzależniona jest od parametrów grzejnika - im jest on większy, tym wyższą moc można uzyskać, dzięki czemu wybierając grzejnik w odpowiednim rozmiarze możemy zapewnić pomieszczeniu odpowiednią temperaturę, nie rezygnując z wybranego, chromowanego modelu.

Należy wziąć również pod uwagę, że do wielu pomieszczeń, posiadających dodatkowe rozwiązania grzewcze np. ogrzewanie podłogowe, bądź po prostu nieduże rozmiary nie potrzebujemy maksymalnych mocy grzejników.


Instal-Projekt - grzejnik Stick w wersji chromowanej


Grzejniki w wersji chromowanej Instal-Projektu zostały zaprojektowane tak, by zapewnić odpowiednią moc grzewczą, bez konieczności rezygnacji z wartości estetycznych i dodatkowej trwałości, jakie daje powłoka chromu. Modele Omega R i Stick zapewnią łazience komfort grzewczy i na pewno, obok utrzymywania optymalnej temperatury - dodadzą jej blasku.


Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
ul. Jana Pawła II 12 A
87-853 Kruszyn
tel. 054 235 59 05
www: www.niezawodny.pl
mail: wyślij wiadomość
INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.

grzejniki dekoracyjne  grzejniki łazienkowe  grzejniki pokojowe  suszarki i grzałki  akcesoria


Zobacz zdjęcia w galerii Instal-Projekt


               Podobne artykuły
Radox Nova - pionowy grzejnik dekoracyjny

ogrzewanie łazienki

Radox Nova - pionowy grzejnik dekoracyjny

Nova to model grzejnika o wielkim potencjale. Jego pionowa konstrukcja oraz dekoracyjny charakter sprawią, że znajdzie... więcej...

Grzejniki dekoracyjne i ozdobne

ogrzewanie łazienki

Grzejniki dekoracyjne i ozdobne

Imers to polska firma, zajmująca się przede wszystkim produkcją grzejników z pokryciem galwanicznym - chrom,... więcej...