Zawory kulowe wodne

artykuł promocyjny

Oferta produktów firmy Ferro została poszerzona o gamę zaworów kulowych wodnych, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w instalacjach ciepłej i zimnej wody oraz centralnego ogrzewania.

Zawory kulowe wodne

Wśród nowości znalazły się zawory z dławikiem nakrętno - nakrętne z korkiem i odpowietrznikiem oraz z końcówką do węża, zawory nakrętno - wkrętne z rączką w wersji standard PN16 i normal PN25, a także zawory kulowe wodne spustowe - w opcji standard oraz z uszczelką.

 

Ferro - Zawór kulowy wodny z dławikiem, odpowietrznikiem i korkiem nakrętno - nakrętnyFerro - Zawór kulowy z końcówką do węża z dławikiem, odpowietrznikiem i korkiem nakrętno - nakrętny

fot.: Zawór kulowy z dławikiem, odpowietrznikiem     fot.: Zawór kulowy z końcówką do węża z
               i korkiem nakrętno - nakrętny                     dławikiem, odpowietrznikiem i korkiem
                                                                              nakrętno - nakrętny

 

Zawory kulowe wodne w warunkach otwarcia zapewniają pełny przepływ medium zgodnie z normą. Posiadają Aprobatę Techniczną wydaną przez ITB, Atesty Higieniczne Państwowego Zakładu Higieny oraz Deklarację Zgodności producenta.

Materiałem, z którego wykonane są korpus i kula zaworu jest mosiądz. Kulę i trzpień uszczelniono teflonem PTFE. Korpusy i nakrętki wykonane zostały z wyprasek i obrabiane na obrabiarkach.

Charakterystyka techniczna zaworów kulowych wodnych została podana na stronie internetowej producenta, w zakładkach: Produkty i Katalogi (Cennik FERRO 2012 – część 2 Technika Grzewcza).


Zobacz koniecznie: Zawory kulowe FERRO w szerokiej gamie zastosowań.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość
Ferro S.A.

baterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

            

Ferro Facebook   pinterest Ferro   Ferro instagram   Youtube Ferro   Ferro linkedinPartnerzy

Werit

Ferdom   

Invena   Sfa

nVent   Ferro


FENIX  
Grupa Armatura

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram