konkurs fotograficzny nasze łazienki 2022

Riho - wanny, kabiny, brodziki

Wanna Liva - nowoczesna forma klasycznej wanny na nóżkach

data aktualizacji: 21-07-2015, 05:49 – artykuł promocyjny

Liva to klasyczna wanna stojąca na nóżkach o prostym kształcie, dzięki czemu idealnie pasuje do nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych łazienek. Jest to doskonała propozycja do pomieszczeń kąpielowych średniej wielkości, bowiem wanna jest niewielkich gabarytów. Liva wykonana jest z gładkiego i przyjemnego w dotyku materiału, który nabiera temperatury otoczenia.

Wanna Liva - nowoczesna forma klasycznej wanny na nóżkach

Powstanie linii Liva zainspirowało poszukiwanie nowej formy dla klasycznej wanny stojącej wolno na nóżkach. Najnowszą propozycję Marmorinu charakteryzuje mocna, wyrazista i jednocześnie elegancka linia. Projektanci MOWOstudio stworzyli uniwersalny w swojej prostocie kształt wanny. Dzięki zachowaniu ergonomicznego kąta w oparciu wanna gwarantuje optymalny komfort kąpieli. Precyzyjnie dobrane proporcje nóg i misy oraz detal wydobyty w płynnym przejściu pomiędzy tymi elementami sprawiają łagodne, harmonijne wrażenie.

Marmorin - wanna Livia


Element charakterystyczny linii stanowi front zaakcentowany poprzez delikatne przełamanie misy, co zostało również podkreślone w stanowiącej dopełnienie kolekcji Liva umywalce.
 

Opracowanie: Redakcja
Żródło: Marmorin Sp. z o.o.
Podobne artykuły
Szkło w łazience - odkryj wnętrze kabiny otwartej

armatura łazienkowa

Szkło w łazience - odkryj wnętrze kabiny otwartej

Urządzając łazienkę warto postawić na szkło - np. szklaną kabinę prysznicową. Szklane kabiny typu walk-in nadadzą... więcej...

Wanna wolnostojąca Milla - wymarzony relaks w Twojej łazience

armatura łazienkowa

Wanna wolnostojąca Milla - wymarzony relaks w...

Aranżując łazienkę, warto zadbać o własny komfort i niepowtarzalny wystrój, aby było to możliwe, firma... więcej...

Armatura dla wymagających - Alanis

armatura łazienkowa

Armatura dla wymagających - Alanis

Kolekcja Alanis przeznaczona jest dla osób, pragnących wyjść poza schemat jednolitej kolorystyki w łazience... więcej...