konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Farba lateksowa z dodatkiem czystego srebra

data aktualizacji: 20-11-2019, 13:29 – artykuł promocyjny

Kuchnia i łazienka to pomieszczenia w naszych domach i mieszkaniach, w których w związku z wysoką wilgotnością powietrza, występują często problemy z pojawianiem się grzybów, pleśni na ścianach. Nawet regularne ich wietrzenie nie pomaga. Rozwiązaniem, które może pomoże nam pozbyć się tego problemu i zapewni nam czystość i higienę ścian, jest biostatyczna farba lateksowa z dodatkiem czystego srebra - Śnieżka Kuchnia-łazienka.

Farba lateksowa z dodatkiem czystego srebra

Farba Śnieżka Kuchnia-łazienka, dzięki zawartości czystego srebra, pomaga stabilizować ilość niebezpiecznych dla zdrowia pleśni, grzybów i bakterii, które pojawiają się na ścianach. Działanie czynnika biostatycznego, czyli czystego srebra, ogranicza się wyłącznie do pomalowanej powierzchni i nie następuje jego migracja do powietrza. Co więcej, srebro powoduje, że właściwości biobójcze emulsji utrzymują się tak długo jak długo jest ona na ścianie, czyli przez cały czas życia farby.

FFiL Śnieżka - Farba Śnieżka Kuchnia-łazienka

Śnieżka Kuchnia-łazienka dostępna jest w nowoczesnym opakowaniu, w dwóch rodzajach wykończenia powłoki: matowym z paletą 13 kolorów i satynowym - 9 kolorów. Dzięki temu, każdy z nas znajdzie kolor i rodzaj wykończenia odpowiedni do swojego wnętrza. Farby matowe stosowane są głównie w pomieszczeniach o klasycznym charakterze, a satynowe idealnie pasują do aranżacji modernistycznych.

FFiL Śnieżka - Farba Śnieżka Kuchnia-łazienka

Farba może być stosowana zarówno na ściany, jak i sufity, co pozwala na pokrycie nią całego pomieszczenia. Powierzchnie pomalowane Śnieżką Kuchnia-łazienka są odporne na szorowanie i wielokrotne zmywanie wodą z dodatkiem detergentów. Farba jest też bardzo wydajna (do 12 m²/l).

Działanie biobójcze nowej Śnieżki Kuchnia-łazienka zostało udowodnione laboratoryjnie. Badanie przeprowadził POCH S.A. w Gliwicach. Farba została również zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, otrzymując pozwolenie na obrót produktem biobójczym.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA SA
Al. Jana Pawła II 23
00-854 Warszawa
tel. 801 500 801
www: www.sniezka.pl
mail: wyślij wiadomość
Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA SA

DZIAŁ HANDLOWY:

39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44
woj. podkarpackie
 

farby do wielu zastosowań » farby emulsyjne dekoracyjne do malowania wewnątrz pomieszczeń » emulsje do pomieszczeń wilgotnych » farby i lakiery do drewna » farby i emalie do metalu » kleje » zaprawy » masy i mieszanki tynkarskie » masy i mieszanki do szpachlowania » lakiery » impregnaty do drewna » lakierobejce » farby gruntujące


Zobacz zdjęcia w galerii FFiL Śnieżka

 


 


Podobne artykuły
Morski wystrój łazienki z płytkami z kolekcji Realle

podłogi i ściany

Morski wystrój łazienki z płytkami z kolekcji Realle

CERAMSTIC przesyła pocztówkę znad morza – kolekcja płytek ceramicznych Realle zabiera nas na spacer... więcej...

Impregnacja drewna - etapy prac

podłogi i ściany

Impregnacja drewna - etapy prac

Drewno narażone jest na nieustanne działanie destrukcyjnych czynników atmosferycznych
i biologicznych.... więcej...