konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021
aurora

Zasłony prysznicowe i dywaniki łazienkowe z motywami natury

data aktualizacji: 24-02-2021, 05:50 – artykuł promocyjny

Elementem wyposażenia łazienki, który może stanowić dekorację pomieszczenia lub podkreślać jego wystrój, są zasłony prysznicowe oraz dywaniki łazienkowe. Dla osób, które chciałyby dodać do wnętrza swojej łazienki akcent natury, firma Coram ma ciekawą propozycję - tekstylia łazienkowe marki Sealskin z motywami inspirowanymi światem zwierząt i roślin.

Zasłony prysznicowe i dywaniki łazienkowe z motywami natury

Kabana - to dywanik łazienkowy i zasłonka prysznicowa z charakterystycznym motywem bambusowych łodyg. Rząd wysokich, strzelistych pędów daje złudzenie naturalnego parawanu, który podczas kąpieli odgradza nas od reszty pomieszczenia. Zasłona o wymiarach 180x200 cm wykonana została z poliestru. Do zasłony można dobrać dywanik łazienkowy o wymiarach 60 x 90 cm, z tym samym motywem dekoracyjnym.
 

Coram - dywanik łazienkowy KabanaCoram - zasłona prysznicowa Kabana

fot.: Kabana


Inspirację naturą można znaleźć również na zasłonie Moodz. Motyle i kwiaty - o nieco bajkowej stylistyce - rozgościły się na całej powierzchni białej tkaniny. Nowoczesną estetykę zasłony podkreśla intensywność kolorów użytych do przygotowania dekoracji. Zasłona o wymiarach 180 x 200 cm wykonana została z poliestru.
 

Coram - zasłona prysznicowa MoodzCoram - zasłona prysznicowa Flipper

fot.: Moodz                                                       fot.: Flipper           


Delfinoterpia - tak jednym słowem można określić zasłonkę Flipper (180x200 cm, bawełna). Delfiny to stworzenia ze wszech miar przyjazne dzieciom - ciekawe, chętne do zabawy, pomocne (pływanie z delfinami ma właściwości rehabilitacyjne). Zasłona z motywem dwójki wesołych delfinków na pewno sprawi maluchom dużo radości z kąpieli. A jeśli kiedyś dzieciom znudzi się dziecięca stylistyka - zasłonkę można zmienić ją na inną, bardziej „dorosłą”.
 

Coram - zasłona prysznicowa Journey

fot.: Journey

Czas potrafi w łazience płynąć zupełnie inaczej niż w rzeczywistości - umie się zatrzymać, gwałtownie przyspieszyć lub nawet...zniknąć. Dla tych osób, które w łazience tracą poczucie czasu firma Sealskin przygotowała zasłonę Journey. Symbol zegara będzie wymownie, lecz skutecznie przypominał, że czas się już zbierać, bo spóźnienia - zwłaszcza w pracy -  nie są dobrze widziane. Zasłona o wymiarach 180x200 cm wykonana została z poliestru.

 

Coram - zasłona prysznicowa JoliCoram - zasłona prysznicowa Nairobi

fot.: Joli                                                      fot.: Nairobi


Sealskin nie zapomniał również o miłośnikach klimatu etno. Jedną z propozycji jest zasłona Nairobi nawiązującą stylem i kolorem do klimatów rodem z Afryki. Przeciwwagą dla tej estetyki jest kolorowa zasłona Joli, której motywy dekoracyjne i kolorystyka odnoszą się do rodzimego, sielskiego wzornictwa. Obie zasłony przygotowane zostały z mieszanki poliestru (67%) i bawełny (33%), obie również mają standardowe wymiary (180 x 200 cm).

Drugą zasłoną przygotowaną w komplecie z dywanikiem łazienkowym jest Ravado. Tkanina w modne pionowe pasy oferowana jest w dwóch paletach kolorystycznych - w pierwszej wersji zestawione są odcienie ciepłego brązu, w drugiej dominują brązy chłodne. Zasłona o wymiarach 180x200 cm wykonana jest z poliestru, dywanik (60x90 cm) z akrylu.
 

Coram - zasłona prysznicowa RavadoCoram - zasłona prysznicowa Ravado

fot.: RavadoWyłącznym dystrybutorem tekstyliów łazienkowych marki Sealskin jest firma Coram Poland.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: coram.pl
mail: wyślij wiadomość
Coram Poland Sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » natryski » wanny » parawany nawannowe » kabiny prysznicowe » brodziki » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » płytki

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 
Meble Elita

Podobne artykuły
Kurtyna światłowodowa - sposób na koloroterapię

meble i akcesoria

Kurtyna światłowodowa - sposób na koloroterapię

Koloroterapia to najprościej rzecz ujmując, leczenie kolorami. Kolorowe światło przynosi znaczne korzyści dla zdrowia... więcej...

Nowoczesne meble łazienkowe na wymiar

meble i akcesoria

Nowoczesne meble łazienkowe na wymiar

Prawdziwa pasja, namiętność tworzenia i nowoczesne technologie pozwalają zrealizować nawet najbardziej oryginalne... więcej...

Dodatki łazienkowe w wiosennych kolorach

meble i akcesoria

Dodatki łazienkowe w wiosennych kolorach

Sposobem na odświeżenie i ożywienie przestrzeni łazienkowej jest wprowadzenie do aranżacji dodatków w soczystych... więcej...