coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Ceramika sanitarna do małej łazienki

data aktualizacji: 07-07-2015, 12:46 – artykuł promocyjny

Ceramika sanitarna z serii Touch2 włoskiej firmy Disegno Ceramica, znajdująca się w ofercie firmy Coram Poland, to propozycja skierowana do posiadaczy małych łazienek. Produkty wchodzące w skład tej serii charakteryzują się niewielkimi gabarytami oraz geometrycznymi kształtami, dzięki którym ceramika zyskała wyrazisty charakter.

Ceramika sanitarna do małej łazienki

Po kilku miesiącach od premiery pierwszej serii (kolekcja Touch1) na rynek wkracza druga kolekcja z linii Touch włoskiej firmy Disegno Ceramica, sygnowana numerem 2. To kolejna  propozycja ceramiki sanitarnej o kompaktowych gabarytach.

- Mimo że na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat powierzchnia łazienek w naszych domach i mieszkaniach wyraźnie się zwiększyła, to wciąż obserwujemy zainteresowanie ceramiką z segmentu medium, o kompaktowych wymiarach - mówi Mikołaj Michalski, dyrektor handlowy firmy Coram Poland, dystrybutora marki Disegno Ceramica na polskim rynku. - Obie serie ceramiki Touch idealnie trafiają w te potrzeby. Niewielkie gabaryty sprawiają, że ceramiczne elementy świetnie sprawdzają się w niedużych łazienkach, a uniwersalna stylistyka pozwala dostosować je praktycznie do każdego charakteru pomieszczenia.
 

Coram - ceramika z serii Touch2 w wersji podwieszanejCoram - ceramika z serii Touch2 w wersji stojącej

   fot.: ceramika z serii Touch2 w wersji podwieszanej      fot.: ceramika z serii Touch2 w wersji stojącej     

 

W kolekcji Touch dostępne są bidet, miska w.c. oraz pisuar. Elementy wykonane są z białej, szkliwionej ceramiki. Miska w.c. oraz bidet oferowane są w wersji stojącej oraz podwieszanej. Ich wymiary są następujące: szerokość całkowita: 36 cm, długość: 53 cm, wysokość: 41 cm. Z kolei pisuar - przeznaczony do montażu naściennego - ma szerokość 31 cm i długość 54,8 cm. 
 

Coram - pisuar  z serii Touch2

fot.: pisuar  z serii Touch2

 

Wszystkie urządzenia obecne w serii dedykowane są wyłącznie do współpracy z podtynkowym systemem spłukiwania (w kolekcji nie ma ceramicznego baczka, w którym można umieścić spłuczkę). W linii oferowana jest także deska sedesowa wykonana z duroplastu, z systemem wolnego opadania.

 


Umywalki Qubo z kolekcji Touch2


Elementem należącym do kolekcji Touch2 są także umywalki Qubo. W serii znajdują się modele nablatowe (o szerokości 60, 70 i 80 cm z otworem na baterię), umywalki ścienne (90, 100, 120 cm), które można zamontować z chromowanymi relingami po obu stronach, jak również modele meblowe (umywalki półblatowe w rozmiarze 60 cm i 80 cm oraz klasyczne umywalki meblowe: 105 i 120 cm). Umywalki Qubo znakomicie współgrają ze stylistyką ceramiki Touch2, a uniwersalna forma pozwala zestawiać je również z innymi seriami ceramiki sanitarnej Disegno.
 

Coram - umywalka półblatowa Qubo z serii Touch2Coram - umywalka ścienna Qubo z serii Touch2

 fot.: umywalka półblatowa Qubo                             fot.: umywalka ścienna Qubo                    

 

Atutem dla potencjalnego klienta będzie na pewno także atrakcyjna cena nowej ceramiki: bidet i miska w.c. z serii Touch2 kosztują brutto ok. 1180 zł (za każdy element), pisuar - ok. 1295 zł,  deska sedesowa z systemem wolnego opadania - 850 zł, umywalki - od ok. 1300  zł.

I choć wszystko wskazuje na to, że numer 2  będzie ostatnim w kolekcji Touch,  to - jak zdradza producent - jeszcze w tym roku polski rynek może spodziewać się kolejne ceramicznej premiery spod znaku Disegno.

Wyłącznym dystrybutorem ceramiki sanitarnej marki Disegno Ceramica jest firma Coram Poland. Zobacz więcej informacji na stronie internetowej: www.coram.pl.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: www.coram.pl
mail: wyślij wiadomość
Coram Poland Sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » natryski » wanny » parawany nawannowe » kabiny prysznicowe » brodziki » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » płytki

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 Podobne artykuły
Jaką umywalkę nablatową wybrać i jak zaaranżować ją w łazience?

ceramika sanitarna

Jaką umywalkę nablatową wybrać i jak zaaranżować...

Umywalka to obowiązkowe wyposażenie każdej łazienki. Jednymi z najciekawszych, a zarazem modnych rozwiązań w tej... więcej...

Umywalki z kamienia - modne, piękne, unikalne

ceramika sanitarna

Umywalki z kamienia - modne, piękne, unikalne

Umywalki z kamienia naturalnego są pięknym i oryginalnym elementem wykończenia każdej łazienki. I choć do niedawna... więcej...

Umywalki ze stali szlachetnej Intra

ceramika sanitarna

Umywalki ze stali szlachetnej Intra

Umywalki ze stali nierdzewnej marki Intra Scandinavian Design dostępne są w ofercie firmy Skala. Produkty te wyróżnia... więcej...