Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Eko baterie do łazienki

data aktualizacji: 12-03-2020, 11:16 – artykuł promocyjny

Wybierając baterie do łazienki, oprócz wyglądu i ceny, powinniśmy także zwracać uwagę na to, czy wyposażona jest ona w komponenty, pozwalające na ograniczenie zużycia wody. Ceny wody stale rosną, więc zakup ekologicznej baterii kuchennej pozwoli nam oszczędzić domowy budżet.

Eko baterie do łazienki

Baterie wchodzące w skład linii VerdeLine to urządzenia, które nie tylko oszczędzają wodę, ale i domowy budżet. Zaopatrzone zostały w komponenty ograniczające zużycie wody aż o 50%! Zapewne w dzisiejszych czasach taki prezent przypadłby do gustu niejednej osobie. A jest w czym wybierać.
 

Ferro - Novatorre 1 - Dozownik na mydło Cassino VerdeLine - Bateria umywalkowa stojąca Cassino VerdeLine Plus fot.: Novatorre 1 - Dozownik na mydło
Cassino VerdeLine - Bateria umywalkowa stojąca Cassino VerdeLine Plus

W linii znajdziemy baterie o kształtach nowoczesnych, geometrycznych np. kolekcja Cassino VerdeLine, w której na szczególną uwagę zasługują: bateria umywalkowa stojąca i umywalkowa nablatowa Cassino VerdeLine Plus, posiadające niezwykle wydajną głowicę ceramiczną i perlator, przez które przepływa jedynie 4,5l wody na minutę (tradycyjna bateria – ok. 12 l/min). Dodatkowo, perlator w tych urządzeniach jest ruchomy, czyli pozwala na dowolną regulację kierunku strumienia wody.

Ferro - Bateria bidetowa stojąca Cassino VerdeLine

fot.: Ferro - Bateria bidetowa stojąca Cassino VerdeLine

Miłośnikom rozwiązań klasycznych spodoba się zapewne kolekcja baterii Genova VerdeLine o wyraźnie zaokrąglonych, ergonomicznych kształtach.

W linii VerdeLine znajdziemy między innymi baterie zlewozmywakowe, umywalkowe, wannowe i natryskowe oraz oszczędnościowe natryski, do których dołączył ostatnio natrysk przesuwny z rączką wielofunkcyjną Doppio. Natrysk, przez który przepływa 6,2 l wody w ciągu minuty gwarantuje 50% oszczędność jej zużycia. To doskonały wynik chociaż producent zadbał o jeszcze lepsze parametry urządzenia - rączka natrysku posiada funkcję ECO, która po włączeniu ogranicza wypływ wody aż do 1,5 l/min!

Te eleganckie, pokryte lśniącą, chromowaną powłoką urządzenia będą na pewno doskonałym prezentem pod choinkę. A jeśli zechcemy dołączyć do naszego ekologicznego upominku dekoracyjne i praktyczne dodatki warto przyjrzeć się ładnym, ale i użytecznym akcesoriom łazienkowych z kolekcji Novatorre.

Do geometrycznych baterii Cassino VerdeLine, o ostrych kątach uchwytów i wylewek, skośnie nachylonych ku ceramice łazienkowej kontrastujących z okrągłym kształtem podstawy o przekroju walca będą pasowały doskonale akcesoria Novatorre 2 lub Novatorre 9. Natomiast baterie z kolekcji Genova VerdeLine, o plastycznych, giętych liniach, wyprofilowanych łukach i krzywiznach czy natrysk Doppio o dyskretnie zaokrąglonej linii świetnie zaprezentują się w otoczeniu akcesoriów Novatorre 1 i Novatorre 3.

Ferro - Cassino VerdeLine - Bateria bidetowa stojąca Cassino VerdeLine Novatorre 1 - Dozownik na mydło Cassino VerdeLine - Bateria umywalkowa stojąca Cassino VerdeLine Plus  Novatorre 1 - Dozownik na mydło | Cassino VerdeLine - Bateria umywalkowa stojąca Cassino VerdeLine Plus  Plik w dużej rozdzielczości (25.77 MB) Produkty Ferro na zdjęciu:  Novatorre 1 - Dozownik na mydło Cassino VerdeLine - Bateria umywalkowa stojąca Cassino VerdeLine Plus

fot.: Cassino VerdeLine - Bateria bidetowa stojąca Cassino VerdeLine
Novatorre 1 - Dozownik na mydło
Cassino VerdeLine - Bateria umywalkowa stojąca Cassino VerdeLine Plus

Piękne dozowniki na mydło, szklane bądź metalowe mydelniczki, atrakcyjne wieszaki czy wreszcie szklanki z matowego szkła, umieszczone w dekoracyjnych i praktycznych uchwytach będą świetnymi dodatkami do bożonarodzeniowych prezentów.

Eko świąteczny podarunek, szczególnie w dzisiejszych czasach,kiedy coraz częściej mówi się o konieczności ochrony środowiska naturalnego i kiedy bycie eko jest nie tylko wyrazem mody, ale i niewątpliwą potrzebą współczesności, okaże się na pewno doskonałym pomysłem na bożonarodzeniowy upominek. I co najważniejsze, pomysłem godnym naśladowania i to nie tylko podczas świąt.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość
Ferro S.A.

baterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

            


Podobne artykuły
Jak dbać o higienę jednocześnie oszczędzając wodę

armatura łazienkowa

Jak dbać o higienę jednocześnie oszczędzając wodę

Fotokomórka to rozwiązanie doskonale znane z przestrzeni publicznych. Zapewnia nam odpowiednią ochronę i pozwala... więcej...

Nieśmiertelny styl skandynawski

armatura łazienkowa

Nieśmiertelny styl skandynawski

Jeśli szukamy stylu ponadczasowego to z całą pewnością możemy postawić na skandynawski design. Jego uniwersalność... więcej...

Idealna wanna - jaką wybrać?

armatura łazienkowa

Idealna wanna - jaką wybrać?

Obecnie wybór wanien na rynku jest ogromny. Jest kilka głównych czynników, którymi kierujemy... więcej...