aurora

Lampy w stylu glamour

artykuł promocyjny

Łazienka urządzona w stylu glamour jest niezwykle elegancka i stylowa. Dominują w niej wyraziste, żywe kolory. Barwami, które najczęściej można spotkać w łazience glamour są: róż, fiolet a także: złoto, srebro, biel, czerń oraz purpura. Stylistykę tą cechuje ponadto stosowanie zaskakujących i kontrastowych zastawień. Innym elementem wyróżniającym wnętrza zaaranżowane w tym charakterze, jest wszechobecny błysk. W łazience glamour powinny znaleźć się także stylowe meble, najczęściej z połyskiem oraz duże kryształowe lustra ze złoconymi ramami.

Lampy w stylu glamour

Elementem, dodającym wnętrzom glamour uroku i charakteru, są lampy, które wyróżniają się się starannym wykończeniem. Najczęściej wykonane są ze szlachetnych materiałów, takich jak metal, szkło, kryształy, aksamit czy atłas. Lampy bardzo często ozdobione są barkowymi wzorami. Lampy w pomieszczeniach urządzonych w stylu glamour powinny być oryginalne, o ciekawych kształtach i wyrazistych kolorach, bowiem stanowią one  niebanalny, zwracający uwagę element dekoracyjny.

W łazienkach z meblami o ciemnych frontach, oświetlenie odgrywa niezmiernie ważną rolę. Ciemne kolory pochłaniają światło, dlatego też, aby odpowiednio wyeksponować duże, gładkie powierzchnie frontów i blatów, konieczne jest zastosowanie kilku lamp.


Lampy BRW

Jako główne oświetlenie Twojej łazienki wybierz zjawiskowe i wyposażone w ozdobne elementy żyrandole takie jak lampa Calaonda lub Silver Ball.

Black Red White, lampa wisząca CalaondaBlack Red White, lampa wisząca Silver Ball

   Black Red White, lampa wisząca Calaonda     Black Red White, lampa wisząca Silver Ball

W przypadku niewysokich łazienek idealnie sprawdzi się lampa, zamontowana jak najbliżej sufitu, która optycznie wydłuży wnętrze. Stylowy plafon Crystal White z grubymi szklanymi kloszami i chromowaną podstawą perfekcyjnie odbije każdy promień światła.

spot Aylinplafon Crystal White

Black Red White, spot Aylin                          Black Red White, plafon Crystal White   
spot Buzz

Black Red White, spot Buzz

Do oświetlenia lustra doskonale sprawdzają się spoty, które koncentrują światło w jednym punkcie. Eleganckie spoty Aylin lub Buzz podkreślą sylowy charakter wystroju łazienki.

 

Lampy Kanlux


KanluxSufitowa oprawa ozdobna PATIA CTX-DS20-BN Kanlux

  Sufitowa oprawa ozdobna                                Sufitowa oprawa ozdobna
PATIA CTX-DS20-BN Kanlux                                 TAZA CTX-DS20 Kanlux


Idealnym dopełnieniem wnętrza łazienki glamour mogą stanowić lampy firmy Kanlux.
Sufitowe oprawy ozdobne TAZA CTX-DS20 oraz PATIA CTX-DS20-BN przeznaczone są do wbudowania od dołu w podłoże stałe wewnątrz budynków. Obudowy lamp wykonane zostały z odlewu stopu metalu nieżelaznego, natomiast klosze ze szkła. Informacje dodatkowe:
Napięcie 12V
Moc max 20W
Trzonek G4
Stopień ochrony IP20
Przyłącze oprawka z przewodem o długości 13 cm.
Minimalna odległość od oświetlanego obiektu 0,5m.


Lampy APM MORKOM

APM MORKOM - lampa światłowodowa LunaAPM MORKOM - lampa kryształowa CarlaAPM MORKOM - Żyrandol kryształowy ART DECO

  fot.: LUNA                               fot.: CARLA                                  fot.: ART DECO

Lampa światłowodowa LUNA wykonana jest z włókien światłowodowych o średnicy 1mm, świecących powierzchnią boczną. Posiada niezwykle efektywny i nowoczesny design, który na pewno przyciągnie uwagę każdego gościa. W światłowodach nie ma energii elektrycznej ani ciepła, lampa nadaje się również do wilgotnych pomieszczeń lub na zewnątrz.Światło jest emitowane bezpośrednio z powierzchni światłowodów, które stanowią kształt lampy, co jest niespotykanym efektem w typowych lampach. Efekt jest ładny i estetyczny.
Lampa kryształowa CARLA to nowoczesna lampa wyprodukowana w Europie przez renomowaną wiedeńską firmę KOLARZ. W lampie wykorzystane są kryształy Swarovski.
ART DECO to nowoczesny żyrandol wyprodukowany w Europie przez renomowaną wiedeńską firmę KOLARZ. W żyrandolu wykorzystane są kryształy SPECTRA® Swarovski®.

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: APM MORKOM, Kanlux, Black Red WhitePartnerzy

GTV

logo Piramida     BISK

Magma

Aurora

logo Coram

 Cristalstone Luxum

Hafele      Defra

Mantes    partner serwisu Hettich

RihoElements


     Emako


    Sapho

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram