konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021
aurora

Meble łazienkowe Luxum

data aktualizacji: 06-06-2019, 05:41 – artykuł promocyjny

Kiedy urządzamy dom lub mieszkanie, zazwyczaj najwięcej czasu poświęcamy na aranżację łazienki. Projekt, wybór poszczególnych elementów wyposażenia łazienki jest niezmiernie ważny, gdy chcemy posiadać piękne i zarazem funkcjonalne wnętrze. Na wystrój łazienki duży wpływ ma odpowiedni dobór mebli łazienkowych, które powinny cechować się nie tylko pięknym wyglądem, ale także stanowić wzorzec solidności i trwałości.

Meble łazienkowe Luxum

Firma Luxum oferuje meble łazienkowe produkowane na zamówienie, w dowolnych rozmiarach, kształtach i kolorach, dzięki czemu klient otrzymuje meble idealnie dopasowane do swojej  łazienki. Dla firmy Luxum nie ma żadnych ograniczeń - jest w stanie wykonać meble każdego rodzaju, nawet o najbardziej nietypowych formach architektonicznych.

Luxum - meble łazienkowe

Produkcja mebli Luxum oparta jest na nowoczesnych technologiach i innowacyjnych oraz sprawdzonych rozwiązaniach materiałowych. Szafki i inne meble łazienkowe produkowane są z materiałów odpornych na wilgoć i agresywne środki chemiczne. Firma Luxum wprowadziła do meblarstwa nowoczesne kompozyty, takie jak:

  • Corian,
  • Staron,
  • Montelli,
  • Kerrock,
  • Carbon,
  • laminaty na bazie żywicy i włókna szklanego.


Dzięki gwarantowanej jakości Luxum, meble łazienkowe są piękne, bezpieczne i niezwykle trwałe.

Luxum - meble łazienkoweLuxum - meble łazienkowe

Ponadto meble Luxum produkowane są także z tradycyjnych, naturalnych materiałów - najlepszych gatunków drewna, także egzotycznego. Dla zapewnienia pełnej ochrony przed wilgocią meble łazienkowe Luxum fornirowane lakierowane są potrójną warstwą najwyższej jakości bezbarwnego lakieru, w wysokim połysku, półmacie lub macie.

Luxum - meble łazienkowe

Luxum - meble łazienkoweLuxum - meble łazienkowe, szafka łazienkowa Luxum GOOGLE z podwójną umywalką, z odpływami liniowymi

Luxum - meble łazienkoweLuxum - meble łazienkowe

 

Meble łazienkowe Luxum - Luksus i trwałość

Bezpieczeństwo użytkowników mebli jest niezmiernie ważne dla firmy Luxum. Firma pilnuje standardów bezpieczeństwa, aby jej klienci mogli cieszyć się bezpiecznymi i trwałymi meblami, które nie stanowią zagrożenia dla osób, które z nich korzystają.

Zobacz galerię mebli łazienkowych Luxum

Kontakt w sprawie produktów:

LUXUM
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. (+48) 12 346 49 11
www: www.luxum.pl
mail: wyślij wiadomość
LUXUM

wanny » umywalki » brodziki na wymiar » kabiny prysznicowe » blaty umywalkowe » blaty łazienkowe » blaty kompozytowe » meble łazienkowe » nietypowe formy meblowe


Zobacz zdjęcia w galerii Luxum

 
Meble Elita

Podobne artykuły
Oryginalne lustra na zamówienie

meble i akcesoria

Oryginalne lustra na zamówienie

Lustro stanowi nieodłączny element wyposażenia każdej łazienki. Jest ono jednym z najstarszych wynalazków... więcej...

Stwórz łazienkę, którą pokochasz

meble i akcesoria

Stwórz łazienkę, którą pokochasz

Nieodmiennie od wielu lat natura stanowi główne źródło inspiracji dla produktów marki Elita... więcej...

Sufit napinany w łazience - aranżacja sufitu

meble i akcesoria

Sufit napinany w łazience - aranżacja sufitu

Sufit napinany w łazience jest coraz powszechniejszym trendem wchodzącym w aranżację tego wnętrza. Wyposażenie... więcej...