aurora

Akcesoria łazienkowe ze stali nierdzewnej

data aktualizacji: 07-07-2015, 12:45 – artykuł promocyjny

Dodatki łazienkowe stanowią dopełnienie aranżacji łazienki. Ich głównym zadaniem jest zwiększenie komfortu i wygody korzystania z tego pomieszczenia. Jednakże funkcja dekoracyjna jest również bardzo istotna. Akcesoria łazienkowe są bowiem często określane mianem łazienkowej biżuterii, gdyż zdobią jej wnętrze. Elementy takie jak dozownik na mydło w płynie czy pojemnik na szczoteczki -mimo iż są drobne gabarytowo - będą zajmowały ważne miejsce w otoczeniu umywalki. Nasz wzrok wiele razy w ciągu dnia spocznie właśnie na nich.

Akcesoria łazienkowe ze stali nierdzewnej

Rings, nowe dodatki łazienkowe marki Tiger, wykonane są ze stali nierdzewnej. Szlachetny materiał i klasyczna forma zaproponowane przez holenderskiego producenta sprawiają, że akcesoria mają szansę podbić serca polskich klientów. Dodatki, od początku 2013 roku, obecne są w ofercie firmy Coram Poland.

W nowej kolekcji łazienkowych dodatków marki Tiger odnajdziemy i funkcjonalność, i estetykę. Seria Rings zawiera sześć niezbędnych w łazience elementów: dozownik na mydło w płynie, pojemnik na szczoteczki do zębów, kubek, pojemnik na waciki kosmetyczne, uchwyt na zapas papieru toaletowego oraz szczotkę w.c. To minimum, jakie powinno znaleźć się w każdej łazience. Akcesoria Rings wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej typu AISI304, o grubości 1 mm. Stal nierdzewna jest dobrym materiałem w tym zastosowaniu, ponieważ jest odporna na procesy korozji, wysoką temperaturę i agresywne środowisko. Nowe dodatki oferowane są w dwóch wykończeniach: polerowanym oraz szczotkowanym.

 

Coram - dozownik na mydło w płynie z serii RingsCoram - kubek z serii RingsCoram - szczotka wc z serii RingsCoram - pojemnik na szczoteczki z serii RingsCoram - zapas na papier toaletowy  z serii Rings


W kwestii estetyki dodatków Rings uwagę zwraca stylistyczna konsekwencja - bryły wszystkich elementów oparte zostały na formie walca. Jak na łazienkowe akcesoria Rings są wyjątkowo wysokie i smukłe. Są jednak przy tym proporcjonalne, ponieważ wydłużony kształt umiejętnie  kontrapunktuje dekoracja w dolnej części - dwa wyfrezowane pierścienie.


Wymiary dodatków Rings są następujące (szerokość x wysokość x długość):

  • dozownik na mydło w płynie: 5x21,5x5 cm
  • pojemnik na szczoteczki: 5x11x5 cm
  • kubek:4,5x13x4,5 cm
  • pojemnik na waciki kosmetyczne: 8x9x8 cm
  • uchwyt na zapas papieru:15x36x15 cm
  • szczotka w.c.: 8x47x8 cm.
     

Coram - bateria natryskowa Boston


Firma Coram Poland proponuje zestawić dodatki Rings na przykład z armaturą łazienkową z serii Boston (również z oferty marki Tiger). Baterie Boston mają zbliżoną formę i wykończenie stali nierdzewnej szczotkowanej, dzięki czemu będą idealnie pasowały do nowych dodatków.


Reprezentantem marki Tiger na polskim rynku jest Coram Poland. Obie firmy należą do holenderskiej grupy Coram International.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: www.coram.pl
mail: wyślij wiadomość
Coram Poland Sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » natryski » wanny » parawany nawannowe » kabiny prysznicowe » brodziki » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » płytki

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 


Podobne artykuły
Nowoczesne serie mebli łazienkowych, na które warto zwrócić uwagę!

meble i akcesoria

Nowoczesne serie mebli łazienkowych, na które...

Meble łazienkowe w nowoczesnym stylu to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, subtelna elegancja i nieprzeciętne... więcej...

Łazienkowe wazoniki - kwiaty doskonałą ozdobą łazienki

meble i akcesoria

Łazienkowe wazoniki - kwiaty doskonałą ozdobą łazienki

Wydawać by się mogło, że kwiaty niezbyt dobrze czują się w łazience. A tymczasem jest wręcz przeciwnie: sprzyja... więcej...

Łazienka nie musi być nudna

meble i akcesoria

Łazienka nie musi być nudna

Akcesoria łazienkowe, pomimo swoich niedużych rozmiarów, odgrywają we wnętrzach łazienek ogromną rolę.... więcej...