Riho - wanny, kabiny, brodziki

Besco wśród najlepszych

artykuł promocyjny

Besco wśród najlepszych

Mamy przyjemność poinformować o prestiżowym wyróżnieniu przyznanym przez organizatorów konkursu „Łazienka- Wybór roku 2013” wannie INFINITY. Nowoczesny kształt wanny oraz wyjątkowy design spotkały się z uznaniem najwybitniejszych specjalistów w branży. Besco, jako jedyny polski producent, znalazła się na podium z takimi markami jak Laufen czy Kaldewei. Firma zdaje sobie sprawę, że to wyróżnienie to nie tylko prestiż, ale i zobowiązanie do ciągłego ulepszania i wzbogacania swojej oferty, co nieustannie czyni.

Firma Besco jest otwarta na potrzeby swoich Klientów i tego wyrazem jest nagrodzona wanna INFINITY. Proces powstania wanny zaczyna się w naszych głowach, gdzie powstaje pomysł, koncept, który później przelewamy na papier, potem formę, by na koniec stwierdzić „to jest to!” Wanna INFINITY jest dla ludzi odważnych i otwartych na nowe trendy. To zabawa formą, mocną linią, geometrycznym cięciem. Już teraz budzi zachwyt internautów - „ Ma w sobie to coś…”; „Dla mnie bomba…”; „Wanna- dzieło sztuki…”. Takie opinie umacniają firmę Besco w tym co robi i motywują do kolejnych wyzwań!

Ważnym elementem produktów firmy Besco jest ich cena - okazuje się, że wanna może wyglądać jak milion dolarów, a kosztować… znacznie mniej, oczywiście przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania. Dowodem na to jest chociażby INFINITY w cenie już od 635 zł netto.

Również inne modele wanien firmy Besco budzą zachwyt Klientów. Bestsellerem firmy jest prostokątna wanna MODERN, która szturmem już podbija rynek. Wanna QUADRO łączy subtelny smak klasyki i prostą, nowoczesną linię.
 

PMD Piramida - Wanna wolnostojąca Gloria

fot.: Wanna wolnostojąca Gloria


Wanny wolnostojące to kolejne perełki kolekcji firmy Besco. Już od maja do produkcji wchodzi następna wyjątkowa wanna wolnostojąca - GLORIA. Szeroki wybór form, kolorów i wykończeń sprawia, że najbardziej wymagający klient znajdzie tu coś dla siebie. Coraz większą popularnością cieszą się wanny OTYLIA i GRACJA z drewnianymi wykończeniami, które łączą w sobie styl eko z wyszukaną linią typową dla wanien klasycznych.
 

PMD Piramida - Wanna wolnostojąca Gracja

fot.: Wanna wolnostojąca Gracja


Dla wielbicieli prostych rozwiązań firma Besco ma w ofercie szeroką gamę brodzików o różnych kształtach i wymiarach i prostokątne wanny o długości od 100 do 190cm. Bogactwo rozmiarów sprawia, że każda łazienka - w tym Twoja, będzie wyglądać stylowo i niepowtarzalnie.

 

PMD Piramida - Prostokątna wanna Modern

fot.: Prostokątna wanna ModernKontakt w sprawie produktów:

BESCO Sp. z o.o.
ul. Kościelna 21
38-524 Besko
tel. +48 600 700 336
www: www.besco.eu
mail: wyślij wiadomość
BESCO Sp. z o.o.

wanny: asymetryczne » symetryczne » wolnostojące » kabino-wanny » kabiny prysznicowe: półokrągłe » kwadratowe » prostokątne » walk in » asymetryczne » drzwi prysznicowe » parawany nawannowe » brodziki prysznicowe: asymetryczne » półokrągłe » kwadratowe » prostokątne » umywalki » akcesoria » odpływy liniowe » umywalki » armatura łazienkowa: baterie wolnostojące » umywalkowe » prysznicowe » wannowe


Zobacz zdjęcia w galerii BESCO Sp. z o.o.

BESCO    BESCO    BESCO    BESCO    BESCO
 

Podobne artykuły
Duże i przestronne kabiny prysznicowe

armatura łazienkowa

Duże i przestronne kabiny prysznicowe

Kabina prysznicowa, wybierana przez wiele osób dla oszczędności miejsca w łazience, nie musi być mała. W... więcej...

Panel czy kolumna prysznicowa - plusy i minusy obu rozwiązań

armatura łazienkowa

Panel czy kolumna prysznicowa - plusy i minusy obu rozwiązań

Jednym z dylematów, przed jakim stajemy urządzając wnętrze własnej łazienki, jest wybór natrysku.... więcej...

Łazienka urządzona za pomocą 1 kliknięcia

armatura łazienkowa

Łazienka urządzona za pomocą 1 kliknięcia

Urządzanie łazienki to dość długi proces. Z jednej strony przyjemny, bo w końcu mamy możliwość wić własne... więcej...