Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Grzejnik-tablica z możliwością rysowania po ekranie

data aktualizacji: 10-11-2015, 09:32 – artykuł promocyjny

Grzejnik ze szklanym ekranem INDIVI NEW firmy Instal-Projekt, po którym można pisać specjalnym mazakiem to doskonała propozycja dla osób szukających ciekawych i oryginalnych pomysłów na aranżację pomieszczeń w domu. Taki grzejnik-tablica świetnie sprawdzi się np. w kuchni w roli rodzinnego komunikatora.

Grzejnik-tablica z możliwością rysowania po ekranie

Grupa ELEGANTE DESIGN w ofercie firmy Instal-Projekt to specjalnie zaprojektowane grzejniki, które świetnie sprawdzą się w różnych pomieszczeniach i wpasują się w nowoczesny styl większości aranżacji.
Grzejnik INDIVI NEW cechuje smukła, płaska konstrukcja z zaokrąglonymi narożnikami, która sprawia, że model przylega do ściany i elegancko wpasowuje się w przestrzeń, nie zawadzając i nie zajmując dodatkowego miejsca. Dominującym elementem produktu jest duży szklany ekran, dostępny w trzech wykonaniach: białym, czarnym i lustro. Biała i czarna szyba kryje dodatkową funkcjonalność: można po niej pisać dołączonym do zestawu ścieralnym mazakiem.

Instal-Projekt - grzejnik Indivi New

W łazience, holu lub sypialni możemy zamontować grzejnik z lustrem, które optycznie powiększy przestrzeń i wtopi się w monochromatyczną aranżację. Ekrany INDIVI NEW są wymienne, więc po jakimś czasie sami w łatwy sposób możemy zmienić wygląd grzejnika.

Instal-Projekt - grzejnik z dużym ekranem grzewczym Indivi NewInstal-Projekt - grzejnik z dużym ekranem grzewczym Indivi New biały

Produkt jest nie tylko efektowny, ale również efektywny. Zachowuje swoją funkcję grzewczą, charakteryzując się wysoką mocą - na poziomie 800-1150W (dla parametrów 75/65/20°C), w zależności od rozmiaru (dostępne są dwie szerokości i trzy wysokości modelu).

Zobacz szczegółowe informacje: www.instalprojekt.com.pl.

Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
ul. Jana Pawła II 12 A
87-853 Kruszyn
tel. 054 235 59 05
www: www.niezawodny.pl
mail: wyślij wiadomość
INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.

grzejniki dekoracyjne  grzejniki łazienkowe  grzejniki pokojowe  suszarki i grzałki  akcesoria


Zobacz zdjęcia w galerii Instal-Projekt


               Podobne artykuły
Sposób na ciekawą aranżację łazienki - grzejnik Code

ogrzewanie łazienki

Sposób na ciekawą aranżację łazienki - grzejnik Code

Grzejniki są jednym z elementów wyposażenia, bez którego nie wyobrażamy sobie mieszkania. Pełnią... więcej...

Płyta styropianowa do ogrzewania podłogowego

ogrzewanie łazienki

Płyta styropianowa do ogrzewania podłogowego

Firma Knauf Pack wprowadziła na rynek płytę styropianową do ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie podłogowe zapewnia... więcej...