Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

TUBUS - elastyczny dostawca ciepła dla każdego pomieszczenia

artykuł promocyjny

Wybór grzejników, to jedna z decyzji, przed jaką stajemy podczas wykańczania domu czy mieszkania. Podstawowym kryterium, jakie należy wziąć pod uwagę podczas doboru grzejników powinna być wydajność cieplna, aby mogły zapewnić komfort termiczny i efektywną pracę instalacji centralnego ogrzewania. Inną kwestią, na którą powinno zwracać się uwagę, jest miejsce do zamontowania grzejnika, które niekiedy jest ograniczone, np. pod oknem.

TUBUS  - elastyczny dostawca ciepła dla każdego pomieszczenia

Dobranie odpowiednich grzejników nie musi być udręką, jeżeli zwrócimy uwagę na segment urządzeń modułowych, gdzie sami możemy niejako „konstruować” grzejnik, decydując o jego długości, szerokości i mocy pod kątem naszego zapotrzebowania. Bardzo ciekawą propozycją jest tutaj model TUBUS z oferty firmy Instal-Projekt.

Projekt TUBUSA nawiązuje do bardzo popularnych w dawnym budownictwie wielorodzinnym żeliwnych kaloryferów. Podobnie jego konstrukcja opiera się pionowych żeberkach, ale w bardziej współczesnej, zaokrąglonej formie. Od wcześniejszych rozwiązań odróżnia go również jakość wykonania oraz - przede wszystkim - szerokie możliwości zastosowań.

TUBUS może składać się z 2-45 członów jeżeli chodzi o długość i 2-4 żeber w konstrukcji poprzecznej.  Dostępne są wysokości od 16 centymetrów do 2 metrów oraz dwa rodzaje podłączeń - boczne lub dolne typu „V”. Należy jednak pamiętać, że ilość członów w poszczególnych wersjach jest uzależniona od ich wysokości. Im większa wysokość członów, tym proporcjonalnie maleje ich liczba. Mimo to uzyskujemy niemal dwa tysiące możliwych konfiguracji. Dobranie idealnego grzejnika przestaje być problemem.

Aby produkt spełniał nie tylko wymagania techniczne, ale również wpisywał się kolorystycznie w aranżację wnętrza, Instal-Projekt oferuje dla TUBUSA pełną paletę 37 kolorów bez dodatkowej dopłaty.

Salon, łazienka, jadalnia, sypialnia, hol - grzejnik TUBUS dzięki klasycznemu wzornictwu, palecie kolorów i niemal nieskończonym konfiguracjom rozmiaru dostarczy ciepło do każdego wnętrza. Tak szerokie możliwości skłaniają do szukania kreatywnych i ciekawych rozwiązań. Przecież grzejnik nie musi być biały i wisieć pod parapetem, prawda?

Grzejnik modułowy Tubus firmy Instal-Projekt Modułowy grzejnik Tubus Instal-Projekt

 

TUBUS:

  • Szerokość: 123-2122 mm
  • Wysokość: 160-2000 mm
  • Głębokość: 90-171 mm
  • Moc cieplna (75/65/20oC): 23-4032 W
  • Podłączenie: dolne typu „V”, boczne, krzyżowe
  • Max ciśnienie pracy: 1 MPa
  • Max temp. pracy: 95°C
  • Cena: od 82,41 zł brutto za jeden człon

Kontakt w sprawie produktów:

Instal Projekt Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II 12 A
87-853 Kruszyn
tel. 054 235 59 05
www: www.niezawodny.pl
mail: wyślij wiadomość
Instal Projekt Sp. z o.o.

grzejniki dekoracyjne  grzejniki łazienkowe  grzejniki pokojowe  suszarki i grzałki  akcesoria


Zobacz zdjęcia w galerii Instal Projekt


               

Facebook Instal Projekt   Instagram Instal Projekt   Linkedin Instal Projekt 
Facebook
Instagram