Elita

Odważna aranżacja łazienki w kobiecym stylu

artykuł promocyjny

Łazienka to jedno z pomieszczeń, które w życiu większości kobiet, odgrywa ważną rolę. Jest ona bowiem strefą relaksu i odpoczynku, dlatego też dużo uwagi poświęcają one aranżacji przestrzeni łazienkowej. W kobiecej łazience szczególną rolę odgrywają dodatki - wymyślne, bibeloty, ręczniki, ozdobne flakony perfum oraz kolory i kształty. Barwami, które idealnie sprawdzą się w łazienkach urządzonych z myślą o potrzebach kobiet, jest róż i stonowana szarość. Połączenie tych kolorów tworzy duet doskonały.

Odważna aranżacja łazienki w kobiecym stylu

Różowa łazienka to nie wymysł firmy Mattel, produkującej Barbie. To styl dedykowany tym kobietom, które lubią czuć w pomieszczeniu indywidualność i przytulność. W odpowiedniej tonacji różu i z dobrze dobranymi dodatkami łazienka wcale nie robi wrażenia dyskotekowej czy tandetnej. Wręcz przeciwnie - może być bardzo elegancka.

Kuchinox - panel Laura i Salsa

Do łazienki w tonacji różu - świetnie będą pasować kolory szare i białe oraz obłe kształty wyposażenia - szafki umywalkowej, panela prysznicowego czy choćby grzejnika ściennego. Łazienkę z takim właśnie wyposażeniem zaaranżowało Laveo. - Okazało się, że do różu świetnie pasuje biały panel prysznicowy Laura o delikatnych kształtach i niewielkich - jak na tego typu natrysk z hydromasażem - rozmiarach. Całości aranżacji dopełniły baterie o tradycyjnych kształtach z wyprofilowaną w owal, ergonomiczną dźwignią i niewielkimi korpusami - mówi Tomasz Kowalczyk, product manager baterii Laveo. Dodatkowe elementy - duże okrągłe lustro, monochromatyczne zdjęcie kwiatu dodały łazience kobiecości. Szara ściana z płytek na pierwszym planie stonowała atak różu i spowodowała, że takiej łazienki nie powstydziłby się także pan domu.   

Kuchinox - bateria Salsa

Łazienka w odważnych kolorach, często kojarzonych z dyskoteką czy kiczem wcale nie musi być tandetna. W odpowiednio stonowanym towarzystwie wydobędzie nie tylko urok elementów wyposażenia, ale również uwydatni to, co najważniejsze w strefie relaksu - przytulność,  przyjazność otoczenia i spokój.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Laveo
Al. Kościuszki 3
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: www.laveo.pl
mail: wyślij wiadomość
Laveo

baterie: bidetowe » natryskowe » wannowe » umywalkowe » akcesoria prysznicowe: kolumny prysznicowe » zestawy natryskowe » deszczownice » słuchawki prysznicowe »  ceramika sanitarna: umywalki ceramiczne » umywalki granitowe » umywalki stalowe


Zobacz zdjęcia w galerii Laveo