konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Grzejniki marmurowe Fenix Polska

data aktualizacji: 03-04-2019, 11:54 – artykuł promocyjny

Grzejniki marmurowe wykorzystują właściwości naturalnego kamienia do akumulacji ciepła. Marmurowe grzejniki radiacyjne CG-MR przewidziane są do stosowania zarówno w budynkach użyteczności publicznej (recepcje, hole, biura) jak również w typowych  pomieszczeniach mieszkalnych, w tym wilgotnych typu łazienki.

Grzejniki marmurowe Fenix Polska

Grzejnik przewidziany jest do montażu na ścianie za pomocą dołączonych uchwytów. Zainstalowane na tylnej ścianie grzejnika bolce umożliwiają mocowanie uchwytów zarówno na dłuższym jak i krótszym boku. Powierzchnia grzejna wykonana jest z masywnej, polerowanej płyty marmurowej o grubości 3cm.

W płycie zabudowany jest element grzejny oraz bezpiecznik termiczny ograniczający temperaturę elementu grzejnego. Do sterowania temperaturą w miejscu zainstalowania grzejnika należy stosować zewnętrzny termostat z pomiarem temperatury otoczenia. Na tylnej ścianie grzejnika wyprowadzony jest 2-żyłowy przewód zasilający umożliwiający podłączenie grzejnika do puszki zasilającej. Dostępne jest 5 wersji kolorystycznych płyty marmurowej (Madurabeżowy, Kashmir kremowy, Volakas-biały, Rosa-różowy, Verde-zielony). Ponieważ materiał płyty jest naturalny mogą pojawiać się na nim różnice w kolorystyce i strukturze powierzchni.

         

Grzejniki marmurowe posiadają szereg zalet:

  • Stopień ochrony IP44
  • II klasa ochronności
  • 5 wersji kolorystycznych
  • Montaż na ścianie za pomocą dołączonych uchwytów
  • Uchwyty na dłuższym lub krótszym boku
  • Zabudowany bezpiecznik termiczny

 

Pobierz szczegóły techniczne

Zobacz instrukcję montażu

Kontakt w sprawie produktów:

Fenix Polska Sp. z o.o.
ul. Warszawska 50
05-092 Łomianki
tel. (22) 766 45 60
www: fenix-polska.pl
mail: wyślij wiadomość
Fenix Polska Sp. z o.o.

maty grzejne: do wewnątrz i na zewnątrz » kable grzejne: samoregulujące, stałooporowe i sektorowe » grzejniki: konwektorowe, radiacyjne, promiennikowe, przemysłowe » folie grzejne: sufitowe, podłogowe, do luster » automatyka: termostaty podtynkowe, termostaty natynkowe, termostaty w obudowach, termostaty do montażu w rozdzielni, sygnalizatory do separatorów, sygnalizacja wycieku, czujniki, regulatory mocy, regulatory temperatury, przetworniki  » akcesoria: osprzęt przyłączeniowy, osprzęt montażowyPodobne artykuły
Łazienka na błysk - grzejniki chromowane

ogrzewanie łazienki

Łazienka na błysk - grzejniki chromowane

Dla osób poszukujących ciekawych pomysłów aranżacyjnych do swojej łazienki, ciekawą propozycję stanowi... więcej...

Szklany grzejnik płytowy

ogrzewanie łazienki

Szklany grzejnik płytowy

Szklane, płytowe grzejniki Glass posiadają zabezpieczenia termiczne. Są one dostępne w kolorach: czarnym, czerwonym,... więcej...