Małe pralki Aquamatic

data aktualizacji: 21-06-2019, 07:33 – artykuł promocyjny

Aquamatic to najmniejsza pralka ładowana od przodu na rynku, która pozwala wyprać do 4 kg wsadu. Kompaktowe wymiary pralki pozwalają na umieszczenie jej w dowolnym miejscu w łazience, pod zlewem lub obok wanny, w kuchni lub pod blatem roboczym. Możliwe jest także ulokowanie jej wewnątrz mebla. Pralka Aquamatic jest idealnym rozwiązaniem do kawalerki, pensjonatu czy ciasnej łazienki.

Małe pralki Aquamatic

Pralka Aquamatic osiąga idealne rezultaty potwierdzone A klasą skuteczności prania oraz A klasą efektywności energetycznej, które stanowią gwarancję niskiego zużycia wody i energii oraz ochrony środowiska naturalnego.

System sterowania elektronicznego zastosowany w pralce Aquamatic, wyposażonej w dwukierunkowy programator, pozwala płynnie nastawić wybrane programy, ułatiwa programowanie cyklu prania oraz kontroluje dokładnie każdą jego fazę.

Candy - kompaktowa pralka Aquamatic

 

Pralka Mini Aquamatic jest:

 • Prostsza w obsłudze - Pralka Aquamatic wyposażona jest w sterowanie i opcje użytkowe najnowszej generacji. Została ona zaprojektowana z myślą o ułatwieniu obsługi oraz o uzyskaniu wyższej wydajności w zakresie zużycia energii, przy jednoczesnym zapewnieniu zawsze doskonałych rezultatów prania.
   
 • Wygodniejsza - dzięki większym drzwiczkom, wkładanie i wyjmowanie prania jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Drzwiczki otwierają się w sposób naturalny, bez konieczności przyciskania żadnego przycisku. Również dostęp do filtra jest bardzo wygodny, co pozwala na łatwe wyciągnięcie małych przedmiotów, takich jak monety czy guziki. Jest to jedyna pralka na rynku, której drzwiczki otwierają się na prawą stronę.
   
 • Wydajniejsza - wysoka skuteczność prania została osiągnieta m.in. dzięki nowemu systemowi doprowadzania wody, w którym zastosowano specjalny zawór elektryczny. Zawór ten zapewnia odpowiedni przepływ wody oraz całkowite rozpuszczenie środka piorącego, co pozwala na jego optymalne wykorzystanie.

 

Nowe programy

Użytkownik ma do dyspozycji 18 programów, wśród nich:

 • Pranie ręczne - za pomocą tego programu delikatne tkaniny prane są w temperaturze 30°C i przy wolnych obrotach wirówki, podobnie jak w przypadku tradycyjnego prania ręcznego.
 • Pranie wełny - dzięki specjalnemu cyklowi, zatwierdzonemu i posiadającemu certyfikat WOOLMARK, w pralce Aquamatic można prać skutecznie i bezpiecznie wszystkie rodzaje tkanin wełnianych.
 • Program sport - jest to program odpowiedni do tkanin syntetycznych, które wymagają wielokrotnego prania w ciągu tygodnia.
 • Programy szybkie - pozwalają wyprać szybko 1,5 kg ładunku w ciągu 33 i 44 minut.

 

Pralka Aquamatic jest idealna dla: singli, par, studentów, a także jako wyposażenie domu letniskowego, łodzi lub przyczepy kampingowej.

Opracowanie: Redakcja
Żródło: Candy Hoover Polska Sp. z o.o.

Podobne artykuły
Suszarki elektryczne Electrolux - Zyskaj czas i przestrzeń

sprzęt AGD

Suszarki elektryczne Electrolux - Zyskaj czas i przestrzeń

W codziennym, zabieganym świecie największym luksusem staje się… czas. Nic dziwnego, że poszukujemy go każdego... więcej...

Delikatne ubrania pod wyjątkową ochroną

sprzęt AGD

Delikatne ubrania pod wyjątkową ochroną

Ubrania wykonane z delikatnych tkanin takich jak wełna czy jedwab wymagają specjalnego traktowania. Często z obawy... więcej...