konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021
aurora

Wolnoopadająca deska sedesowa

data aktualizacji: 23-02-2021, 12:30 – artykuł promocyjny

Sprzątanie łazienki to czynność, którą z uwagi na intensywność użytkowania tego pomieszczenia, należy często wykonywać. Jednak możemy zdecydować się na montaż w łazience takich rozwiązań, dzięki którym czyszczenie łazienki może odbywać się znacznie rzadziej lub stanie się po prostu łatwiejsze. Przykładem takiego produktu jest wolnoopadająca deska sedesowa marki Tiger.

Wolnoopadająca deska sedesowa

W kwestii zachowania higieny jest to po prostu produkt na medal - doceni to każdy, kto choć raz próbował odkręcić wolnoopadającą deskę sedesową do wymycia, kto mocował się ze skomplikowanymi zawiasami, i komu zdarzyło się zgubić specjalny klucz imbusowy dołączany w komplecie przez producenta. Deska Aiden nie wymaga ani siły, ani specjalnych narzędzi do demontażu w celu umycia. Specjalne przyciski umożliwiają łatwe i szybkie jej wyczepienie.

Coram - deska sedesowa Tiger AidenCoram - deska sedesowa Tiger Aiden

Deska Aiden wykonana została z duroplastu - sztucznego materiału o wysokiej odporności na zarysowanie. Funkcja wolnego opadania jest przydatna zwłaszcza w łazience z której korzystają małe dzieci. Najmłodsi często boją się, że podczas czynności fizjologicznych deska na nich spadnie, nierzadko też zdarza się, że ten właśnie element służy im do zabawy, w której dość łatwo o nieszczęście w postaci przytrzaśniętych palców. System wolnego opadania skutecznie minimalizuje oba te ryzyka.

Jednak koronnym atutem deski sedesowej Aiden zdaje się być uniwersalność, ponieważ deska pasuje do większości modeli ceramiki sanitarnej oferowanej na polskim rynku. Jej zaletą jest też klasyczny, nienarzucający się kształt. Deska oferowana jest w dwóch kolorach: białym oraz czarnym.

 

Coram - deska sedesowa Tiger Aiden

 

Producent - holenderska firma Tiger - udziela na deskę Aiden 2-letniej gwarancji. Deskę można kupić w salonie ekspozycyjnym firmy Coram Poland przy ul. Bełdan 4 w Warszawie oraz w wybranych marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Reprezentantem marki Tiger na polskim rynku jest firma Coram Poland należąca do Grupy Coram International.Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: coram.pl
mail: wyślij wiadomość
Coram Poland Sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » natryski » wanny » parawany nawannowe » kabiny prysznicowe » brodziki » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » płytki

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 
Meble Elita

Podobne artykuły
Ścienne czy do postawienia - jakie akcesoria łazienkowe wybrać

meble i akcesoria

Ścienne czy do postawienia - jakie akcesoria łazienkowe...

Każda łazienka wymaga dodatków, dzięki którym stanie się w pełni funkcjonalna. Nie ważne czy mamy... więcej...

Zasłony do łazienki w stylu romantycznym

meble i akcesoria

Zasłony do łazienki w stylu romantycznym

Kobiety, urządzając wnętrze łazienki, z której będą korzystać na co dzień, chcą nadać jej wystrój... więcej...

Bielone drewno - urok i optyczne powiększenie

meble i akcesoria

Bielone drewno - urok i optyczne powiększenie

Drewno w łazience zawsze wnosi ciepło i miłą atmosferę. Jeśli wykorzystamy je w wersji bielonej, możemy liczyć... więcej...