Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Zawsze świeże powietrze w łazience - Geberit DuoFresh

artykuł promocyjny

Zawsze świeże powietrze w łazience - Geberit DuoFresh

Przycisk Sigma40 stanowiący komplet z nowym stelażem Geberit DuoFresh to nowatorskie rozwiązanie. Zestaw wyposażony jest w odciąg zanieczyszczonego powietrza z toalety, a przycisk występuje w kilku odmianach kolorystycznych i materiałowych (szkło lub tworzywo).

stelaż podtynkowy  Geberit DuoFreshstelaż podtynkowy Geberit DuoFresh

Koncepcja tego produktu powstała w wyniku stałej, aktywnej obserwacji potrzeb użytkowników łazienek. Wśród nich powtarza się problem nieświeżego powietrza w łazience, na który skarży się wielu klientów. Dzieje się tak bez względu na to, czy łazienka jest mała, czy duża. Problem nie jest nowy, ale dotychczas stosowane rozwiązania nie są wystarczająco skuteczne. Standardowe wyciągi zanieczyszczonego powietrza są umieszczane bezpośrednio za kratką kanału wentylacyjnego, dlatego nieprzyjemne zapachy mogą rozprzestrzeniać się w pomieszczeniu, a ich usunięcie trwa dość długo.

stelaż podtynkowy  Geberit DuoFreshprzycisk spłukujący geberit Sigma40

Idealnym rozwiązaniem jest nowy zestaw Geberit Duofresh, który zapewnia utrzymanie świeżego zapachu przez cały czas przebywania w toalecie. Sekret leży w ukrytym za ścianą urządzeniu pochłaniającym zapachy. Włącznik na przycisku uruchamia system, który dzięki filtrowi węglowemu oczyszcza zanieczyszczone powietrze i bezwonne wdmuchuje z powrotem do łazienki. To rozwiązanie nie maskuje nieprzyjemnych zapachów, jak odświeżacz powietrza, nie rozprowadza go po całej łazience, jak system wentylacyjny, ale usuwa go od razu u źródła. Eleganckim wykończeniem kompletnego systemu jest atrakcyjny przycisk Sigma40 kryjący wewnątrz elektronicznie sterowane urządzenie pochłaniające zapachy, filtr węglowy oraz pojemnik na kostki higieniczne do muszli WC.


Do zainstalowania Geberit Duofresh należy zakupić specjalny stelaż podtynkowy Geberit z odciągiem powietrza (z kanałem do odciągu zanieczyszczonego powietrza), przycisk spłukujący Sigma40 (dostępny w kolorze białym, czarnym lub brązowym - umbra, oraz w wykonaniu z tworzywa lub szkła).

przycisk spłukujący geberit Sigma40przycisk spłukujący geberit Sigma40przycisk spłukujący geberit Sigma40

przycisk spłukujący geberit Sigma40przycisk spłukujący geberit Sigma40

Przycisk spłukujący Sigma40 zaprojektowany przez znanego szwajcarskiego projektanta Christopha Behlinga łączy więc w sobie kilka funkcji (wentylacja, zintegrowany pojemnik na kostki higieniczne, spłukiwanie toalety), a jednocześnie zwraca uwagę minimalistyczną elegancką formą. Dzięki natynkowemu montażowi oraz specjalnej budowie przycisk Sigma40 sprawia wrażenie lewitującego przy ścianie. Takie rozwiązanie idealnie pasuje do wszystkich nowoczesnych łazienek - to główny powód, dla którego przycisk został wyróżniony nagrodą Design Plus.

Warto też zwrócić uwagę na aspekty ochrony środowiska. Używając DuoFresh nie trzeba wietrzyć pomieszczenia, zatem nie traci się energii koniecznej do ogrzania powietrza w łazience, a także używać chemicznych aerozoli zapachowych. Marka Geberit jest prekursorem takiego rozwiązania technologicznego w połączeniu z niezwykłym wzornictwem przycisku spłukującego.

 

Zobacz więcej:

Kontakt w sprawie produktów:

Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel. (22) 843 06 96
www.geberit.pl    geberit.pl@geberit.com
Geberit Sp. z o.o.

toalety: Geberit AquaClean » Geberit Monolith » spłuczki podtynkowe » przyciski spłukujące » spłuczki nadtynkowe » podłączenia wodne i elektryczne » pisuary: przyciski spłukujące » syfony » prysznice: ścienny zestaw odpływowy » odpływ liniowy » odpływ podłogowy » umywalki: syfony » Geberit Monolith » baterie umywalkowe » wanny bidety: Geberit Monolith » ceramika

Zobacz zdjęcia w galerii Geberit:
Podobne artykuły
Funkcjonalna łazienka - podstawa to umywalka. Jak ją wybrać?

ceramika sanitarna

Funkcjonalna łazienka - podstawa to umywalka. Jak ją wybrać?

Dobrze zaprojektowana łazienka jest jednym z kluczowych elementów podczas remontowania domu. Wśród wielu... więcej...

Umywalki z drewna

ceramika sanitarna

Umywalki z drewna

Nieśmiertelny urok słojów, który idealnie zgrywa się z nowoczesnym minimalizmem jak i klasycznym wystrojem... więcej...

Jak wybrać muszlę toaletową

ceramika sanitarna

Jak wybrać muszlę toaletową

Tylko pozornie wybór muszli klozetowej wydaje się być prosty. Nie zawsze możemy pozwolić sobie na wybór... więcej...
Facebook
Instagram