konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Funkcje grzejnika stojącego, kanałowego i dekoracyjnego w jednym urządzeniu

data aktualizacji: 09-02-2015, 12:07 – artykuł promocyjny

Freedom to stojący grzejnik, który pojawił się w ofercie marki Jaga. Stanowi on połączenie funkcji i zalet grzejnika kanałowego, stojącego i dekoracyjnego. Freedom daje użytkownikom swobodę w tworzeniu rozwiązania grzewczego dopasowanego do jednostkowych potrzeb użytkowych i estetycznych.

Funkcje grzejnika stojącego, kanałowego i dekoracyjnego w jednym urządzeniu

Wybór, to kluczowe pojęcie w definicji nowej jednostki grzewczej firmy Jaga. Freedom jest nową jakością w segmencie grzejników stojących - sumą zalet grzejnika kanałowego, stojącego i dekoracyjnego. Działa efektywniej niż grzejnik kanałowy, a przy tym jest łatwy w montażu - nie wymaga kucia podłogi. Dzięki niesamowitej wydajności zajmuje mało miejsca. Wyróżnia się niezwykle designerską formą.

Grzejnik Freedom został przygotowany przez Jagę w dwóch wersjach: Micro (grzanie) oraz Clima (grzanie i chłodzenie). Oba modele oparte są o tę samą wydajną technologię grzewczą Low H2O (mała pojemność wodna) oraz system Dynamic Boost Effect podnoszący wydajność grzejnika. Modulacja pracy grzejnika odbywa się przy pomocy wentylatorów - gdy czujnik wykryje, że temperatura powietrza w pomieszczeniu różni się od zadanej, aktywuje nadmuch powietrza. Wentylatory EC użyte do wspomagania pracy wymiennika, zapewniają najniższe z możliwych zużycie energii elektrycznej przy dużym wydatku powietrza. Są też bardzo ciche - hałas generowany przez grzejnik Freedom na pierwszym biegu nie przekracza poziomu 20 decybeli, co usatysfakcjonuje najbardziej wymagających użytkowników.

Grzejnik Jaga Freedom Clima - wolność wyboru miejsca użytkowania

Freedom Clima - wolność wyboru miejsca użytkowania

Kluczowym aspektem koncepcji grzejnika Freedom jest również komfortowa obsługa od momentu zakupu, poprzez montaż i użytkowanie. Dostęp do podłączeń i sterowania jest genialnie prosty - wszystko znajduje się w jednej z nóżek. Tędy wchodzi do grzejnika zasilanie i tu znajdują się niezbędne elementy sterowania. W efekcie finalnym wszystko jest ukryte pod obudową.

Grzejnik Jaga Freedom Micro - wolność wyboru funkcjonalności

Freedom Micro - wolność wyboru funkcjonalności

W obu wersjach, Micro i Clima, grzejnik ma tę samą nowatorską formę, w której kluczową rolę gra obudowa wykonana z podwójnej aluminiowej blachy. Modułowa konstrukcja obudowy umożliwia dowolne kreowanie wyglądu urządzenia poprzez łączenie elementów w różnych kolorach. Dzięki temu Freedom jest bardzo designerski - minimalistycznie skromny lub zjawiskowo dekoracyjny. O tym jak ma wyglądać nasz grzejnik tak naprawdę decydujemy sami mając do dyspozycji bogatą paletę kolorów, gamę wymiarów oraz dwie wersje użytkowe. W obu wersjach grzejnik ma 19 cm szerokości i wysokość całkowitą na poziomie 19 cm. Każdy z modeli posiada kilka długości: Micro w przedziale 60-200 cm, Clima 72-180 cm. Wydajność grzejnika Freedom Clima o długości 180 cm sięga 5000 W.

Freedom to propozycja uniwersalna, jakiej dotychczas brakowało na rynku. Grzejnik świetnie łączy funkcje aż trzech rodzajów urządzeń: stojącego, kanałowego i dekoracyjnego. Nowa koncepcja Jagi już została zauważona przez specjalistów z dziedziny wzornictwa - grzejnik Freedom, jeszcze w fazie prototypowej, otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Awards 2013.

Zobacz więcej informacji na temat oferty grzejników marki Jaga na stronie internetowej firmy Jaga Polska Sp. z o.o. pod adresem: www.jaga.com.pl


 

Kontakt w sprawie produktów:

Jaga Polska sp. z o.o
ul. Zwycięzców 28 lok. 26
03-938 Warszawa
tel. +48 22 672 88 82
www: www.jaga.com.pl
mail: wyślij wiadomość
Jaga Polska sp. z o.o

grzejniki: łazienkowe » dekoracyjne » kamienne » stalowe » betonowe » drabinkowe » naścienne » stojące » kanałowe » do zabudowy » o małej pojemności wodnej LOW H20 » konwektory » wentylokonwektory » nagrzewnice » nowoczesne ogrzewanie » DBE » Oxygen


Zobacz zdjęcia w galerii Jaga Polska
:

 


Podobne artykuły
Grzejniki łazienkowe w różnych stylach

ogrzewanie łazienki

Grzejniki łazienkowe w różnych stylach

Łazienki w naszych mieszkaniach mogą być urządzone w różnych stylach, w zależności od gustów i... więcej...

Izolacja podłoża z płytami Raychem Isolecta

ogrzewanie łazienki

Izolacja podłoża z płytami Raychem Isolecta

Płyty izolacyjne Raychem Isolecta uzupełniają elektryczne systemy ogrzewania podłogowego o izolację podłoża.... więcej...

Zestawy mieszające do ogrzewania podłogowego

ogrzewanie łazienki

Zestawy mieszające do ogrzewania podłogowego

Powszechną już prawie praktyką w nowoczesnych obiektach mieszkaniowych, ale nie tylko – także w budynkach... więcej...