Konglomerat kamienny Technistone

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Umywalka schowana we wnętrzu szafki

artykuł promocyjny

Firma Noclaf po raz kolejny zaskoczyła swoim nowatorskim podejściem do rozwiązań w łazience. W ofercie firmy znajdują się produkty projektowane dla nowoczesnego i świadomego konsumenta, który poszukuje mebli ergonomicznych, o wysokiej jakości wykonania, trwałych i estetycznie wykończonych. Takie cechy posiada również najnowsza kolekcja LEI45. Uwagę przykuwa umywalka schowana we wnętrzu mebla. Taki efekt osiągnięto dzięki nowej technologii łączenia umywalki z MED Laminate. Umywalka z laminatem połączona została nierozerwalną i wodoodporną spoiną, dzięki której łączenie jest trwałe jak jednolity materiał a przy tym ledwie widoczne. Producent dodatkowo daje 10 letnią gwarancję na niezawodność tego łączenia.

Umywalka schowana we wnętrzu szafki

Firma nie zapomniała także o funkcjonalności mebli i o wysokiej jakości materiałach z jakich została wykonana kolekcja. Umywalka ma kształt kuli, wewnątrz której została zaprojektowana półka na baterię. MED Laminate (Marine Equipment Directive)  jest wysokiej jakości, bardzo trwałym tworzywem stosowanym m.in. do budowy statków. Meble wykonano w standardzie Noclaf czyli z płyty Wilgocioodpornej V100, impregnowanej przeciwgrzybiczo, spełniającej wysokie wymagania jakie stawiają warunki  panujące w łazience.

meble łazienkowe Noclaf LEI45meble łazienkowe Noclaf LEI45

Wykorzystując proces Kastomizacji Noclaf®, nową umywalkę podlaminatową można umieścić pod MED Laminate w dowolnych miejscach wskazanych przez Klienta. Ciekawymi pomysłami są umywalki LEI45 umieszczone w kolumnie, wyspie czy w półokręgu. Ta kolekcja pobudza wyobraźnie i pozwala na realizację wielu niekonwencjonalnych projektów wyposażenia łazienki. Klient ma także swobodę umieszczenia szafek z umywalką na dowolnej wysokości, dzięki temu umywalka może być zastosowana zarówno dla osób wysokich, niskich, dzieci czy osób niepełnosprawnych. Wybierać także można spośród różnych opcji kolorystycznych, funkcjonalnych, rozmiarowych czy wykończeniowych.

umywalki LEI45 Noclaf umieszczone w  wyspie

Warto też wspomnieć, że producent mebli Noclaf, przywiązuje dużą wagę do detali. Godne uwagi są niewidoczne kółka w stojących szafkach. Ten pomysł producent przedstawił po raz pierwszy właśnie w tej kolekcji LEI45. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient może cieszyć się estetycznie wykończonym meblem, który daję mu także możliwość zmiany aranżacji przez łatwe jego przemieszczanie.

szafka łazienkowa LEI45 Noclaf na niewidocznych kółkach

Dodatkowo mobilne meble w łazience są praktyczne w utrzymaniu czystości. Nowatorski pomysł umywalki podlaminatowej jak i dodatkowe atuty kolekcji mogą sprawić, że kolekcja LEI45 pojawi się w wielu nowoczesnych łazienkach. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych równie ciekawych inspiracji do łazienek.


 

Opracowanie: Redakcja
Żródło: NOCLAF Sp.z o.o. Producent Mebli Łazienkowych


Polecamy
Jak wybrać misy WC dobrej jakości? ceramika sanitarna

Jak wybrać misy WC dobrej jakości?

 
Wybieramy umywalkę ceramika sanitarna

Wybieramy umywalkę

 
Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości armatura łazienkowa

Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości

 
Bidet w małej łazience armatura łazienkowa

Bidet w małej łazience

 
Szklane wnętrza Glasimo armatura łazienkowa

Szklane wnętrza Glasimo

 
Partnerzy

Cerramed
 

LuxumCristalstone

InvenaBesco

AKCJUM

Riho  Sapho

logo Coram

logo PiramidaWerit

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni
Facebook
Instagram