Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Jaką baterię umywalkową wybrać

artykuł promocyjny

Wystrój łazienki uzależniony jest przede wszystkim od wyboru kolorystyki ścian, mebli oraz armatury. Na charakter danej aranżacji możemy także wpływać poprzez odpowiedni dobór ozdobnych dodatków. Dopełnienie wystroju łazienki stanowią baterie. W bogatej ofercie Ferro znajdziemy eleganckie kolekcje baterii do kompleksowego wyposażenia łazienek - wannowe, umywalkowe czy natryskowe - będące nie tylko urządzeniami o sprawdzonych walorach użytkowych, ale i atrakcyjnymi ozdobami pomieszczeń. Wśród baterii łazienkowych na szczególną uwagę zasługują, niezbędne w każdej łazience, baterie umywalkowe.

Jaką baterię umywalkową wybrać

Cassino VerdeLine Plus o wyjątkowych zaletach funkcjonalnych posiada prostą geometryczną formę i nachyloną ku umywalce wylewkę kontrastującą z okrągłym kształtem podstawy o przekroju okręgu. Udane połączenie tworzy oryginalny produkt, który swą wyrazistą formą i błyszczącą chromowaną powłoką ozdobi reprezentacyjne wnętrze łazienki i pokoju kąpielowego. Ta niezwykła bateria należąca do ekologicznej linii VerdeLine została zaopatrzona w innowacyjne komponenty pozwalające na ponad 50. procentową oszczędność zużycia wody, a tym samym domowych wydatków.

bateria umywalkowa Cassino VerdeLine Plus Ferro

Wielofunkcyjna bateria umywalkowo-bidetowa z rączką natrysku należąca do kolekcji Metalia 56 jest najlepszą propozycją dla zwolenników komfortu i praktycznych rozwiązań. Prosty sposób obsługi baterii zapewnia przycisk z funkcją auto-stop umieszczony w widocznym miejscu na rączce natrysku. Poprzez naciśnięcie przycisku możemy szybko zmienić przepływ wody z baterii na natrysk. Bateria umywalkowo-bidetowa z rączką natrysku z powodzeniem zastępuje łazienkowy bidet, uwalniając tym samym część przestrzeni pomieszczenia, dla np. niezbędnych sprzętów czy dodatków dekoracyjnych. Zwarta forma, odpowiednie proporcje i ciężar baterii doskonale korespondują z lekką i dynamiczną linią - całość godna designerskiej łazienki w modnym, nowoczesnym stylu.

Interesującą propozycją do łazienek jest także bateria umywalkowa Metalia 57 o płynnej, zaoblonej linii i subtelnej formie, wykonana z wysokiej jakości mosiądzu i pokryta błyszczącym chromem. Bateria należy do eleganckiej 15. elementowej kolekcji baterii jednouchwytowych przeznaczonych do łazienek i kuchni.

Kvadro to bateria o nowoczesnej linii wzorniczej, którą charakteryzuje wyrazisty styl i najwyższa jakość wykonania. Forma baterii podporządkowana geometrii odwzorowuje motyw kwadratu i prostokąta. Łagodne krawędzie i półokrągłe wykończenie wylewki oraz wygodny dobrze układający się w dłoni uchwyt sprawia, że bateria zachwyca funkcjonalnością i atrakcyjnym designem.

Bateria umywalkowa Kvadro z korkiem push-up Ferro

Bogata oferta baterii umywalkowych pozwala na dowolną, zgodną z indywidualnymi upodobaniami, aranżację łazienki. Możemy wybrać modele o zdecydowanej, geometrycznej formie bądź delikatnie zaokrąglonej linii, klasyczne lub o ściśle specjalistycznych funkcjach. Baterie wraz z praktycznymi akcesoriami tworzą dekoracyjną łazienkową biżuterię, która odpowiednio wyeksponowana, podkreśla piękno wnętrza i jego indywidualny charakter.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość
Ferro S.A.

baterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

            


Podobne artykuły
Ekologiczne baterie do łazienek

armatura łazienkowa

Ekologiczne baterie do łazienek

Funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd to dwie cechy, na które zwracamy przede wszystkim uwagę, podejmując... więcej...

Brodzik czy odpływ liniowy

armatura łazienkowa

Brodzik czy odpływ liniowy

Jedną z kluczowych decyzji w czasie wykańczania łazienki jest werdykt - wanna czy prysznic. Głównym wyznacznikiem... więcej...Facebook
Instagram