coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Ceramika łazienkowa do nowoczesnej łazienki

data aktualizacji: 11-06-2015, 10:19 – artykuł promocyjny

Nowoczesna łazienka powinna być zaaranżowana w taki sposób, aby jej wnętrze dopasowane było do stylu życia jej użytkowników, czyli dla większości z nas - do życia na pełnych obrotach. W celu zapewnienia funkcjonalności naszej łazience warto postawić na ceramikę łazienkować z serii Traffic marki KOŁO.

Ceramika łazienkowa do nowoczesnej łazienki

Nową serię łazienkową marki KOŁO wyróżnia modny, miejski design połączony z dużą funkcjonalnością. Lekkie bryły, miękkie linie i cienkie krawędzie to klucz stylistyczny dla niezwykle wygodnych i praktycznych elementów wyposażenia łazienkowego serii Traffic.

Głębokie umywalki z płaskim dnem, których funkcjonalność dopełniają szerokie powierzchnie odkładcze, otwierają zaskakujące możliwości aranżacyjne. Umywalki dostępne są w dwóch liniach, gdzie identyczna misa została odwrócona o 180 stopni. Taka zabawa kształtem pozwala na wybór wzoru, który najbardziej nam odpowiada.

Aranżacja łazienki z ceramiką Traffic KOŁO

Do wyboru jest łącznie 15 umywalek o szerokości od 45 do 120 cm. Niektóre modele przystosowane są do montażu z ozdobnym syfonem, a niektóre do kompletowania z dedykowaną szafką podumywalkową. Natomiast wszystkie można także zamontować na blacie. Umywalki 90 cm i 120 cm występują także w wersji do montażu z baterią ścienną. 

Niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem w łazience np. przy sypialni jest duża umywalka dla dwojga o szerokości 120 cm z dwiema oddzielnymi misami. Do małej łazienki gościnnej najbardziej odpowiednia będzie umywalka o szerokości zaledwie 45 cm. Pośrednie wymiary umywalek można dokładnie dopasować do wielkości łazienki.

podwójna umywalka z serii Traffic KOŁO

Perfekcyjne dopasowanie ceramiki i mebli łazienkowych gwarantuje stylistyczną czystość formy i niezwykły komfort użytkowania. Pojemne szafki podumywalkowe bez trudu pomieszczą wszystkie niezbędne drobiazgi. Dwie praktyczne szuflady ułatwiają przechowywanie wielu kosmetyków, przyborów toaletowych czy ręczników kąpielowych. Okucia ze zintegrowanym systemem płynnego, cichego domykania szuflad i drzwi zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas korzystania. Wysoka szafka boczna wyposażona została w sześć półek oraz lustro zamontowane po wewnętrznej stronie drzwi.

aranżacja łazienki w szarym kolorze Traffic KOŁO

Lakierowane na wysoki połysk meble, w kolorze białym lub platynowym odznaczają się wyjątkową trwałością odpornością na działanie promieni UV.

Pięć prostokątnych luster z oświetleniem LED można dopasować do wszystkich dostępnych szerokości umywalek Traffic.

aranżacja łazienki w szarym kolorze Traffic KOŁO

Kolekcję odznacza duża spójność - stylistyczna i funkcjonalna. Wisząca miska ustępowa i bidet charakteryzują się systemem mocowania, który ułatwia utrzymanie czystości. Ta prosta, lekka forma nawiązuje do reszty kolekcji Traffic. Ważnym elementem, umożliwiającym postawę przyjazną środowisku, jest ekonomiczne spłukiwanie WC 4/2 litrami wody.

Seria Traffic ujmuje lekkością i funkcjonalnością. Meble i ceramika zamknięte w jednej bryle o miękkiej linii i praktycznych rozwiązaniach wewnątrz to idealna propozycja dla nowoczesnej łazienki, gotowej do podjęcia wyzwań pełnego energii i zgiełku dnia w wielkim mieście.

Ceramika Traffic ma 7 lat gwarancji i dostępna jest opcjonalnie z powłoką Reflex Koło, która ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Koło Grupa Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel. +48 22 376 01 02
www: www.kolo.com.pl
mail: wyślij wiadomość
Koło Grupa Geberit Sp. z o.o.

 

Infolinia dla klientów indywidualnych - produkty KOŁO:
801 17 17 17
+48 63 26 18 701

Infolinia dla klientów indywidualnych - produkty Geberit:
+48 22 376 01 00

Biuro w Warszawie
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
Tel. +48 22 376 01 02 
Tel. +48 22 843 47 65
 

Biuro w Kole
ul. Toruńska 154
62-600 Koło
Tel. + 48 63 26 18 701
Fax: +48 63 26 18 600

Salon Ekspozycyjny w Warszawie
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel: +48 801 17 17 17

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00

Salon KOŁO w Krakowie
ul. Handlowców 13
Modlniczka k/Krakowa
32-085 Modlnica
Tel. +48 12 298 49 56
Tel. +48 12 298 49 57

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10:00 - 20:00
sobota 10:00 - 18:00
niedziela 11:00 - 16:00

ceramika sanitarna » meble łazienkowe » umywalki » wanny standardowe » wanny z hydromasażem » kabiny prysznicowe » kabiny parowo-natryskowe » panele prysznicowe » brodziki » parawany nawannowe » akcesoria » produkty dla niepełnosprawnych


Zobacz zdjęcia w galerii KOŁO
Podobne artykuły
Łazienka z bidetem – odległości, zasady urządzania, jak wybrać

ceramika sanitarna

Łazienka z bidetem – odległości, zasady...

Bidet to element, z którego często rezygnujemy przy urządzaniu łazienki. Wydaje się zbędnym wyposażeniem... więcej...

Umywalka schowana we wnętrzu szafki

ceramika sanitarna

Umywalka schowana we wnętrzu szafki

Firma Noclaf po raz kolejny zaskoczyła swoim nowatorskim podejściem do rozwiązań w łazience. W ofercie firmy znajdują... więcej...

Seria Meridian jeszcze bardziej atrakcyjna

ceramika sanitarna

Seria Meridian jeszcze bardziej atrakcyjna

Ciekawy design i bogata oferta to cechy, które pozwoliły zdobyć serii Meridian wielką popularność. Starając... więcej...